Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL, Motobike Fuarı'nda Yerini Aldı (400 kişiye fuar giriş bileti hediye)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MONDIAL, Motobike Fuarı’nda Yerini Aldı. Beklenen an geldi.

Motosiklet tutkunlarının uzun zamandır fuarda görmek istediği, Türkiye’nin en çok tercih edilen markası Mondial,21-24 Şubat tarihleri arasında Motobike Fuarı’nda yerini aldı.

Yeni modellerinin sergileneceği 9.HALL 165nolu MONDIAL standında scootersekmentinde50 Rrevival, 50 Bee Street, 50 Eagle, 50 Tab ve 50 ZNU, Ritmica 100/110, 125 ZNU, 125 Mash; touring sınıfından Drift L, Kiden F, 150 MH; enduro modellerinden Rx3 S, Rx1i Evo, Rx3i Evo; ATV tutkunu olanlar için AU200;cross sınıfının sevilen modeli X-Treme Maxx 200 motosiklet severleri bekliyor olacak. Aynı zamanda Zontes markasının 3 yeni modeli, kendi sınıfında da oldukça iddialı olan S250(E4), S310X, S310R modellerini de fuar süresi boyunca MONDIAL standında yakından inceleme fırsatını bulabilirsiniz.

Mondial markası aynı zamanda Facebook ve Instagram hesaplarını takip eden toplam 400 kişiye fuar giriş bileti hediye ediyor. Mondialfacebook hesabı üzerinden 100 adet çift kişilik bilet, MondialTürkiye instagram hesabı üzerinden 100 adet çift kişilik bilet kazanma hakkına sahip olmak için aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Fuar ile ilgili tüm detayları sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.
    Facebook: https://www.facebook.com/mondialturkiye/
    Instagram: https://www.instagram.com/mondialturkiye/
    Twitter: https://twitter.com/mondialturkiye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    şaşırdım uzun zamandır katılmıyorlardı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben de şaşırım doğrusu ama bu sene fuara gitmeyeceğim. Mondial için doğru karar, bir de test sürüşü işine başlasalar çok güzel olacak.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    facebook ve instagram kullanmadığım için katılamayacağım.
    fazladan bileti olup da hediye etmek isteyen olursa bir özel mesaj uzaktayım

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Cumartesi gidecek olan varsa saat 11:30 da efes salonunda AEA yani Barkın abimizi anma olacakmış. Çok büyük ihtimal orada olamayacağım, eğer gidecek varsa stickerlardan fazladan 2-3 tane alabilir mi bi buluşur çay kahve içeriz bende ondan alırım ? uzun zamandır arıyorum bulamazsam kendim bastırıcam bu gidişle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)