Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Suzuki motosiklet fiyatlarında indirime gitti!

Motovento
    REKLAM ALANI
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Suzuki distribitörü değiştiği haberini duyunca ilk sevinenlerdendim. Sonra birden bire fiyatları geçirmeye başladılar ama insan gibi değil.. Ozaman ortada kur vs yoktu. Suzukileri takip edenler iyi bilir. Sonra bu kur fiyatlarıyla iyice durum komik bir duruma ulaştı. Allah aşkına vstrom 650 yi bu fiyatlara anca zabıtalara satarlar. Belkide hedefleri okadar motosiklet satmaktır bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Gsx-750 ve sv650 gibi modeller doğru fiyatlar ile satılsa ciddi rakamlara ulaşırdı..

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    burgman scooter gsx-s 1000f gibi 4 silindirli daha komplike bir motordan bile pahalı.hassssiitir ordan

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burgman scooter gsx-s 1000f gibi 4 silindirli daha komplike bir motordan bile pahalı.hassssiitir ordan
    burgman mı komplike değil burgman onların alayından komplike üstündeki elektronik yeni nesil triptironik secvt adlı şanzıman bile üstünde kullanılan teknolojinin gelişmişliğini komplikeliğini anlatmaya yeterli.. o motor a dan z ye her şeyi bildiğin araba mantığında bilgisayarlı .. ön siperliğine kadar elektirkli, havanın ısısına göre sele ısıtma kendi kendine devreye girme özellikli istersen sende açabiliyorsun , elektrikli kapanır dikiz aynası arabalardaki gibi keyless sistemi o olmadan motorun kontağının üstündeki kapak açılmıyor.. otomatik kararan dikiz aynaları üstündeki motorda yeni nesil eski nesile göre %15 daha az yakan yen nesil bir motor.. start/stop falan..

far sistemini bilmiyorum ama böyle bir motora suzuki halojen far koymamışdır kesin arabalarınkine benzer afl yol takip tarzında bir matrix led tarzı bir şeyler koymuşdur..

Bu motor komplike değilde pahalı olmıycaksa hiç bir motor olamaz..

şu mantığıda anlamıyorum scooter deniliyor böyle bir hakir görme tepeden bakma şeklinde yazılıyor genelde hani sanki honda activa mübarek motorsiklet .. ss makinada yapabiliceğin tek şey düz bir hatta gaz açmakdan öteye geçmez , burgman gibi bir makinayla ise yapabiliceklerinin haddi hesabı yok. atla burdan fransaya ingiltereye git hayatında motorda en keyif alığın yol hiç bitmesin diyiceğin yolculuklardan biri olur.. bagajını doldur kampa git ..mangala git ..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bir de tekerlekleri küçük olmasa... Acayip aletler de o ufacık tekerlerle altına oyuncak tekerlek takılmış balinalara benziyorlar. Teknolojisine rahatlığına vs vs laf etmem çok alan var demek ki bir şey var ama gözüme hiç hitap etmiyorlar.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Bence herkes elindeki motorun kıymetini bilmeli,yoksa yenisini hayal bile edemiyoruz zaten.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de tekerlekleri küçük olmasa... Acayip aletler de o ufacık tekerlerle altına oyuncak tekerlek takılmış balinalara benziyorlar. Teknolojisine rahatlığına vs vs laf etmem çok alan var demek ki bir şey var ama gözüme hiç hitap etmiyorlar.
    Burgmanların jantı gene o kadar ufak değil önler 15 di arkadalarda ya15 yada 14 falandı.. lastik taban genişliğide senin motorla aynıdır burgmanın ön 120 arka 160 falandı seninkide öyle dir tahminim.. çokda normal bir scooter kadar jant ve lastikleri yok..

yani yolu iyi tutar.. Bu motorlar zaten otoyol otoban motoru kaymak gibi otoyolda biniceksin açıcaksın gazı gidiceksin keyifli keyifli..

misal şu istanbul izmir otoyolu bitse aç gazı temden otoban üstünden orhangaziden geç direk otobandan çıkmadan izmire gir bu motorla gram ne yorgunluk ne bir şey çekersin çokda keyifli gider alet..

Bende yıllar önce bunun kuzeni vardı silverwing 600 harika motordu çok keyifliydi gidonu bırakırdın kendi kendine çizgisinden çıkmadan giderdi tek eksisi şehir içinde sürmesi bana zor geliyordu birde çok yakıyordu.. o yıllar ben yakıtı dert etmezken onun yakıtı dikkatimi çekmişdi.. 3 günde 5 günde bir benzinlikdeydim.. onun dışında on numara motordu..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    400'lüklerin 14/13 galiba, kalıp da çok ufak değil. Ben de XCity ile yolculu bagajlı uzun yol yapmıştım Manisa İzmir arası bayıldı o kadar. Burgman 650 veya TMax acayiptir eminim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

Ama 11,500 USD'm Burgman 650'ye kesinlikle çalışmaz

Şu SV 650A'ya çok gözümü dikiyorum ara sıra :D Fakat malesef bir motora bu fiyatları vermek mantıklı değil.

Motosikleti
    Artık Yok...
    fiyatını bilmem de bu tip motorlarda bunlar çünkü artık maxi scooter sınıfınında bir üstü big maxi bunları 500 cc ve üstü alıcaksınız kesinlikle..

scooterda güçlü scootera bindikçe scooterın apayrı bir keyfi olduğunu keşfediyorsunuz.. biz italyada motor kiraladık şirket bize beverly500 verdi dağ yolları düzlük apex ler falan banamısın demiyordu..

şuan sıfır en iyisi fiyat suzuki

Motorcanavar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatlar beni benden aldı. Teşekkürler yani araba alıyoruz sanki arkadaş :D

İstediği kadar fiyat insin honda yamaha varken suzuki alınmaz enazından ben almam bi sorun olsa uğraşıp durursun kawasakiyi pahalı olduğundan tercih etmiyorum sadece suzuki kawasaki kalsa kawasaki tercih ederim suzukinin şansı yok bende

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000-1500 TL indirimle kıllatırız artık.Ben yıllardan beri diyorum.Bütün motosiklet sürücü hepimiz bir olacağız sadece bir yıl hiç kimse motosiklet almayacak.O zaman hem vergi indirimlerini görün hem de firmalardaki indirimleri kampanyaları görün.Biz bu fiyatlardan motosiklet almaya devam ettikçe nasıl olsa bu salaklar alıyor diye devlette vergilere abanır firmalar da saçma sapan fiyatlar çekerler.
    MT nin “sarı yelekleri” olup bu konuda isyan başlatıp sıfır motosiklet alımlarını durduralım . Belki fransızlar gibi istediğimizi alabiliriz )

cem1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MAXİ 400İ
    Burgman 650 Z fena makine... Param olsa alırım ama çok param olursa 500.000 im olursa alırım.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı cem1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burgman 650 Z fena makine... Param olsa alırım ama çok param olursa 500.000 im olursa alırım.
    senin makinede çok güzel fiyat performans eğrisinde zaten o klassmanda bir senin makineyi çok beğeniyorum birde kymcho downtown 300..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)