Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletseverler Cumhuriyet İçin Yollara Çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Türkiye Motosiklet Platformu’nun çağrısıyla bir araya gelen yüzlerce motosikletli, Cumhuriyetin 95. yılı nedeniyle kortej oluşturdu. Motosiklet sürücüleri, Bağdat Caddesi’nde buluştu. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü geçen motosikletliler Edirnekapı Şehitliği’ne ulaştı. 29 Ekim motosiklet konvoyu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden de konvoy geçişi yaptı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Türkiye Motosiklet Platformu üyelerinin oluşturduğu konvoy, Suadiye'den başlayarak 15 Temmuz Şehitler Köprüsünden konvoy geçişi yaptı. Kutlamalarda renkli görüntüler yansıdı.

TÜRKİYE Motosiklet Platformu'nun çağrısıyla bir araya gelen yüzlerce motosikletli, Cumhuriyetin 95. yılı nedeniyle kortej oluşturdu. Motosiklet sürücüleri, Bağdat Caddesi'nde buluştu.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü geçen motosikletliler Edirnekapı Şehitliği'ne ulaştı.

Kaynak: DHA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Helal be!. İşte Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün yolundan ilerleyen zeki ahlaklı düzgün insanlar! Bu dünyada güneş batıdan doğmadıkça Cumhuriyet'imize bağımsılzığımıza laikliğimize özgrülüğümüze demokrasimize zarar veremez kimse! NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün İzmir'de de vardı, seviyorum bu ruhu =)

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Ankara'da da çok güzel kortej yaptık. Geçen seneye göre de baya kalabalıktı.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    İstanbul'da yaşıyorum bu organizasyonun duyurusunu hiç görmedim. Bizim forumda önceden duyurusu yapıldı mı?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da yaşıyorum bu organizasyonun duyurusunu hiç görmedim. Bizim forumda önceden duyurusu yapıldı mı?
    Facebook'ta aylar önceden yapıldı. Bu vb başka forumlarda herhalde TMP den kimse yok. Yalnız katılım yüzlerce değil yaklaşık 3bin kadar vardı. Akşam baktım ana haberlerin hiçbirinde yer almadı. 95 araçlık klasik otomobiller cadde geçişi yapmış o haberin içinde yarım saniye kadar gösterdiler. Hemen akabinde fidana çıkmış ev kedisi haberine daha fazla dakika ayrılmıştı ne yazık ki. Medyanın içinde bulunduğu durum çok komik ve absürt. Türkiye'nin her yerinde kutlamalar yapıldı eskiden başka gündem olmazdı şimdi kıyıda köşede bir kaç dakika haber yapılarak atlatılıyor. Bu forumda bile 2. sayfayı göreceğinden şüpheliyim.
    gerivites bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ne kadar çok gösterirsen o kadar ceza yiyorsundur belki de.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    29 Ekim kutlama haberleri 10 dakika, havaalanı açılış töreni sabahtan akşama kadar canlı yayın ! herhalde seneye 29 ekimde Cumhuriyet'i değil, havaalanı açılışının 1. yıldönümünü kutlarız. !
    MT00, gerivites ve Lucas bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Tmp bu konularda çok duyarlı bir platform her sene çanakkale ,cumhuriyet bayramlarında kortejler yapıyorlar..

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ben de katıldım, kask kamerası görüntülerini youtube yükleyince paylaşacağım buradan. Eve gider gitmez haber kanallarını açtım belki yukarıdan çekilmiş bir görüntü bir video vardır da kalabalığı görürüm diye ama 2-3 kanalda havalimanı canlı yayını vardı. Korteje dair bir haber göremedim. İnternette de 2-3 fotoğraf koymuşlar sadece. Hiç video yok. Daha önce o kadar motosikleti başka yerde görmedim, önceki yıllar da bu kadar kalabalık oluyor muydu acaba.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Haberlerde bende denk gelmedim, ancak şaşırdım mı? Elbette hayır. Hatta yayınlasalar şaşırırdım.
    Medya diye bir şey pek kalmamış, ana haber bültenleri ise resmen birilerinin reklam ajansı gibi çalışıyor.
    Bizim ülkemizi geçtim, dünyada ne gelişmeler oluyor bari onları gösterseler, önemli olanlarından hiçbirine değinilmiyor.
    Eskiden de çok iyi değildi medyamızın habercilik anlayışı ama kötünün de kötüsü olduğunu yaşadıkça öğreniyoruz.

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Dün Anıtkabir'de de vardı motorcu abilerimiz.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 Agustos kortejini kacirmistim, bunu kacirmayayim diye 3-4 gun once TMP'nin facebook sayfasini kontrol etmistim, gorunce katildim. Genel olarak iyiydi ama yine her yolda gordugumuz gibi E5'e cikinca gazlayanlar, kopru altinda eksoz bagirtanlar gordum.

Motosikleti
    Artık Yok...
    tmp bir platform malum 185 tane motorsiklet klubünün birleşmesinden oluşuyor yan unsurlarla bu binlerce motor demek illaki sorunlar kurallara uymayanlar gaz açanlar arada olucakdır..

İsterse ağaca çıksınlar anca kendilerini tatmin ederler.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Lucas ve hachiko bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebook'ta aylar önceden yapıldı. Bu vb başka forumlarda herhalde TMP den kimse yok. Yalnız katılım yüzlerce değil yaklaşık 3bin kadar vardı. Akşam baktım ana haberlerin hiçbirinde yer almadı. 95 araçlık klasik otomobiller cadde geçişi yapmış o haberin içinde yarım saniye kadar gösterdiler. Hemen akabinde fidana çıkmış ev kedisi haberine daha fazla dakika ayrılmıştı ne yazık ki. Medyanın içinde bulunduğu durum çok komik ve absürt. Türkiye'nin her yerinde kutlamalar yapıldı eskiden başka gündem olmazdı şimdi kıyıda köşede bir kaç dakika haber yapılarak atlatılıyor. Bu forumda bile 2. sayfayı göreceğinden şüpheliyim.
    Ne bileyim ben motosiklet forumu olarak 1-2 marka grubu ve bu forumu takip ediyorum. matosiklet.net de bu büyüklükte organizasyon için herhangi bir duyuru-bilgi gelmemesi kötü oldu.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varol müdür...
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada konu da açsaydınız keşke.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)