Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Şişlide Motosikletçiye Darp !

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Şişli'de meydana gelen olayda kırmızı ışıkta geçtiği iddaa edilen otomobil sürücüsü eşiyle birlikte yol kavgası yaşadığı motosiklet sürücüsüne saldırıda bulundu. Araç sürücüsü aracındaki copu alarak motosiklet sürücüsüne defalarca vurdu. Yaşanan olayda devrilen motorun araçtakiler tarafından tekmelendiği motorcunun kask kamerasına yansını.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Bunu izledim bir kaç saat önce ve izlediğim yerde delirdim. Adam yine sabırlı davranmış. Ben kafa göz dalardım herhalde.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    burası fena karışır önden...

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Sinirden elim ayağım titredi.

Önce kodumun karısını sonra o sakalına s..tumun çocuğunu döve döve öldürmek lazım. Diğer motorcu niye dahil olmadı aklım almıyo. Onu oraya gömerdim çok net.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Valla o zaman bi yumruk vs atmamış arkadaş ama mahkemede anasına bayır aşağı kayar sakallı bişey çocuğunun.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    Motosiklet ci kardeşimizi sabrından dolayı tebrik ediyorum.
    yağızkoç05, Remzidemir41 ve Cloud bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Ulan dayanamıyorum be sinirden dayanamıyorum linç edilesi aşşağılık insanlar
    yağızkoç05 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Ne sabrından dolayı kutluyorsunuz? Neyi kutluyorsunuz? Kasten adam öldürmeye teşebbüs bile var. Manyakmısınız siz? Adam elindeki demirle direk darp etmeye çalışıyor. Orada yapılacak tek şey ikisini de hareket edemeyecek seviyeye getirip direk polis çağıracak.

Artık mahkeme kime ne verirse? Adamın motoruna hasar veriyor, bedenine hasar veriyor, gururuna hasar veriyor. Kalkmış tebrikler havada uçuşuyor.

Neyse daha da sert açıklamalar yapmayayım. O anasının karnından yanlışlıkla çıkan sakallı gavat dua etsinki ben saha görevinden ayrıldım, yoksa onu nerelerde sıkıştırır, nerelere gömerdim kullandığım araç ile...
    yağızkoç05 bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Aşağılıklar...

Motosikleti
    Tracer700
    çok sabırlıymış valla bilmiyom aracın önüne atlaması normal değilde diğer adamın davranışlarıda normal değil kadına harbi sinir oldum yalnız gel beni boğazla diyor resmen

nedir bu çomarlardan çektiğimiz..

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Delirdi bizim insalar.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    Şu anda bu görüntülerle her şekilde mahkemede bu arkadaş artıda olacaktır, asıl sizin demiş olduğunuz darp olayını gerçekleştirseydi MANYAKLIK olurdu haklı iken haksız duruma düşerdi

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne sabrından dolayı kutluyorsunuz? Neyi kutluyorsunuz? Kasten adam öldürmeye teşebbüs bile var. Manyakmısınız siz? Adam elindeki demirle direk darp etmeye çalışıyor. Orada yapılacak tek şey ikisini de hareket edemeyecek seviyeye getirip direk polis çağıracak.

Artık mahkeme kime ne verirse? Adamın motoruna hasar veriyor, bedenine hasar veriyor, gururuna hasar veriyor. Kalkmış tebrikler havada uçuşuyor.

Neyse daha da sert açıklamalar yapmayayım. O anasının karnından yanlışlıkla çıkan sakallı gavat dua etsinki ben saha görevinden ayrıldım, yoksa onu nerelerde sıkıştırır, nerelere gömerdim kullandığım araç ile...
    Motosiklet sürücüsü için söyleniyor sanıyorum. Ben de kadın motora vurduğu an geçirirdim bir tane. Yasli dışarı çıkınca da ona girişirdim.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Youtube yorumları yine güldüren cinsten. Adam yeşilde geçmiş güya ortada kalmış motorlu suçluymuş. 0:00. saniye yani daha video başlar başlamaz trafik lambası gözüküyor araçlar kırmızı yayalar yeşil. O esnada araba yaya geçidinin üzerinde ve hale ilerliyor. Neresiyle izliyor bu insanlar..

iyi ki bana denk gelmedi bu çift
    yağızkoç05 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    İnsana saygı olacak biz motorcuya saygı göstermesini bekliyoruz bu ve bunun gibilerin

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Aldığım aile terbiyesine göre yaşa saygı ve hürmet gösterdim bu yaşıma kadar hep ama, bana böylesi denk gelseydi anasından çıktığı yere sokardım onu.
    pnongrata bunu beğendi.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Motorcu vurmayarak haklılığını ispatlamış, helal olsun.
    Şimdi mahkeme yoluyla o dayıya paraya çevrilebilen hapis cezasına kadar ceza uygulanır. Yani şirret teyzenin altınlarını bozdurmak zorunda kalabilir. Çünkü baya sağlam geçirirler.
    Ben olsa yaşlı diye vurmazdım, heralde motorcuda o şekilde düşünmüş olabilir. Olay anında sakin kalmakta büyük meziyet gerçekten.
    Thesinner83 bunu beğendi.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Tekrar izleyince fark ettim kırmızı olduğunu ışığın. 1.si kadına iyiki vurmamış . 2. si eğerki ilk saldırı karşıdan geliyorsa cevap hakkınız var suçlu duruma düşmezsiniz mahkemede (Çok da abartamadan yani). Ben izlerken en sonunda adama 2 3 kere burdan salladım yumruk motorcu gayet iyi davranmış.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)