Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Motosiklet fuarı bilgi paylaşım konusu! Fuarda neler var?

Motovento
    REKLAM ALANI
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr125,cbr250 yok mu artık?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördüğüm kadarıyla Honda CB500 F/R serilerini artık getirmiyor.
    Nedense bizim g.tü kalkık motosiklet kitlemiz tutmadı bu modelleri, satılsa getirirdi Honda, demek ki satmıyor. Kitlemiz artık birkaç sene para biriktirir (bugünün parasıyla) 55-60.000'e NC alırlar. (Ki tork hariç tüm performans kriterleri 500cc serisiyle aynı...)

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedense bizim g.tü kalkık motosiklet kitlemiz tutmadı bu modelleri, satılsa getirirdi Honda, demek ki satmıyor. Kitlemiz artık birkaç sene para biriktirir (bugünün parasıyla) 55-60.000'e NC alırlar. (Ki tork hariç tüm performans kriterleri 500cc serisiyle aynı...)
    onla alakası yok bence ekonomik nedenlerden satışlar durgun.. Galerici arkadaşlarım var şu anda tek dertleri ellerindeki stokları eritmek .. yeni üründe çekmeyi düşünmüyorlar ancak düşük hacimlerde alırız tek tük az bir şeyler falan diyorlar.. herkes parayı yatırmak yerine şu dönemde elinde tutmakdan yana..

hondanın elindeki stoklar tükendikçe yüksek hacimden kolay kolay hiç bir motoru getirticeğini düşünmüyorum şahsen.. tam aksine 500cc liklerde stokları eritmişler peynir ekmek gibi bitmişki yenisini getirtmiyorlar bence.. 500cc orta hacimdir herzaman türkiyede güzel satmışdır..

Motosikleti
    cıks
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    potasyum ; valla kücük hanım büyüdüğünde endurocu olacak gibi duruyor
    motorcu olacak orası kesin, ama endurocu olur mu işallah olur

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay canını yerim, ufak yaşta kemale ermek bu işte, tibete gitmeden iç huzuru bulmak bu
    Allah bağışlasın, kesmeyin önünü,imkanlar dogrultusunda açın hatta
    MrMud
    daha 2 yaşındaydı yolda gördüğü zaman "motor abi" aynen böyle bağırıp motorcu selamını çakıyordu
    kızım sen 5 yaşına gelince ben sana motor alıcam diyordum, şartları varmış, motoru illa ki pembe olacakmış, kaskı gökkuşağı renginde...açıkçası gerçekten sevdiğim 2 3 kişiyi görmek için gittim ve çocuklar için eğitim veren yerleri görmek için... inşallah bir şekilde eğitimi erkenden verebiliriz imkanlar dahilinde
    bursalıali bunu beğendi.
    halimiz itten beter, keyfimiz paşada yok

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Forum kurallarına aykırı mı bilmiyorum ama forumdaki çekilişten kazandığım biletlerden birini kullanmayacağım kesinleşti. Yarın gitmek isteyen birisi alabilir. kodlardan birini kullanmıştım diğeri boşta hangsini kullandım bilmiyorum denemeniz gerekiyor.

1.Adım
    Biletinizi alabilmeniz için Biletix’e üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. Eğer üye değilseniz, Biletix’e aşağıdaki link üzerinden üye olabilirsiniz.

https://www.biletix.com/account/createAccount/TURKIYE/tr/account

2.Adım
    Tarafınıza ulaşmış olan kodlarla, aşağıdaki linkten fuarı ziyaret edeceğiniz günü seçebilir ve bir sonraki adımda istenilen bilgileri doldurarak, pdf biletinizi ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

http://www.biletix.com/etkinlik/UEL26/TURKIYE/tr

3.Adım
    Biletinizi başarıyla aldığınızda Biletix.com üzerindeki mail adresinize bilgilendirme e-maili alıyor olacaksınız. Bilgilendirme e-mailinin ekinde ise PDF biletinizi bulabilirsiniz.

Lütfen dikkat: Her bir kodla, fuara katılım göstereceğiniz güne özel tek günlük davetiye oluşturabileceğinizi ve fuar alanına pdf davetiyelerin çıktısını yanınıza alarak giriş yapabileceğinizi unutmayın.

Davetiye Kodları

B01QUDBXCWNB6

B01QUDBXHL7PP

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcu olacak orası kesin, ama endurocu olur mu işallah olur

MrMud
    daha 2 yaşındaydı yolda gördüğü zaman "motor abi" aynen böyle bağırıp motorcu selamını çakıyordu
    kızım sen 5 yaşına gelince ben sana motor alıcam diyordum, şartları varmış, motoru illa ki pembe olacakmış, kaskı gökkuşağı renginde...açıkçası gerçekten sevdiğim 2 3 kişiyi görmek için gittim ve çocuklar için eğitim veren yerleri görmek için... inşallah bir şekilde eğitimi erkenden verebiliriz imkanlar dahilinde
    İşte bizim de ömür yeterse yeğenin büyümesini bekliyoruz, hanfendi dahaca 1 yaşına bile gelmedi ama olsun, 5 sene dediğin göz açıp kapamaya bakıyor
    Sonrası doğru güzel bi pocket bike, 15-20 yaşına geldiğinde de zaten motorun altından girer üstünden çıkar
    İmkan varsa tavsiye ederim, en azından sporla büyümüş olur, spor ile büyüyen insan da her zaman 1 adım önde olur
    potasyum ve bursalıali bunu beğendiler.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onla alakası yok bence ekonomik nedenlerden satışlar durgun.. Galerici arkadaşlarım var şu anda tek dertleri ellerindeki stokları eritmek .. yeni üründe çekmeyi düşünmüyorlar ancak düşük hacimlerde alırız tek tük az bir şeyler falan diyorlar.. herkes parayı yatırmak yerine şu dönemde elinde tutmakdan yana..

hondanın elindeki stoklar tükendikçe yüksek hacimden kolay kolay hiç bir motoru getirticeğini düşünmüyorum şahsen.. tam aksine 500cc liklerde stokları eritmişler peynir ekmek gibi bitmişki yenisini getirtmiyorlar bence.. 500cc orta hacimdir herzaman türkiyede güzel satmışdır..
    Ne bileyim, madem iyi satmış neden 2. elde görmüyoruz bu motorları, fuar öncesi neredeyse geçen sene sezon fiyatlarına kadar indirdiler. Ben şahsen kendiminki hariç bir tane bile CB500F görmüş değilim İstanbul'da, aldığım Mart 2018'den beri...

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne bileyim, madem iyi satmış neden 2. elde görmüyoruz bu motorları, fuar öncesi neredeyse geçen sene sezon fiyatlarına kadar indirdiler. Ben şahsen kendiminki hariç bir tane bile CB500F görmüş değilim İstanbul'da, aldığım Mart 2018'den beri...
    Eski kasa cbf500 ler de aynısı olmuşdu euro emisyon normalarını karşılayamadığında üretimden kaldırılmış yerine sizin motorlar gelmişdi eski cbf ler 2-3 sene falan sattı toplamda yanlış hatırlamıyorsam 7000 adet satmışdı .. şimdi girin eski cbf ye bakın ilanlara toplasanız 10 tane vardır yoktur..

o zaman soru geri kalan 6990 adet cbf nerede yanıtı basit insanlar çok memnunki , çok verimli bir makineki satmıyor ihtiyaç duymuyor.. kaldıki öylede bir makine zaten iyi bak torununa kalır.. sizinkide aynı hesapdır diye düşünüyorum tek farkı sizinkinin üretimi devam ediyor honda bence ekonomik nedenlerden yeni parti çekmiyor türkiye'ye..

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    evet. haftasonu 40 lira.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:07 ----------

Buna super cup diyemi satıyorlar???
    Ustelik o fiyata.
    A.S. hidistan tayvan arkasokaklarda hurdadan, birazda kendi eforlarıyla yaptıkları bu Street Cup'lara ne diyceniz. Yatın onlarıda toplayıp burda lux cup diye 100binemi geçircekler.

https://youtu.be/rdE9f_Z2C0g

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:18 ----------

Vaybe ilk gün kalabalıktan fuarın yarısından fazlasını görememişim. Videolarda izledikce gerçekten o furdamıydım diye kendimden şüpe duydum.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Bende de 2 adet ücretsiz davetiye kodu var. Gitmek isteyene özel mesaj ile gönderebilirim.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de 2 adet ücretsiz davetiye kodu var. Gitmek isteyene özel mesaj ile gönderebilirim.
    Gitmek isterim

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gitmek isterim
    Hemen kaptılar. Yeni bulabilirsem söz gönderecem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

Şanslıymışsın özel mesajla gönderdim. İyi eğlenceler.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    KTM SUPERDUKE GT efsanenin efsanesi olmuş kanımca.Ktm nin tek almak istediğim motoru O'dur.SSlerle yarış,tura çık,viraj yap of ulan offf

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Fiyatlar da her zaman olduğu gibi yine çok uygunmuş. Neden bu kadar hesaplı veriyorlar bu motorları hayret? 3er 5er almalık tamda
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski kasa cbf500 ler de aynısı olmuşdu euro emisyon normalarını karşılayamadığında üretimden kaldırılmış yerine sizin motorlar gelmişdi eski cbf ler 2-3 sene falan sattı toplamda yanlış hatırlamıyorsam 7000 adet satmışdı .. şimdi girin eski cbf ye bakın ilanlara toplasanız 10 tane vardır yoktur..

o zaman soru geri kalan 6990 adet cbf nerede yanıtı basit insanlar çok memnunki , çok verimli bir makineki satmıyor ihtiyaç duymuyor.. kaldıki öylede bir makine zaten iyi bak torununa kalır.. sizinkide aynı hesapdır diye düşünüyorum tek farkı sizinkinin üretimi devam ediyor honda bence ekonomik nedenlerden yeni parti çekmiyor türkiye'ye..
    10 numara 5 yıldız.

Yalnız eski CBF500'lerden de sadece 2 tane gördüm.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Dün iki şantiye arasında koşuştururken sıkı rüzgar yedim.

Güçten düşmemek için bugün dinlenmeyi tercih ediyorum. Fuara gidemeyeceğim.

Yaklşık 180 cm boyunda bir arkadaş TRK251 ve RX3 üzerindeyken fotoğraf çekilebilirse büyüklüklerini kıyaslama açısından çok hora geçecek.

Peşinen teşekkürler...

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Alıntı alp010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum kurallarına aykırı mı bilmiyorum ama forumdaki çekilişten kazandığım biletlerden birini kullanmayacağım kesinleşti. Yarın gitmek isteyen birisi alabilir. kodlardan birini kullanmıştım diğeri boşta hangsini kullandım bilmiyorum denemeniz gerekiyor.

1.Adım
    Biletinizi alabilmeniz için Biletix’e üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. Eğer üye değilseniz, Biletix’e aşağıdaki link üzerinden üye olabilirsiniz.

https://www.biletix.com/account/createAccount/TURKIYE/tr/account

2.Adım
    Tarafınıza ulaşmış olan kodlarla, aşağıdaki linkten fuarı ziyaret edeceğiniz günü seçebilir ve bir sonraki adımda istenilen bilgileri doldurarak, pdf biletinizi ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

http://www.biletix.com/etkinlik/UEL26/TURKIYE/tr

3.Adım
    Biletinizi başarıyla aldığınızda Biletix.com üzerindeki mail adresinize bilgilendirme e-maili alıyor olacaksınız. Bilgilendirme e-mailinin ekinde ise PDF biletinizi bulabilirsiniz.

Lütfen dikkat: Her bir kodla, fuara katılım göstereceğiniz güne özel tek günlük davetiye oluşturabileceğinizi ve fuar alanına pdf davetiyelerin çıktısını yanınıza alarak giriş yapabileceğinizi unutmayın.

Davetiye Kodları

B01QUDBXCWNB6

B01QUDBXHL7PP
    Telefondan direk biletin barkodu okunmaz mi acaba ?
    Ne o , ne bu , ne her ikisi , nede hiçbiri...

Motosikleti
    yamaha x-max 250
    Benim fotoğrafım ama foto yüklemeyi bilmiyorum

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı pring adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim fotoğrafım ama foto yüklemeyi bilmiyorum
    Aşağıda linkini verdiğim sayfada resim yükleme anlatılmış.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...im-ekleme.html

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün iki şantiye arasında koşuştururken sıkı rüzgar yedim.

Güçten düşmemek için bugün dinlenmeyi tercih ediyorum. Fuara gidemeyeceğim.

Yaklşık 180 cm boyunda bir arkadaş TRK251 ve RX3 üzerindeyken fotoğraf çekilebilirse büyüklüklerini kıyaslama açısından çok hora geçecek.

Peşinen teşekkürler...
    Motosikletlerin hepsi sehpada olduğundan herkes peg'e basarak ata biner gibi binip iniyordu. O yüzden pek bir fikir vereceğini sanmıyorum.
    Kafan varsa kask kullan.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)