Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kontrolsüz Açılan Kapı Kazaya Sebep Oldu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    ben hep şunu söylerim , motorcu her zaman hatalıdır. bana şöyle yaptı böyle yaptı , bilmem ne bunları geçin bunca yıl bunca km tecrübe edinip öğrendiğim tek şey , hep kendi hatam olduğu , birilerini kendine yaklaştırmayacaksın. ışıkta durmaktan arkandaki önündeki kişiye kadar dikkat edecek ön göreceksinki daha uzun yaşayasın. tabi bunlar bi yere kadar , her motorcu birgün yeri öper mevzusu... çok binmemekte fayda var keyfi binenler için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Güleriz acınacak halimize.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    2 kere 2 SAĞDAN GEÇMİYECEKSİN bunu bilir bunu sölerim.aynı şekil eşimde bisikletle kaza yaptı parmağını kırıyordu aynı şekil bende ucu ucuna yırttım adam beni zorla benzin istasyonuna soktu.3. yapmicaz allahın izniyle

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    arkadaşlar böyle bi durumda tutanak tutan oldumu kim kusurlu gözükür tutunak tutulsa

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Orası 3 şeritli bir yol ve arabanın durduğu yer orta şerit. Yani adam sağ şeride bile geçmemiş.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Ben de dün bir kadınla tartıştım. Kadın beni sıkıştırdı ve az daha düşürüyordu. Kırmızı ışıkta yakaladım; klasik maganda tavırlarla, dayı dayı hareketlerle ne var ne istiyorsun mukabilinden bir de üste çıkmaya çalıştı. Hatasını söyleyip, az daha beni düşüreceğini söylediğimde "Asıl sen yolun ortasından gidiyorsun" demez mi ? Kan beynime aıçradı az daha kadının boğazını sıkıp atacaktım, erkek olsaydı kesinlikle döverdim. Yani ilgili kişi yaptığı hareketin yanlışlık değil bilinçli bir hareket olduğunu söylüyor, bu tür sığırların mantelitesine göre motosiklet şeridi kullanma hakkına sahip bir trafik aracı değil, bisiklet gibi yolun kenarından gitmek zorundadır. Bu kimselere eze eze doğrusunu göstermek haktır, çünkü düşünemeyen, saygı duymayan insanlar ancak hak ettikleri dayağı yerlerse doğrusunu öğrenebilirler..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)