Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha’dan Sofuoğlu ile müthiş proje..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Yamaha Türkiye, Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu ile “Spora Gönül Ver Projesi” kapsamında KNN54 & Yamaha Yarış Okulu’unda yarış eğitimlerine başlıyor. Proje kapsamında yarışa gönül veren 13-16 yaş aralığındaki gençler, idolleri Kenan Sofuoğlu gözetiminde eğitim alıp, geleceğin ünlü yarışçıları arasına girmek için ilk adımlarını atacaklar.

Yamaha YZF-R25 ile Kenan Sofuoğlu’ndan pist eğitimi alarak, süreci başarıyla tamamlayan yetenekler, Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen yarışlara katılma hakkı kazanacaklar. Aynı zamanda yarışlarda derece alan gençler Yamaha’nın dünya genelinde on-road ve off-road sürüş eğitim programı bLU cRU'nun düzenlediği ‘R3 bLU cRU Challenge’da yarışma hakkı elde edecekler. Bir sonraki adımdaki hedefleri ise Superbike WorldSSP 300 olacak.

Kaynak : Motor1
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sofuoğlu ben dahil çoğu insanı utandıracak gibi gözüküyor.

son günlerde motosiklet adına güzel şeyler oluyor; umarım devam edilir de göstermelik olmaz bu yapılanlar.
    bursalıali bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her ne kadar malum partiden ölümüne nefret etsem de,Kenan'ı öncesinde yaptığı bazı apaçi hareketlerinden dolayı çok sert eleştirsem de millet vekili olduğundan beri hayata geçirdiği projeleri takdir ediyorum ve sonuna kadar destekliyorum.Sonuçta Kenan mecliste,motosikletçiler için çalışan tek milletvekili.Bir de şu 250 cc üstü ÖTV sine bir el atsa fena olmaz.
    bursalıali, pintus ve espresso bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bariyer tamam, milletvekilliği işi, ÖTV hallolursa tamam, o da mv işi.
    Bu da tamam ama mv işi değil bu, bireysel bir iş. Devlet yapmıyor, devlet-özel sektör yapmıyor, özel sektör ve Sofuoğlu yapıyor. Hatta Sofuoğlu mv olmadan bile bu projeyi yapabilir. Sonuçta, bu da güzel ama siyasi bir şey değil bu. Mv'liği hakediyor dedirtecek bir iş değil.
    Shrieker ve emenyasin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Helal. Umarım her kategoriden, her branştan şampiyonlar çıkarırlar.
    bursalıali bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar malum partiden ölümüne nefret etsem de,Kenan'ı öncesinde yaptığı bazı apaçi hareketlerinden dolayı çok sert eleştirsem de millet vekili olduğundan beri hayata geçirdiği projeleri takdir ediyorum ve sonuna kadar destekliyorum.Sonuçta Kenan mecliste,motosikletçiler için çalışan tek milletvekili.Bir de şu 250 cc üstü ÖTV sine bir el atsa fena olmaz.
    Her ne kadar dediğiniz gibi mv olmakla alakası olmayan bir proje gibi görülsede, mv olmasının etkisi kesinlikle büyük
    Eskiden bir istekte bulunduğu kurumun gözünde, "Motorcu Kenan"dı, artık "Millet vekili Kenan"
    Demek istediğimi anladınız siz

Takdir ediyorum projelerinj ve uğraşlarını.
    Makam sahibi olunca çoğunluk gibi geçmişine sırtını dönmedi.
    Hala içinde bir yerde "Motorcu Kenan" yatıyor bu belli.
    Yüzümüzü kara çıkarmaz umarım.
    Partisi martisi bir yana, ilgimi çekmeyen bir konu.
    Ama ülkemizdeki motosiklet camiasını bir yerlere getireceğini umuyorum.
    pintus, emenyasin ve bursalıali bunu beğendiler.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Valla Kenana helal olsun. Adam en azından mv olduktan sonra kendi branşıyla ilgili hala uğraşıyor, çabalıyor.

Her sorunun çözümünü tek bir kişiden beklememek lazım. Elinden geldiğince motosiklet camiasının sorunlarını çözmeye çalışıyor zaten.

Şu anda TBMM'de 595 adet mv var.(kaynak) Her biri kendi branşıyla alakalı bir adet büyük sorunu çözmeyi başarsaydı ülkede 595 adet büyük sorun çözülürdü. Hukukçusundan, sağlıkçısına, iş adamından eğitimcisine onlarca vekil var. Keşke hepsi Kenan Sofuoğlu gibi kendi alanlarındaki sorunları çözmek için çabalasalar.

Kenan'a motosiklet camiası için verdiği emeklerden dolayı kutlarım, inşallah tam gaz çalışmalarına devam eder
    bursalıali bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Girişime kötü demedik, sadece mv statüsü ile bağımsız dedik. Tabii Yamaha, Kenan mv diye işbirliği yapıyorsa, mv olmasaydı bu işe girmeyecek idiyse o zaman Yamaha'ya yazıklar olsun.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Çok iyi çok güzel. Harika.

Yalnız biz milletvekillerine bunun için maaş vermiyoruz. Zamanını bütün milletin faydasına olacak işlere harcaması gerekir. Mesela bariyerlerin altının kapatılmasına sarf ettiği çaba gibi.
    bursalıali bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Yarın satışa çıkarıyom yamaha mı.. Dahada almam...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)