Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Öğretmene Tekme Atan Motosikleti Saldırgan Bu Sefer Düğün Konvoyuna Saldırdı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

[B]Batman'da geçen yıl yolda yürüyen öğretmen Devrim Akçakaya'ya üzerinde bulunduğu hareket halindeki motosikletten tekme atıp yere düşüren G.A., bu kez de gelin arabasına tekme atıp, trafikte tehlikeli hareketlerde bulundu.

Akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen işsiz G.A., Ağustos 2018'de hareket halindeki motosikletin üzerinden, Turgut Özal Bulvarı'nda yürüyen öğretmen Devrim Akçakaya'ya tekme atıp uzaklaştı.

Aldığı darbeyle yere yığılan Devrim öğretmen baygınlık geçirdi. Kaza olduğu sanılan olay, çevredeki iş yerine ait güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler üzerine ortaya çıktı ve A.G. polis tarafından gözaltına alındı.

Olayın ardından Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilen G.A., ardından serbest bırakıldı.

G.A., bu kez de plakasız motosikletiyle Petrol Mahallesi'nde hareket halindeki düğün konvoyunun arasına karıştı.

Gelin arabasına tekme atan G.A., motosiklet üzerinde tehlikeli hareketlerde bulundu.

Kırmızı ışıkta geçip, yanına yaklaşan araçlara tekme savuran G.A., trafiği birbirine kattı. G.A.'nın yaptıkları ise bu sırada yoldan geçen motosiklet sürücüsünün kask kamerasına yansıdı.

Kaynak : Memurlar.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Seni serbest bırakan düzen batsın emi.istanbulda feci şekilde dövülen şahıslarla ilgili savcıya polisin eksik yada yanlış bilgi verdiğini zannetmiyorum savcı saldı,tepki görünce günah keçisi olarak polisi buldular bence.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şurda şuna sövsem daha fazla ceza yerim ha..
    Kural [ Z ] bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şurda şuna sövsem daha fazla ceza yerim ha..
    Hocam akli dengesi yerinde değilmiş yazıyor. Bu hastalığı olan insana küfretmek yerine (varsa) ilgilenmeyen ailesine belki ve uç yorumla belediyeye laf edilebilir bence

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Zeybeks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam akli dengesi yerinde değilmiş yazıyor. Bu hastalığı olan insana küfretmek yerine (varsa) ilgilenmeyen ailesine belki ve uç yorumla belediyeye laf edilebilir bence
    Bana bu derece motor sürmesi garip geldi videonun sonunda birden yan yola girip ters yöne dalıyor..Diğer yaptığı hareketler..Ne bilim bana akli dengesi bozuk denince mahallede özgür vardı o aklıma gelir o böyle değildi..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Adam "dış güçler" tabirinin ete kemiğe bürünmüş hali.
    onuriskender, yigozya ve Green Arrow bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaza orucu tutuyordum aclık başıma vurmuş diyip de yırtabilirdi.

neyse zahmetsizce serbest kalmıştır coktan.

adaletimiz çok eyi

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Çok sığ bi düşünce olarak geliyo herkese ama, düşünüyorum ve başka çare bulamıyorum.
    Dayak.
    Mis gibi dayak herşeyin çözümü.
    Dayak çözmedimi, o zaman daha fazla dayak.
    Doz arttırarak dayak ile çözüme ve huzura kavuşulmayacak iş yok denecek kadar azdır şu evrende.

Akli dengesi bozukmuş hadi ordan...
    Hapse girmiyo, ceza almıyo, sahip çıkan yok.
    E napıcaz kardeşim her akli dengesi bozuk olan gelsin irzimiza geçsin madem.
    Dayak oğlum dayak...
    Alacaksın eline bunu evire çevire zıplata zıplata döveceksin, bak akli dengesi nasıl senteye geliyo o zaman.
    foxtrot, Kural [ Z ] ve okanbagiscan bunu beğendiler.

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sığ bi düşünce olarak geliyo herkese ama, düşünüyorum ve başka çare bulamıyorum.
    Dayak.
    Mis gibi dayak herşeyin çözümü.
    Dayak çözmedimi, o zaman daha fazla dayak.
    Doz arttırarak dayak ile çözüme ve huzura kavuşulmayacak iş yok denecek kadar azdır şu evrende.

Akli dengesi bozukmuş hadi ordan...
    Hapse girmiyo, ceza almıyo, sahip çıkan yok.
    E napıcaz kardeşim her akli dengesi bozuk olan gelsin irzimiza geçsin madem.
    Dayak oğlum dayak...
    Alacaksın eline bunu evire çevire zıplata zıplata döveceksin, bak akli dengesi nasıl senteye geliyo o zaman.
    "ceza ehliyeti yok" sıfatında insanlar var; bazılarına gerçekten üzülüyorum ancak dediğin gibi akli dengesi yok diye gelip ırzımıza mı gecsin adamlar; bazıları için dayak kabul edilebilir durum.

ancak yasanın yapılandırılması lazım; akli denge problemi var ise (ki emin olun ceza ehliyeti olmayan insanların bir kısmı senden benden akıllı) refakatci zorunluluğu olmalı.

Rapor sonucu : Akli dengesi bozuk ceza ehliyeti yok
    Çözüm 1 : Akıl Hastanesi
    Çözüm 2: AKıl hastanesi kabul edilmiyor ise adamın sorumluluğunu alan bir refakatçi.

Mesela bu arkadaş madem akli dengesi problemli; bunu ortalığa salanlar kimler? Ailesi mi? Hüküm onlara verilsin.

Kimsesi yok mu? Bu durumda bir adamı sokağa salan kamu personeli cezalandırılsın.

sonra aşağıdaki gibi karmaşa çıkıyor

http://www.haber7.com/guncel/haber/1...ahliye-ettirdi
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "ceza ehliyeti yok" sıfatında insanlar var; bazılarına gerçekten üzülüyorum ancak dediğin gibi akli dengesi yok diye gelip ırzımıza mı gecsin adamlar; bazıları için dayak kabul edilebilir durum.

ancak yasanın yapılandırılması lazım; akli denge problemi var ise (ki emin olun ceza ehliyeti olmayan insanların bir kısmı senden benden akıllı) refakatci zorunluluğu olmalı.

Rapor sonucu : Akli dengesi bozuk ceza ehliyeti yok
    Çözüm 1 : Akıl Hastanesi
    Çözüm 2: AKıl hastanesi kabul edilmiyor ise adamın sorumluluğunu alan bir refakatçi.

Mesela bu arkadaş madem akli dengesi problemli; bunu ortalığa salanlar kimler? Ailesi mi? Hüküm onlara verilsin.

Kimsesi yok mu? Bu durumda bir adamı sokağa salan kamu personeli cezalandırılsın.

sonra aşağıdaki gibi karmaşa çıkıyor

http://www.haber7.com/guncel/haber/1...ahliye-ettirdi
    Yani köpeğe bile bağırdiginda, lan bunlar bana bu hareketim yüzünden sürekli bağırıyor en iyisi yapmayayım diyebilecek bir zekâya sahipse, bu hıyarı dayakla her türlü mum edersin.
    Ha alıp eline komaya soksun biri illa demiyorum, ama kanun yok, haliyle kanunun olmadığı yerde de sen kanun olursun.

Şimdi bu ve bunu gibi hıyarin biri yolda benim karıma kızıma tekme atacak Devrim hocaya yaptığı gibi, ve ben bu hıyarı komaya soktuğum için ceza yiyeceğim.
    Ben böyle adaletin kanunun ta ortasına ......
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Dayak bu tarz hayvansı yarım akıllı insanları gerçekten yola getirir çünkü dayak atınca sadece bilince değil bilinçaltına da müdahale edilmiş olur. Bu yüzden hayvanlar dayakla eğitilebiliyor.

Bir insana veya hayvana her kırmızı ışıkta geçtiğinde sırtına sopa vurursanız bir süre bilinçaltında sopa ve kırmızı ışık birleşir. Sopadan kaçınmak isteyen kişi kırmızı ışıkta geçerken rahatsız olur, korkar. Bu olaya klasik koşullanma deniyor. Pallovun köpeği deneyinin aynısı.
    drtayfun ve MrMud bunu beğendiler.

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Dayak hiçbir şeyin çözümü değildir. Gerekli tedaviyi ve güvenliği sağlamayan devler yetkilileri ve aile burdaki en büyük suçlulardır.
    Dayakla kol, kesmeyle, kırbaçla adalet yerine getirilseydi arap ülkeleri refah içinde yaşardı.
    espresso bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Merak etmeyin, bir ara kendi gibi "ruh sağlığı bozuk" bir otomobil veya kamyon/otobüs şoförüne denk gelir, konu kapanıverir. Çivi çiviyi söker. .o zamana kadar "delidir ne yapsa yeridir" lafına dikkat ederek mümkün mertebe uzak durmak en mantıklısı. Yosa memleketimde adam yerine koyulmayana laf edersen adam yerine koyarlar, cezanın kralı sana girer. Umarım o ana kadar kimseye zarar gelmez diyeyim. Çivi lazım bu adama, kendi gibi birtane

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı sutlusoda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayak hiçbir şeyin çözümü değildir. Gerekli tedaviyi ve güvenliği sağlamayan devler yetkilileri ve aile burdaki en büyük suçlulardır.
    Dayakla kol, kesmeyle, kırbaçla adalet yerine getirilseydi arap ülkeleri refah içinde yaşardı.
    O zaman bence devleti ve sahip çıkmayan aileye dayak atmalı ?
    Green Arrow bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    la olum bir de mortal combat soundtrack koymuşsunuz adam da dhalsim gibi bacak uzatıyor öldüm gülmekten

kesin zarfı boş verdiler damada kızdı

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Tamam dayak olayını tasvip etmiyoruz eğitimi dayaklada vermiyoruz ama dayak olmadan çocuk yetiştiren varmı.En sevdiğimiz varlığımızın bile yeri geldimi kulağını tutup kıçına bir tokat vuruyoruz.Bu arkadaşta motor kullanabilecek kadar kafa çalışıyorsa sopayıda o seviyede anlar.
    MrMud bunu beğendi.

rebeka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes deliyi suçluyor. Biride demiyor ki delinin trafikte işi ne...

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Sopanın ıslak veya kuru olması farkediyor mu dayağın öğreticiliği açısından?

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)