Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Motosiklet fuarı bilgi paylaşım konusu! Fuarda neler var?

Motovento
    REKLAM ALANI
    splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Yeni mt renkleri, şu kırmızılı ve fayans rengi gibi olanlar...

Onlar ne öyle ya, motordan soğudum, night fluo gibi efsane bir konfigürasyonun nesi vardı neden opsiyonel olarak sunulmak istenmedi.
    Gözümde acayip düştü, hevesle mt 09 sahibi olmanın hayalini kurarken tüm hayallerim suya düştü. mecbur gidip 2018 model alıcaz 2019 fiyatına, bayilerde çürümesse eğer...

Fuar çok leşti bu arada, her sene daha da kötü olacak sanırım. Bu sene sadece Harley gözümde bi tık daha iyiydi, gerisi çöp.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletlerin hepsi sehpada olduğundan herkes peg'e basarak ata biner gibi binip iniyordu. O yüzden pek bir fikir vereceğini sanmıyorum.
    Evet, benim de genel olarak yasadigim sorun buydu fuarda bugun. CRF250L / X-ADV 'nin boyutlarina bakayim oturayim nasil oldu diye dedim, hic bir sey anlayamadim.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün iki şantiye arasında koşuştururken sıkı rüzgar yedim.

Güçten düşmemek için bugün dinlenmeyi tercih ediyorum. Fuara gidemeyeceğim.

Yaklşık 180 cm boyunda bir arkadaş TRK251 ve RX3 üzerindeyken fotoğraf çekilebilirse büyüklüklerini kıyaslama açısından çok hora geçecek.

Peşinen teşekkürler...
    Abi dün sorsan ben çekerdim üstünde. Biraz geç bir istek olmuş TRK251'e baktım. Arkadaş plastikleri çok dandik dedi ama benim gözüme çok takılmadı. Şekli hoşuma bile gitti diyebilirim. Sonuçta plastik istediği kadar kaliteli olsun. Evlat olsa gene eldivenle seveceğim çünkü
    ufoz bunu beğendi.

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    arkadalar fuar da ilk girişteki aksesuar standların arkada bir firmma vardı ledler kornalar stickerlar falan satan. arkalarındaki tabelalardada web satış adresleri vardı. xxx onlie mı xxxshop mu öyle birşey. bu adresi yada firmayı anımsıyor musunuz?

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    AutoShow fuarı olurdu eskiden İstanbul'da bilenler bilir.

Önce araba dergileri bedava biletler verirdi bu fuar için. Sonra öyle bir talep oldu ki fahiş fiyatlar, hınca hınç kalabalıklar oldu. Otomobiller Dünya lansmanlarını bu fuarda yapmaya başladılar. Yavaş yavaş yanlış otomotiv politikalarıyla fuara ilgi kayboldu ve bitti.

Motosiklet fuarı da öyle. Dünya basınının ilgisi zaten yok. Körler sağırlar birbirini ağırlar. Etkinlik-eğitim-stunt gösterisi yok. Varsa da ben görmediğime göre koftiydi.

Sonuç;
    Yavaş yavaş ilgi kayboluyor. Çevremde "bilgi paylaşımı yok. Napıcam yolda gördüğüm motorları gidip fuarda görünce" diye fuara gitmemeler başladı. Valla seneye ben de gitmem. Gençler gitsin. Çok merak ediyorsam yolda çeviririm merak ettiğim bir motorcuyu model hakkında bilgi alırım. Bayide gider üstüne binerim. Ne gidecem fuara.

Aksesuarcılar da kendi kendini bitiriyor. Ne bir kampanya ne bir agresif satış. Hasanpaşa-Şirinevler "dükkan açmış" doğru düzgün pazarlık edilmiyor. Haftaiçi daha müsait bir zamanda gider dükkanda denerim daha iyi.

Uluslararası markalar gemiyi tek etmeye başladı. Suzuki, Kawasaki... Suzuki bir de ilanlar vermiş "fuar kampanyası" olum önce fuara gel de bi bakalım kampanyana. Oturup ağlayalım hep beraber halimize.

17-22 Eylül arasında Teknofest yapılacak. Yine Kenan Sofuoğlu gösteri yapacak ve yine motosiklet girişi yasak mı?

Yalan abi motor bu ülkede.
    gondors1990 ve Thracian bunu beğendiler.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok iyi olmuş fiyatlar, allah razı olsun kenan sofuoğlundan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Honda develuasyonu onceden gormus japonlar bızım gibi degiller bızden 10 kat zekı ınsanlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:36 ----------

Elektrıklı motosıkletler fln yokmu malum en pahalı yakıtı bız kullanıyoruz dunyada

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

38 lık mt 07 ler abslı mı arkadaslar? 2018 demiş

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Abs'siz MT-07 var mı ki?

Motosikleti
    Artık Yok...
    Benim birde anlamadığım bu vlogger youtube da hangi fuar vlogunu açsam adamlar gitmişler 100 bin liralık 80-90 bin liralık motorları tanıtıyorlar ballandıra ballandıra tabiki tanıt özgür bir ülkedeyiz ama verimlimi gerçekden insanlara hitap ediyormu bence bu soru sorulmalı.. gerçekçimi değilmi... olmasın demiyorum katiyen ama kaç kişi gider alır 80-90 bin liralık motorları..

Türkiyenin ekonomik dar boğazdan geçdiği şu süreçde parası olan bile önünü göremediği için harcamıyor... millet 50cc 125,250cc motorlara bakarken mantıklımı gidipde pahalı motorlara bakmak düşündürücü.. bakılabilinir tabiki ama o vlogu çeken arkadaşlar kendileride çok iyi biliyordurki 10 bin izlenmesi olsada o 10 bin izleyen kişiden bir tanesi bile o pahalı motorları almıycak.. gerçi o vlogu çeken arkadaşların derdide o olmaya bilir ayrı bir konu..

adam gibi bir hero nun standını çeken cfmoto,zontes,benelli,daelim fuarda satılıcaksa harbi harbi bunlar satılabilme potansiyeline sahip ben çeken göremedim.. gördüğüm daelimde bir kaçının üstünde satıldı ibaresi vardı .. uygunda fiyatları çünkü birde yenileri abs li gelmiş sanırım..

bir motomania var o arkadaşı tebrik ederim tanımam etmem ama harbi harbi gitmiş halkın ulaşabiliceği alabiliceği öyle hayal aleminde gezmeden ayakları yere sağlam basan uygun ucuz yollu motorları modelleri tanıtmış..

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Gecen senelerde fuar doneminde arkadaslar foto.cekip paylaşırdı...bu sene boyle birşey göremedim yanılıyormuyum..?
    ____it's my life_1982____

Motosikleti
    Artık Yok...
    ne paylaşıcaksın ki yollarda gördüğün motorlar var ekstrem çok farklı bir motor yokdu zaten suzuki kawasaki falan katılmamışdı..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    KYMCO YOKTU DEĞİL Mİ

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)