Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Beşiktaş'ta motosikletçi dehşeti. Sinirlenen Motorcu, Kaskla Otobüsün Camlarını Kırdı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Beşiktaş'ta motosiklet sürücüsü, trafikte yol verme yüzünden şoförüyle tartıştığı halk otobüsünün camlarını kaskıyla kırdı.

Olay, Barbaros Bulvarı’nda saat 17.00 sıralarında meydana geldi. 35 AN 5560 plakalı motosiklet sürücüsü Ahmet Y. seyir halindeyken, İstanbul Otobüs A.Ş.ye bağlı 129T hatlı otobüs şoförü Durmuş Çömlek ile iddialara göre trafikte yol verme yüzünden tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine motosiklet sürücüsü, otobüsün kapı camını yumruklamaya başladı.Motosiklet sürücüsü, yumrukla kıramayınca kafasından çıkardığı kaskla vurarak camları kırdı. Olay sırasında kısa süreli panik yaşayan otobüsteki yolcular, durumu polis ekiplerine bildirdi.

Olay sırasında kısa süreli panik yaşayan otobüsteki yolcular, durumu polis ekiplerine bildirdi.Olay yerine gelen polis ekipleri, tarafları ayırarak sakinleştirdi. Otobüs şoförü, kırılan camları fırça ile temizledi.

Polis ekipleri olaya ilişkin tutanak tutarken, otobüs şoförü ve motosiklet sürücüsü yollarına devam etti. Motosiklet sürücüsü ayrılırken kaskını çöpe attı.

Otobüs şoförü Durmuş Çömlek, "Yukarıdan aşağıya geliyorduk. Motosiklet sürücüsü solumdan geçerken cama yumruğu ile vurmaya başladı. Cama vurmaya başlayınca sol ön tarafa tekerlek takıldı. Ben durdum ne oldu diye? Aşağıya indi yumruğu ile cama vurmaya başladı. Yumruğu ile camı kıramayınca kafasından kaskı çıkarttı, kaskla vurdu." diye konuştu.

Kaynak: DHA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    detayı merak ettim, şöför görmeden sıkıştırmış olabilir.

açıkçası özel araç değil, nolursa olsun kamu malını bu şekilde zarar vermemek gerekiyor.

Bu arada motosiklet sürücüsü bizim forumdan mı diye düşünmedim değil

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    resimdede belli bende sürekli kullanıyorum o yolu orası 3 şeritli bir yol,otobüs şeridinde trafiktedir sana nasıl yol versin mübarek solundan geçemiyorsan sağından geçmeyi dene bu kadarda vahşi olmayın ya 2dk bekle trafikte ölmezsin

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Finali iyi yapmış :D Kaskı çöpe atarak..
    ]-[@LuI{ ve sakinseytan bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "durmuş çömlek" ne güzel bir isim.

atarlı genç, kamu malına zarar vermekten yüklü bir miktarda tazminata mahkûm olabilir.

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Finali iyi yapmış :D Kaskı çöpe atarak..
    kasksız motor kullanmaktan ceza yemişse cok komik olur
    müsaitnick ve tornado57 bunu beğendiler.

bi ampirik te burda ;

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/e-...umruk-41003707

bu mallar,
    emniyet şeridinde mal gibi arkadan sıkıştıranlar,
    gereğinden fazla hızlı gidip salak salak hareketler yapanlar,
    araç aynası kıranlar

yüzünden motoru bırakacam.

ülkenin her kesimi gibi motosiklet camiasındaki insanlardan da cehalet ve geri zekalılık akıyor birader. akıllı bir adam yok.

niye böylesiniz birader ?
    evural bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasksız motor kullanmaktan ceza yemişse cok komik olur
    Zabıt tutarken ekleyebilirler ..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Aynalar katlı, motor cafcaflı, kasktan başka ekipman yok. Olay hakikaten otobüs şoförünün anlattığı gibi gerçekleştiyse çok da şaşırtmıyor...
    Haklı da olsan bir durak mesafesi sonra her türlü kapıyı açacak zaten. Niye kırıyorsun?
    kulspruta ve The Dude bunu beğendiler.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Motorcu haklı demiyorum ama, dayının ifadeside biraz dötüm kaynak olmuş...

"Ay durup dururken geldi saldırdı ayol hiç anlamadim vallahi"

Motosikleti
    Artık Yok...
    o istikamet çok keşmekeş bir yerdir kim haklı kim haksız ancak polis karar verir.. orda araba en sağdan sola çıkar , minübüscü en sağda müşteri indirir soldan köprüüstünden iskeleye gidebilmek için kırar , taksici başka dünyadır , binek araçlar başka , otobüsler bazen sağda arabalar park ettiği için ilerleyemez orta şeride kırmaya çalışır.. motorlular arada kaynar gider..

o yüzden kim haklı kim haksız polis ona karar verir kanımca burda konuşalımda hani ferman kesmekde anlamsız..

benim her gün 2-3 defa geçdiğim yoldur orda takıldığım cafeler var kaç yüz defa sıkıştırılmışımdır Allah bilir.. bu bazen karşı tarafıda haksız etmiyor adam seni sıkıştırıyor kızıyorsun adama ama sonra adamın sağına bakınca orda herifin teki aracını bırakmış dörtlüleri yakıp gitmiş 3 şeritli yol olmuş iki şerit adamında suçu yok haliyle ortaya kırıyor ortaya kırdımıda seni sıkıştırıyor mecburi .. yani o istikamet çok karmaşık bir yer ne yazık ki yıllardır bir düzen ayar getiremediler..

halbuki çokda basit koyucaksın 10 metrede bir kamera ama çalışmayan değil adam gibi çalışan tıkır tıkır ceza kesen kamera en soldan sağa geçene , sağa park edene kesicek cezaları tıkır tıkır bakın bakalım 3 aya 5 aya mum gibi olur o trafik.

Arkadaş basmış gitmiş geçmiş tecrübelerimden biraz bildiğim bir şey varsa belediye o işin peşini bırakmaz kamu malına zarar vermekden o arkadaşa bence şahsi fikrim kesin dava açılıcakdır .. bir kere o maddi zararı belediye tazmin edicekdir.. yanında kamu davasıda açılabilir belediye çalışanına kamu personeline saldırmak dan ötürü.. o işin orda biticeğini hiç sanmıyorum..

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı MSMorkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynalar katlı, motor cafcaflı, kasktan başka ekipman yok. Olay hakikaten otobüs şoförünün anlattığı gibi gerçekleştiyse çok da şaşırtmıyor...
    Haklı da olsan bir durak mesafesi sonra her türlü kapıyı açacak zaten. Niye kırıyorsun?
    benzeri bir mesaj yazacaktım, vazgeçtim.
    zira motosikletli olmasının dışında herhangi bir ayırdı bulunmayan sıradan bir eleman.
    neye sinirlenmiş, neden sinirlenmiş soruları eylemin çağdışılığı yanında sorulmayı gerektirmiyor.

toplum psikolojik sınırları çok zorluyor,
    yakında da aşacaktır.
    bu konuda yazılacak çok şey var ve fakat ipin ucu genelde aynı yere çıkıyor,
    tercih edilmiş cehalet.

toplum dövüş öncesi kızdırılan köpeklere yapılan muameleye tabi tutuluyor,
    ya birbirlerine saldırıyorlar ya da bu durumu kabul etmeyenlere saldırıyor,
    neden kızdırıldıklarını bile bilmiyorlar.

şahsi tavsiyem toplu taşıma araçlarına öncelik hakkı veriniz,
    Şeker Ahmet Paşa'nın resimlerini
    eski hececilerin şiirlerini bir de
    ben çok seviyorum siz de seviniz.
    (cemal)
    MSMorkan, xciting250i ve Cloud bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulda nasıl yaşıyorsunuz ben anlamıyorum. büyük sabır isteyen bir iş olsa gerek.
    LiseliMotorc bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yumruklar, kasklar, n'oluyor bize böyle ?
    YBRMANİA bunu beğendi.

Bu nedir ya malmısınız kardeşim.cam kırmak nedir derdiniz nedir. Az sabır ya

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Otobüsün sağına soluna girmicen, kırmak dökmek zaten yapılacak bir tepki değil. Her zaman olduğu gibi yine motosikletli sürücü hatalı.
    müsaitnick ve Audrey Dorro bunu beğendiler.

beni direksiyon sınavında eziyordu otobüs, hiç de inip böyle şeyler yapmadım ehehe hatta koala gibi motosiklete yapıştım onu ezme beni ez diye

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Magazin gazetelerindeki gibi. Dehşet bir başlık fakat yazıyı okuyunca bir şaşkınlık. Bu muydu la...
    Olay net değil. Fakat, melek gibi bir otobüs şoförü olsa (mübarek melek gibi konuşmuş) lafına güvenmem. Motosiklet sürücüsü aklı başında davransaydı demiyorum. Çünkü, birazdan "iyi yapmışçılar" gelir. Arbede çıkmasın
    Kazasız, belasız, aklı başında sürüşler...

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Bunların hiçbirine gerek yok ama hakaret içeren yorumlarınızla,cam kıran elemandan pek bi farkınız kalmıyor beyler , daha düzgün kelimelerle kınayabilirsiniz.

Wing750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000L Africa Twin
    Merak ettiğim şimdi o camı kırınca Otobüs şoförü Durmuş Çömlek ders mi aldı? Şimdi tüm motosikletlilere daha bir diş biler hale gelmiştir. İki cümleyle izah etse daha iyi olurdu. İlk başta şoförün camına eliyle vururken otobüsün altına da girebilirdi. Bu arada kask da gitmiş, neresinden baksan akılsızca.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)