Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Tutkunları Şehidin Arzusunu Yerine Getirdiler

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Batman'da terör örgütünün el yapımı patlayıcılı (EYP) saldırısı sonrasında şehit olan, motosiklet tutkunu Uzman Çavuş Okan Dinçer’in ailesini ziyaret eden 10 Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü üyeleri, şehit annesinin arzusunu yerini getirdi.

Şehit Okan Dinçer’in annesi Arife Dinçer, kendisini ziyarete gelen 10 Riders Motosiklet Kulübü üyelerinden oğlunun mezarında motosikletle fotoğraf çektirmek istedi. Oğlunun motosiklet tutkunu olduğunu belirten Arife Dinçer, şehit olmadan önce son konuşmalarında, “Bir geleyim anam, kendime büyük motor alacağım” dediğini söyledi. Bunun üzerine motorcular anne Arife Dinçer ile beraber şehidin kabrini ziyaret etti. Acılı anne, şehit oğluna, "Oğlum bak istediğin motor geldi" diye seslenirken, herkes duygulandı.

10 Riders Motosiklet Kulübü Başkanı Özgür Candar, “Şehidimizin hayalini buraya gelmeden önce bilmiyorduk. Aileye bir ihtiyaçları var mı sormaya gelmiştik. Annemizin arzusunu hemen yerine getirdik. Şehit annemizin, oğlunun kabrine dokunarak, 'Oğlum bak istediğin motor geldi' diyerek seslenmesi bizi çok duygulandırdı. Böyle güzel bir şeye vesile olmaktan memnunuz. Bu vatan şehitlerimiz, gazilerimiz sayesinde ayakta duruyor. Allah onlardan razı olsun. Allah ailelerine sabırlar versin. Vatan sağ olsun. Bizler de kahramanlarımızın ailelerinin her zaman yanlarında olacağız” dedi.

Dha

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vatan sağ olsun lafına artık o kadar sinir oluyorum ki...

günahsız gençlerimiz başkalarının hatalı kararları, şerefsizlikleri yüzünden ölüyor.

Yiğitler ölüyor, yandaşlara madalya takılıyor. Huzun içinde uyu kardeşim.
    fz6_fazer, fatih.met, Osm@n ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Huzur içinde uyusun inşallah.
    Şu terör lanetinden Ülke'm topyekun kurtulabilse o kadar güzel şeyler olacak ki.
    Allah kalanlara sabır versin.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    özel harekata katılmak gönül işi, ben bu işe gönül verecektim ama yıllar içerisinde terörü bitirmek istemediklerini anladıktan sonra kendi kendime dedim ki ben niye boşuna harcanayım?

kendimi niye boşuna feda edeyim, ülke terörü bitirmek istiyorda biz mi destek çıkmıyoruz?

kasım 03 birliğime teslim olacağım, herhangi bir komando birliği yada sözleşmeli askerlik seçeneğini işaretlemedim. 1 sene görevimi yapıp geleceğim... eskidendi o askerlik aşkı, gerçeği öğrendikçe aslında yanlış düşündüğümü anladım.

orta okulda komando andı söylerdik ve 4 arkadaş askeri lise sınavına katıldık... 1 tanesi teğmenlikten atıldı ve diğeri hapiste ve bende o zamanlarda bando takımını tutturduğum için yazılmamıştım askeri okula ve şimdi iyiki yazılmamışım diyorum.

dünyayı yöneten o ufacık kesimin soyu tükenmeden insanlara rahat yok.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Allah sizlerden razı olsun...

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özel harekata katılmak gönül işi, ben bu işe gönül verecektim ama yıllar içerisinde terörü bitirmek istemediklerini anladıktan sonra kendi kendime dedim ki ben niye boşuna harcanayım?

kendimi niye boşuna feda edeyim, ülke terörü bitirmek istiyorda biz mi destek çıkmıyoruz?

kasım 03 birliğime teslim olacağım, herhangi bir komando birliği yada sözleşmeli askerlik seçeneğini işaretlemedim. 1 sene görevimi yapıp geleceğim... eskidendi o askerlik aşkı, gerçeği öğrendikçe aslında yanlış düşündüğümü anladım.

orta okulda komando andı söylerdik ve 4 arkadaş askeri lise sınavına katıldık... 1 tanesi teğmenlikten atıldı ve diğeri hapiste ve bende o zamanlarda bando takımını tutturduğum için yazılmamıştım askeri okula ve şimdi iyiki yazılmamışım diyorum.

dünyayı yöneten o ufacık kesimin soyu tükenmeden insanlara rahat yok.
    Sporu geçtiğini varsayarsak mülakatta elenirdin. Acaba diye içinde kalmasın
    Az silindir, çok iş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)