Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Şişlide Motosikletçiye Darp !

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede sosyalist olunmaz yemin ediyorum...
    niye ki???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ulan o.ç bende saygıdan bir şey yapmazdım ama elinde demir sopayla vurmaya başlıyosa yaşlı filan demem kafayı gömerdim bunağa adam demirle bize vurcak bişey yapmıycam kimse kusura bakmasında okadarda değil

Alıntı orh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sabırlıymış valla bilmiyom aracın önüne atlaması normal değilde diğer adamın davranışlarıda normal değil kadına harbi sinir oldum yalnız gel beni boğazla diyor resmen
    Aracın önüne bilerek atlıyor benim anladığım çünkü o araç kendisine kırmızı yanmasına rağmen devam ediyor, zaten seslerde motosikletçi söylüyor kırmızı yanılor nereye geliyon gibisinden. Dursun diye yapmış yani, sakallı dede(ama hala çocuk kalan) de niye önünü kesti de yasalara uymadan kaçamadı diye delleniyor. İşin kötüsü o teyze, yahu nedir yani kininiz kime arkadaş. Yaşlanmışsınız ama yaşlanmak da uslandırmamış.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Kalp krizi geçirdi diye haber izledim şuan. Hala karıma vurdu ilk o vurdu falan diyor. Bu ülkede yaşamak hakikaten akıl karı değil.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Show haber kalp krizi geçirdi demiş ama adam hala çatır çatır yalan söylüyor. Aracın satılığa çıktığına dair paylaşımlarda var. Enteresan iş hakikaten.
    https://www.instagram.com/p/BrS99O2H6pc/

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Niye vicdan azabımı çekmiş..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Adam soygun yaparken heyecandan kalp krizi geçirse bizim millet soyulana kızacak demek ki.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Alıntı Formation adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanıcı adınızı göz önünde bulundurursak; sizden Türkçe dersi almayı tabi ki isterim.
    Kullanıcı adım Türkçe değil, ingilizce. Sizin yazdığınız metin Türkçe.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Ulan ölse üzülmezdim vallaha

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Her sakallıyı dede sanmayacaksın. Tipine tükürdüğümün malı, soluduğu nefes israf böylelerinin

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    adamın tipine baktım , videoyu izledim ve almanca çalışmaya devam ediyorum
    bu tip türkiyenin %50+1 i. bu ülke bu şekilde. yapacak bişey yok. bu şekilde yaşayacak , bunları yaşamaya devam edeceksiniz. hatta bunlar katlanarak artacak.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Show haber kalp krizi geçirdi demiş ama adam hala çatır çatır yalan söylüyor. Aracın satılığa çıktığına dair paylaşımlarda var. Enteresan iş hakikaten.
    https://www.instagram.com/p/BrS99O2H6pc/
    Korkusundan satıcak tabi aracı .

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Formation adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlattığımı "Haklı,haksız ne farkeder yahu" şeklinde anladığınız için teşekkür ederim. Emin olun; bu kadar açık yazdığım bir şeyi bile anlayamayacak bir güruhla aynı grup içinde anılmak, benim de hoşuma gitmiyor.

Motosiklet benim için bir zevk değil, ihtiyaç. Ulaşım aracı olarak kullanıyorum. Başka seçeneğim olsaydı -yine emin olun ki- düşünmeden uzaklaşırdım motosikletten. Odanızdan çıkıp dolaşırsanız, dış dünyadan birazcık haberiniz olursa; söylemek istediklerimi belki anlayabilirsiniz.

Mantıklı konuşun, dinleyelim.

Agresyon Kelime Kökeni
    ~ Fr agression saldırı, saldırganlık ~ Lat agressio a.a. < Lat aggredi, aggress- üstüne yürümek +tion < Lat ad+ gradi, gress- yürümek, adım atmak

(ALINTI)

Yazdıklarınızdan dolayı şimdi "Kim Haklı Kim Haksız"a girmek zorundayım.Ben, yazdığım metnin hiçbir yerinde "Motorcu Haksız, Arabacı %100 Haklı" demedim ki. Kağıt üzerinde; araba kırmızıda geçiyor, motora yeşil yanıyor ve bu durumda motorcu haklıdır.
    KAĞIT ÜZERİNDE.
    KAĞIT!

Klişe bi söz vardır "Haklı ama ölü olmak ister misin?" diye. Ben burada; motorcunun, arabaya yol vermesi gerektiğini, belki 1-2 saniye zaman kaybedeceğini ama bu tarz bir tartışma, kaza, olay, gerginlik, stres yaşamanın o 1-2 saniyeden daha fazla kişiye kayıp yaşatacağını söylemeye çalıştım.
    Ama ne hikmetse "MOTORCUHAKLIDIR.NET" üyeleri bunu anlamakta epey zorluk çekti.

Ayrıca, kadın motosiklete tekme attığı zaman motorcu, kadına vuruyor.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hayatında odasından hiç çıkmamış site üyeleri. O job-mob falan diyenler az bi gelin bir şey söyleyeceğim.
    Şöyle bir durum hayal edin. Bir olay yaşanıyor (haklı ya da haksızsınız), birisi kalkıp eşinize vuruyor ve belki de sizin, o adama karşı fizik dezavantajınız var diyelim. Ne yapacaksınız? "Aaa ama çok ayıp, neden karıcığıma vurduğunuzu sorabilir miyim?" mi diyeceksiniz. O teleskobik job var ya, her kıvrımını hissettiririm o karıma vuran yaratığa.
    Arkadaşımızın ( yaş durumuna göre abimizin,kardeşimizin ) videoyu izlediğini düşünmüyorum. Diyelim ki düşündü objektif olduğunu düşünmüyorum. Tamam diyelim ki aynı bakış açısından bakıyoruz olaya ve motosiklet sürücüsünü bende suçlu bulayım. Böyle bile olsa motosiklet sürücüsünü her çeşidinden eleştirmiş fakat araba sürücüsü için hiç bir tepki yok. Yazının bir kısmını okurken olayın tam tersi bir durumu anlatıyor gibi sanmıştım. Ciddi ciddi yazılanlar düşündükleriymiş.

Motosiklet sürücülerinde son moda videoma malzeme çıksın hastalığı var,reyting hesapları var bunda hemfikiriz. Ama burada ki birçok kişide o tipleri burada zaten iti bi yerine sokup sokup çıkarıyor. Yani bahsedilen gibi motorcuhaklıdır.net değil. Bu sadece bir örnek.

''Şöyle bir durum hayal edin. Bir olay yaşanıyor (haklı ya da haksızsınız), birisi kalkıp eşinize vuruyor ve belki de sizin, o adama karşı fizik dezavantajınız var diyelim. Ne yapacaksınız? "Aaa ama çok ayıp, neden karıcığıma vurduğunuzu sorabilir miyim?" '' şu örneğinize de şu bakış açısından bakalım. Motosikletiniz var haklı yada haksızsınız. Hayvanımsı bir varlık arabasıyla motosikletinizi eziyor,siz konuşmaya çalışırken arabasında ki yaralayıcı maddeyle size saldırmaya başlıyor.Dişisi ise yanınıza gelip hem size hemde motosikletinize saldırıyor. ''Aaa ama çok ayıp,neden motosikletciğime vurduğunuzu sorabilir miiyim ?'' mi diyeceksiniz.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)