Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet fuarı bilgi paylaşım konusu! Fuarda neler var?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı Zeybeks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç arkadaş sormuş ama cevabı göremedim. Kapıdan bilet alabiliyor muyuz acaba?
    Kapıda bilet alabilirsiniz. Ancak biletini bastırmadan da gelen çok kişi olacağından kuyruk beklersiniz. İnternetten halletmekte yarar var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trk251 20 ve altı olsa idi düşünürdüm ama bu fiyat ile bana baya zor, hayırlısı olsun.
    Benelli de Yamaha ve Honda'ya yetişmiş neyine güveniyorsa artık. Ya sabır diyorum bu fiyatlara Benelli alanın aklına şaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    [QUOTE=artemis99;4442246]Kapıda bilet alabilirsiniz. Ancak biletini bastırmadan da gelen çok kişi olacağından kuyruk beklersiniz. İnternetten halletmekte yarar var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Çok teşekkür ederim

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar. Fuarda gp—-kompozit indirim yapıyor mu? Birde tech90 pantolonların fiyatları ile d3o koruma fiyatlarını bilen var mı?

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    10 bin liraya 50 cc, 25 bine 125 cc. Kafayı yemiş bunlar. Fuara gitmeme kararımın çok yerinde olduğunu görmüş oldum.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    125 lik motorlar 20bin TL ve üstü..
    Motorumu hemen yıkayıp parlatıp yemini suyunu vermeye gidiyorum

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    27 bin dominar 2019 yeni kasa mı?

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Motosiklet.net adminlerinden Erhan Erdil yardımıyla Pazar günü için fuar biletimi aldım.

Motosiklet.net adına Lösev'e yaptığım 50 TL bağış makbuzu aşağıdaki gibidir.

Motosiklet.net 'e teşekkürler...

[IMG][/IMG]
    pea, sdt, spark79 ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet.net adminlerinden Erhan Erdil yardımıyla Pazar günü için fuar biletimi aldım.

Yahu bu ne güzel bir düşüncedir. Sizi tebrik ederim. Eğer katilabilirsem ben de aynı yöntemi izleyeceğim. İyi ki sizin gibi insanlar var. Hayat umudusunuz
    ufoz, spark79 ve harleybaba bunu beğendiler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Dün fuardaydık. Aslında sabah erken gidip daha kapsamlı fotoğraflar çekecektik ama sis yüzünden geç kalıp 14:30 gibi gidebildik.

Fotoğrafları instagram hesabımızdan paylaşıyoruz. Oradan takip edebilirsiniz.
    www.instagram.com/motosikletnet

Genel olarak baktığımızda pek yeni model yoktu.

Zontes'in 300 cc'lik modelleri 25-27bin bandında olacakmış.

Mondial tekrar fuardaydı. 50 cc segmentinde onlarda hamle yapmışlar.

Drift modeli euro4 normlarına göre tekrar güncellenmiş. 11bin bandında olacağı söylendi fiyatın.

Eski drift modeli hala satışa devam edecek.

Rx evo modellerinin 125 ve 250 cc motosikletleri yine standdaydı.

Kuba bildiğiniz gibi. Klasik cg ve scooterlar vardı.

Benelli'nin yeni modelleri Trx251,Leonico 250 görücüye çıkmıştı. Yeni 250cc nakedları da vardı. Trx 250,24.000 civarında.

Yamaha ve Honda standları çok kalabalıktı. İlgi ve alaka çok fazla vardı ziyaretçiler tarafından.

Tabi fiyatlar ateş pahası.

Kanuni 50 cc scooter ve cub modelleri ile tekrar piyasaya giriş yaptı.

Cf moto'da yeni model olarak 400 gt modeli vardı. Diğer nk serilerinde satışa devam ediyorlar.

Kawasaki ve Suzuki yoktu.

Sym'de bilindik modellerin satışına devam ediliyor.

Hero'da X Pulse modeli oldukça güzeldi. İyi bir fiyata gelirse tutabilecek bir motor. 20 hp'ye yakın gücü var. Enjeksiyon,abs,led var,dijital göstergeli retro bir tarzı vardı.

Bmw,harley,ktm standları bildiğiniz gibi.

İlk gün gitmemize rağmen kalabalık vardı. Motosikletleri detaylı incelemek mümkün olmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://<a href="http://hizliresim.co...Np.jpg</a></a>
    Ne güzel insanlar var şu ülkede. Tebrik ediyorum sizi. Gerçekten o zor durumdaki insanların yanında olmanız bile onlara doping etkisi yapıyor.
    Shrieker ve ttonay bunu beğendiler.
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

Motosikleti
    Yamaha MT-25 & Honda XL 185S
    merhaba

ekipman almak için makul fiyatlar var mı giden arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Giden varsa uygun bir intercom bulunur mu, bir de gp kompozit indirim yapmış mıdır?

Hero X pulse , Tvs Apache 200 ve Mondial Nevada 250 modelleri ile ilgili bilgisi olan var mı ?

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar. Fuarda gp—-kompozit indirim yapıyor mu? Birde tech90 pantolonların fiyatları ile d3o koruma fiyatlarını bilen var mı?
    Soruma cvp aramaktayım. Yoksa gitmeyeceğim açıkçası

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Soruma cvp aramaktayım. Yoksa gitmeyeceğim açıkçası
    indirim istiyorsan yüz yüze görüşmen lazım azcıkta olsa indirimi vardır herhalde.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    bu iş böyle devam edecek gibi görünüyor....
    yollarda 500cc ve üzeri parmakla gösterilir artık

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı demirarch adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu iş böyle devam edecek gibi görünüyor....
    yollarda 500cc ve üzeri parmakla gösterilir artık
    işin o yanı önemli değilki sorun şudur parmakla az gösterilir motorların parça bakım maliyetleride parmakla az gösterilir hale gelir..

bir bakarsın 50 tl ye aldığın hava filtresine 150 tl demeye başlamışlar niye bu fiyatlar oldu dersin abi artık getirtilmiyor az sayıda sayılı geliyor yada falanca firma sadece getirtiyor gibi cevaplar duyarsın..

ufak bir yan yatırırsın grenaj parçası değişmesi gerekir ufacık parçaya stok da yok özel getirtilicek falan diye bildiğin ikinci elde çin malı bir motor parası isteyebilirler..

Parmakla az gösterilir motora binmenin bir dezavantajıda sana zengin muamelesi çekilmesi olucakdır.. bir şikayet ettiğindede biniyorsun abi 50 bin liralık motora ne konuşuyorsun binme o zaman diye cevaplar alırsın karşı tarafdan.. bizim insanımız düz rakamı sever 30 binlik motora binsende 50 bindir 40 binlik motora binsende 50 bindir.. :D

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    herkes motoruna sahip çıksın derim ,
    fuardan motor değil , kilit + alarm falan bakmak lazım ,

integra 750 , 67 bin tl olmuş .... satarsam bu motoru , benzer seviyede motor almam imkansız !

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    indirim istiyorsan yüz yüze görüşmen lazım azcıkta olsa indirimi vardır herhalde.
    Yüz yüzede 10tl indirim yapacaklar. Gidip gelmeye değmez gibime geliyor. İşin gerçeği fuar'a gitsem çok eğlenirim de gidesim gelmiyor soğuk havada...

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Yüz yüzede 10tl indirim yapacaklar. Gidip gelmeye değmez gibime geliyor. İşin gerçeği fuar'a gitsem çok eğlenirim de gidesim gelmiyor soğuk havada...
    bilet 40 lira hacı haftasonu zaten 40 lira indirim yapmaz belkide
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Ben de dün fuardaydım. 2-3 model hariç yeni model yok. Yeni modeller de Benelli, Mondial, CF Moto'da 1-2 tane vardı. Detayları Ugur belirtmiş zaten.

Termal balaklava, çakar ve kilit bakayım dedim. Hiçbir şekilde indirim-bindirim yok.

Hep söyledim, bizzat tecrübe ederek yaşadım. Fuar, satınalmak için maddi hiçbir katkı sağlamıyor. Sadece ürün çeşitliliği var. Ama kalabalıkta zaten kimse uzun uzun pazarlık yapmaz. Ürün almayı fuara saklamayın, düşünmeyin. Ha firma patronu oradadır, insiyatif alır indirim yapabilir. Bilemem. Ama ürün almak için gitmeyin. Zaten artık giriş 40 lira.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)