Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletliden Yumruk Yiyen Şoförü, Başka Bir Motosiklet Sürücüsü Sakinleştirdi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré

İstanbul'da hafif ticari araç sürücüsü, iddiaya göre sıkıştırdığı motosiklet sürücüsünden aracının içerisinde yumruk yedi. Çılgına dönen sürücüyü, başka bir motosiklet sürücüsü psikolog gibi sakinleştirdi.

Motosikletliden Yumruk Yiyen Şoförü, Başka Bir Motosiklet Sürücüsü Psikolog Gibi Sakinleştirdi 59 dakika önce
    İstanbul'da hafif ticari araç sürücüsü, iddiaya göre sıkıştırdığı motosiklet sürücüsünden aracının içerisinde yumruk yedi. Çılgına dönen sürücüyü, başka bir motosiklet sürücüsü psikolog gibi sakinleştirdi.

İstanbul'da E-5 Karayolu Sefaköy mevkiinde hafif ticari araç sürücüsü, iddiaya göre sıkıştırdığı motosiklet sürücüsünden aracının içerisinde yumruk yedi. Yumruk sonrası çılgına dönen sürücü aracından bir türlü inemeyince motosikletli de kaçtı. Küfürler savuran sürücüyü, başka bir motosiklet sürücüsü sakinleştirdi.

YUMRUK ATIP KAÇTI

E-5 Karayolu Küçükçekmece Sefaköy mevkii Edirne istikametinde seyir halinde olan hafif ticari aracın sürücüsü iddiaya göre, motosikletliyi sıkıştırdı. Dengesini kaybeden motosikletli araca çarparak yere düştü. Bunun üzerine sinirlenen motosiklet sürücüsü araca vurduktan sonra kendisini sıkıştıran sürücüye yumruk attı. Yumruğun ardından çılgına dönen sürücü, aracından inmek için defalarca hamle yaptı ancak bir türlü inemedi. O esnada ise motosiklet sürücüsü olay yerinden uzaklaştı.

KÜFÜR EDEN ŞOFÖRÜ, MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ SAKİNLEŞTİRDİ

Dakikalar sonra ayakkabısız bir şekilde araçtan inebilen araç sürücüsü, motosikletlinin arkasında koşmaya başladı. Motosikletli uzaklaşınca arkasından da küfürler yağdırdı. Adeta çılgına dönen sürücüyü motosiklet sürücüsü sakinleştirdi.

Kaynak: Sondakika.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    adam piskolog gibi maşallah :D
    FatihULUS bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neden inemedi?
    neden en son ayakkabısız indi?

Çılgınız.
    müsaitnick bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Vuruyon niye kaçıyon anasını satayım..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Sakinleştiren abi Sönmez dayı olabilir.

Dino dino geh geh geh.
    Sabırsız ve mombohunter bunu beğendiler.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Teşekkürler arkadaş iyi işi yapmış

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletçinin yumruğunu yiyince. Yok "arabadan inemiyorum". Yok "beni benden bırakmıyorsunuz?" moduna girmiş. Motosikletli gidince nasıl indi arabadan o zaman?

Şaka bir yana bu bilek gücü ile halletme furyası devam ederse motosiklet sürücülerini eşkiya gibi görecekler.
    müsaitnick ve mombohunter bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ah o arabadan bir ineydim ulen onu..fsgsdfgmvovk

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Sakinleştiren abi izlerken beni bile sakinleştirdi valla, helal olsun.
    müsaitnick, FatihULUS ve bursalıali bunu beğendiler.

Medyadaki kendini bilmez bu çirkef motor sürücüleri yüzünden utanç duyuyorum.Kapısı kapalı araba sürücüsüne vurup tabanları yağlayan pisliği savunup,araba sürücüsüne laf söyleyenleride kınıyorum.
    FatihULUS ve mavellen bunu beğendiler.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    "çılgına dönen sürücü" dışında birşey aklımda kalmadı.Sürekli tekrar ediyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kusura bakmayın da sıçan gibi en sağın dibinden gidecek, sonra yolun doğası gereği sıkışınca adama saldıracak, yok böyle bir dünya. Bu hafif ticari araç sürücülerini, Doblo'cuları günahım kadar sevmem ama bu motorcuyu savunan adam araç kullanmayı, trafik kurallarını bilmiyordur. Geçen gün araba sürerken bunun gibi bir gerizekalı, yolun en sağından elektrikli bisikletle, farını yakmadan beni geçmeye çalışıyordu, yol daraldıkça kendi kendine sıkıştı kaldı, sonra benden küfür yiyerek geçti. Bazıları ezilmek için şanslarını zorluyorlar ama farkında bile değiller.
    müsaitnick bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın da sıçan gibi en sağın dibinden gidecek, sonra yolun doğası gereği sıkışınca adama saldıracak, yok böyle bir dünya. Bu hafif ticari araç sürücülerini, Doblo'cuları günahım kadar sevmem ama bu motorcuyu savunan adam araç kullanmayı, trafik kurallarını bilmiyordur. Geçen gün araba sürerken bunun gibi bir gerizekalı, yolun en sağından elektrikli bisikletle, farını yakmadan beni geçmeye çalışıyordu, yol daraldıkça kendi kendine sıkıştı kaldı, sonra benden küfür yiyerek geçti. Bazıları ezilmek için şanslarını zorluyorlar ama farkında bile değiller.
    Valla katılıyorum, ne var bu sağda şeritleri ortala önüne gelene yapıştır makasi geç bundan daha sağlıklı.
    Kapat sol şeriti yolmu vermiyolar geç git yanından bacanak bu kadar basit yani.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    dayı motorcuyu sıkıltırmış daha öncesi.motorcuda yumruğu durur durmaz yapıştırmış.motovlogcu abimiz güzel yatıştırdı herifi igt şurda çay çorba bişeyler iç dedi.
    FatihULUS bunu beğendi.

Tebrik ediyoruz motorcu arkadaşı hepimize bir düşman daha yarattığı için.
    Sonra ben de diyorum ki bu hafif ticari araçlar niye hep beni sıkıştırıp ezmeye çalışıyor.

Trafikte en çok doblomsu araçlardan dertliyim, ardından taksiciler geliyor ama bu liste saymakla bitmez. Böyle her önüne gelenle dalaşan sonra kaçanlar yüzünden bu tip ticari taşıt sürücülerinin çoğu hepimize düşman... Arkadaş kavgasız çözüm yok mu yav bu memlekette. Doblodaki adamı da savunmuyorum habere göre o da suçlu gibi, ama motordan adamı yumruklayıp sonra kaçmak nedir? Suçtur, haklıyken haksız duruma düşmektir. Demek kazayla ben motorumla bu tip bir motorcu tipe çarpsam beni de yumruklayacak.
    Anladık memlekette kriz var, ortam gergin, hepimizin hayat gailesi var ama her sıkıştırana edene dalarsak yandık, hayır bu dalanlar yüzünden bi gün biz poh yoluna gidecez, Niyazi olacaz ona yanıyor insan.

Bu arada diğer başlık kapanmış şu Antalyadaki kazada ölen(öldürülen mi demeli) motosikletlinin eşi için Antalya'da bir tane babayiğit mahkemelerde en azından desteğe gidecek motosiklet kulübü yok mu arkadaş, MT Antalya grubu filan yok mu? Noldu motorcu kardeşliğinize, bak kadını tehdit ediyorlarmış, tanıklar ifadelerini geri çekmiş, nerde elini taşın altına koyacak her ortamda şöyle motorcuyuz böyle ikitekerciyiz diye atıp tutan duyarlı arkadaşlar?

Ha açık söyliyim ben uzun zamandır kendimi motorcu ya da o camiadan biri olarak görmüyorum, öyle bir camia olduğuna da inanmıyorum. Bu tip yumruklama, ayna kırma haberlerine konu olan ya da bunları savunan hiç kimse ile motosiklet ortak paydasında buluşma ihtimalim yok, aynen buradaki bazı tiplerle olduğu gibi. Son bir kaç yıldır sadece motosiklet kullanan biriyim hepsi bu, motosiklet kardeşliği şu bu bakıyorum duruma göre işliyor sadece.
    Aynı yeni araba alıp kendini dünyanın kralı sananlar gibi motosiklette de bu tiplerden kaynıyor. Ulan hıyarağası o motordan inince sen de helaya gidip aynı pohu .ıçmıyon mu, dingil?
    FatihULUS bunu beğendi.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN

Motosikletliden Yumruk Yiyen Şoförü, Başka Bir Motosiklet Sürücüsü Psikolog Gibi Sakinleştirdi 59 dakika önce

İstanbul'da E-5 Karayolu Sefaköy mevkiinde hafif ticari araç sürücüsü, iddiaya göre sıkıştırdığı motosiklet sürücüsünden aracının içerisinde yumruk yedi. Yumruk sonrası çılgına dönen sürücü aracından bir türlü inemeyince motosikletli de kaçtı. Küfürler savuran sürücüyü, başka bir motosiklet sürücüsü sakinleştirdi.

Bu nedir mk. 3 kere aynı yazıyı okudum. haberden soğuttunuz.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Mmotorcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Yani daha ne kadar absürt olabilirdi acaba :D Gerçekten değişik insanlar :D

Motosikleti
    sym gts 250 evo i
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakinleştiren abi Sönmez dayı olabilir.

Dino dino geh geh geh.
    Sönmez dayı' ya selamlar...
    video bana ait. malesef istanbul trafiğinde kameramıza takılan enteresan olaylardan birisiydi... haberciler bu ve diğer videolarımı izinsiz olarak kanalımdan almışlar.. eminim bu siteyi bile yakından takip ediyorlardır...
    40. yılını Aşmış Bir REALİST olarak duygusuz bir insan gibi görünebilirim. Ancak durum sandığınız gibi değil. Ben, MotoVlog çöplüğünde işini severek yapan ,küfürsüz de iyi şeylerin yapılabileceğini savunan ve vıcık vıcık romantizme karşı duran SIRADAN Bir İNSANIM..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)