Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türkiye’nin En Büyük Honda Motosiklet Plazası Açılıyor !

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2006 yılından bu yana 196.310 motosikletin bakımı yaparak üç yıldır Honda servisleri arasında birinciliği kaptırmayan Doğu Batı Motor büyüme kararı vererek, 7 katlı dev motosiklet plazasını 13 Ekim’de açılıyor.

Türkiye motosiklet şampiyonu ve 2008 yılında Japonya’da Türkiye’yi temsil ederek yarışan Gökhan Konşuk’un sahibi olduğu motosiklet plazası Doğu Batı Honda aynı zamanda bir ilke de imza atarak, yeni mağazasında CC’lerine göre uzmanlaşan usta kadrosu kurdu ve servis katları CC’lere ayrılarak bakım hizmeti vermeye başladı.

Doğu Batı Honda’nın kurucusu Gökhan Konşuk ; ‘Motosiklete dair herşeyin olduğu; eğitimden, satışa, bakımdan, aksesuara kadar tüm motosiklet severlerin her ihtiyacını karşılayacak bir yer olmasını istedik’ diyerek belirtmektedir.
    Plazanın 3 katı motosiklet bakım ve tamirine ayrılmış. Diğer katlarda ise, motosiklet satışı, ikinci el, aksesuar ve eğitim katı olmak üzere tam kapsamlı bir hizmet sunulmuştur.

13 Ekim Cumartesi günü 13.00-17.00 saatleri açılış partisini düzenleyecek olan Doğu Batı Honda Servisinde, birbirinden eğlenceli aktivitelerde planlanmış. Deneme Tahtası platformunun da destek verdiği organizasyonda, Ali Tınaz’ın sunuculuğu ile Ceren Aksan’ın canlı performansı olacak.

Gökhan Bey; ‘Birbirinden güzel hediyeler, yarışmalar ve indirimler vererek, bizim bu mutlu günümüzde yanımızda olacak herkese minnetimizi göstermeyi umuyoruz. Tüm motosiklet severleri partimize davet ediyoruz’ diyerek ekledi.
    Görünen o ki, eğlenceli ve dolu dolu bir açılış olacak. Herkese kapılarını açmış olmaları da; iddialı ve deneyimli bir motosiklet plazasını ziyaret etmek için güzel bir şans yaratıyor.

Açılışa katılmak isteyenler için adresi de aşağıda belirtiyoruz. Şimdiden Doğu Batı Honda’ya iyi şanslar ve partiye katılan herkese de iyi eğlenceler dileriz.

Açılış: 13 Ekim Cumartesi – Saat 13:00-17:00
    Yer: İnkilap Mahallesi Küçüksu Caddesi Süzer Sokak No:1 Akyaka AVM karşısı Ümraniye/İstanbul

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Source53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Honda Forza
    Honda sahibi olduğum yıl 2015'den beri bu servise giderim deneyimli personeli sayesinde hiç üzülmedim yeni yerleri gerçekten çok şık olmuş hayırlı olsun.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Elimizdeki Honda’lara bakım yaparlar, 3-5 yıl daha.
    Bu fiyatlarla Sonrasında bakım yapacak Honda bulamayabilirler.

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Kesinlikle tavsiye etmiyorum bakıma gitmeden önce CBR500R için aradım 250-270 arası fiyat verdiler.
    bakıma gittim dedim ki hava filtresi değişmeyecek hava filtresi olmadığı halde 384 tl fiyat çıkarttılar.
    Neden farklı dedim extra birşey mi yapıldı, yok yapılmadı stop lambanız kesmiş onu değişmişler 8 tl stop lambamda kesik değildi yüzde bir milyon eminim, peki fark neden, ya pek fark yok zaten ha 270 ha 380 denilen bu.
    motorun yanına gittim yapılan hiçbir şey yok yağ değişimi + yağ filtresi, zaten bir yılda 400km yol yapmış motor sadece garanti dışı kalmasın diye gittim.
    En ufak bir temizlik yok, temizlik sprey fiyatını fatura edebilmek için stop lambası bahane edilmiş forumdan bir arkadaş bakıma gitmişti farklı bir servise onun faturayla karşılaştırdık fiyat aynı benden de 100 tl daha az ödemiş motorunuda çiçek gibi teslim almış motoru cbr650f temizlik spreyi ile sözde kesen ampul fiyatı aynı fiyat.
    1.5 saat işçilik ücreti yazmışlar, 1.5 saatte millet motor yapıyor be kıytırık bir yağ değiştirdiniz insaf.
    Olur da motorum bu servisin önünde bozulursa iterek başka servise götürürüm.
    kimseye tavsiye etmiyorum yeni taşındıkları yerin masrafını müşterilerden çıkartmaya çalışıyorlar sanırım.
    Benim ağzım yandı sizin yanmasın.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    En büyük olması önem arz etmez önemli olan müşteri memnuniyetinde en büyük en iyi en güvenilir olmak

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Hayırlı uğurlu olsun kendilerine.

Yalnız o 7 katlı yerin kirası müşterilere ne kadar az yansıtılırsa o kadar iyi olur.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)