Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Uber'den Sonra Mototaksiler Hizmet Vermeye Başladı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    avukat beyin dediği benim için noktadır..

https://youtu.be/hFEoA9bsaUE?t=141

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bizim toplumumuzda motosiklet zaten genel olarak hoşlanılmayan pizzacılar yüzünden neredeyse nefret edilen bir araç şimdi bu araçla insan taşımacılığı tutar mı?

Tamam üç - beş genç çeşit olsun diye biner bu oranla bu iş nereye kadar yürür? Laf olsun diye yapılan uygulama laf olsun diye açılan bir konu.

Sıkı durum asıl soru geliyor anneniz, babanız, kız veya erkek kardeşiniz halanız, dayınız, eşiniz veya nineniz, dedeniz bu uygulamayı kullanır mı?

Düşünsenize eşiniz motosikletin arkasında eve geliyor konu komşu camda aboov sokağa çıkamazsınız be akşam olsa da karanlıkta görünmeden eve girsem diye öbür mahallede beklersiniz. Sabah dışarı çıkarken sokakta kimse var mı diye etrafı kesersiniz.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim toplumumuzda motosiklet zaten genel olarak hoşlanılmayan pizzacılar yüzünden neredeyse nefret edilen bir araç şimdi bu araçla insan taşımacılığı tutar mı?

Tamam üç - beş genç çeşit olsun diye biner bu oranla bu iş nereye kadar yürür? Laf olsun diye yapılan uygulama laf olsun diye açılan bir konu.

Sıkı durum asıl soru geliyor anneniz, babanız, kız veya erkek kardeşiniz halanız, dayınız, eşiniz veya nineniz, dedeniz bu uygulamayı kullanır mı?

Düşünsenize eşiniz motosikletin arkasında eve geliyor konu komşu camda aboov sokağa çıkamazsınız be akşam olsa da karanlıkta görünmeden eve girsem diye öbür mahallede beklersiniz. Sabah dışarı çıkarken sokakta kimse var mı diye etrafı kesersiniz.
    Ben en yakınlarımın bu trafikte motosiklet kullanmasını bile istemem abi,artçılık ne ki?

Ana haber bültenlerinde her akşam levyeler,sopalar havada uçuşuyor.
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Valla sizin düşündüğünüzün en az iki katı fazlasıyla kullanıldığından emin olabilirsiniz. Son 1 ayda iş yerimden iki arkadaşım indirdi ve sağa sola artık sürekli bu şekilde gidiyorlar, çok da memnunlar. İnsanları buna mecbur eden sebepleri de düşünmek lazım. Ayrıca neden olmasın? Taksi ve minibüs denilen bu şekliyle fazlasıyla can sıkıcı hale gelmiş araçlara biniliyor da niye bir skuter'in arkasına binilmesin, herkesin kendi tercihi, binene neyin cezasını kesiyorsun, trafikte sıkışmadığı için mi cezalandırıyorsun.
    İsteyen isteği kadar engellemeye kalksın yasallaşması kaçınılmazdır hele hele istanbul gibi trafik kaosu içinde işe güce yetişmek isteyen insanlar için şarttır. Şahsen ben kimsenin arkasına artçı olmam, ama o kadar çok kullanan var ki şaşırırsınız. Ayrıca sizin ailesel yaklaşımınız bambaşka bir şey, kimseyi zorla bindiren yok ki?
    Bir gün ben görür müyüm bilmem ama minibüs denilen takoz tipli dikdörtgenlerle olan taşımacılıkta, bu şekliyle devam eden taksicilik de bitecek, bitmek zorundadır, en azından daha modern bir şekle evrilmek zorundadır, insanlar da enayi değil. Hem paramı alacan hem hayvan gibi davranacan, yeri gelince taksiden atacan, dövecen, o zaman kusura bakma taksici arkadaş hiç de ağlama. Ben motosikletimle bile kırmızı da paşa paşa beklerken sizin %80 iniz(minibüsçülerde %90 belki de) ışıkta durmuyor, adam karşı şeride geçip milletin hayatını hiçe sayarak kırmızı da yanımızdan geçiyor. Çook nadir taksiye biniyorum, zorunla değilsem asla binmiyorum. Ağlamaları, yakınmaları da umrumda değil. Taksi ve minibüse bi çeki düzen vermezsen sonuç bu olur arkadaş, kusura bakma.

Hele hele İstanbul gibi içinden deniz geçen bi şehirde deniz ulaşımı niye hala tüm kıyı semtlere yoktur ve sabaha kadar değildir akıl alır şey değildir. Kadıköyden B.taş'a saat 21,45'den sonra nasıl vapur olmaz, böyle bir komedi olur mu? Özel motorlar nasıl sabaha dek olmaz anlaşılır şey değil, adeta halk otobüsü taksici ve minibüsçüye kıyak gibi.
    bursalıali bunu beğendi.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    6 aydır yoğunlukla kulanıyorum en ufak sorun yaşamadım.Bi havalimanına giremiyorlar onu da haletseler mermi olur.
    Cloud bunu beğendi.

Mmotorcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Taksicilerle kavgaları yakındır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)