Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Helikopterdeki polis şefi yoldaki araca ceza kesti!

Motovento
    REKLAM ALANI

4500 TL mi ceza yemiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün Tem Ataşehir mevkiinde de vardı havada polis helikopteri. Tam temin üzerinde sabit bir noktada bekliyordu. Güzel uygulama ama hız v.s. nasıl tespit ederler bilmem.
    vallahi yuh demek helikopterle trafik ihlali denetlemesi güzel bir uygulama :D Demek adamların bize uçan saray hediye etmesi gayet normalmiş. Akşam vardiyasınıda f16 yla yapsınlar takdir edecem, helikopter farkedilebilir.

Ülkenin elbirliği ile anasını bellediniz https://www.facebook.com/permalink.p...00006179431357

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı coderadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukarıdaki iki adama ahlaksız deyip kurallara uymuyorum demek de ayrı bir ironi maşallah.
    onlara ahlaksız demedim yahu daha taze olan başka haberlerdeki elemanları kasıt ettim ben

kurallara uymuyorum, yani hangi kurala uymadığımı merak bile etmediğin için zaten ön yargı ile yaklaştığın belli. türkiye de adalet varda bizmi bozuyoruz? yanlış kişiye sesini çıkarıyorsun arkadaşım...

devlet büyüklerine dert yakın, ben trafiğe açık yolda drift yapmıyorum yada 200km hız yapmıyorum... git onlara laf söyle.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Angri , diğer araçlarla 2000000 km içerisinde en az 6 - 7 aşırı hız cezası yedim . Motosiklet kullandığım 50000 km içerisinde de bir tek kask takmama
    cezası yemiştim 12 sene önce . Son 7 - 8 sene içinde hiç bir ceza yemedim . Valla lamı cimi yok KURALLARA UYULUCAK. Uymaz isek uydururlar seve seve.
    Bu arada büyük geçmiş olsun , Rabbim başka kazalar göstermesin inşallah sana ve bütün arkadaşlarıma. Motorunun son durumu ne alemde ? Fiyat tespiti
    yapıldı mı? En kısa zamanda sağlığının tamamına kavuşmanı diliyorum. Sevgilerle.
    Teşekkür ederim abi. Motor serviste duruyor. Expert gelip bakacak. Dosyalar oluşturuldu. Tramer'in suç oranı vermesini bekliyoruz. Esasen 2amortisör ile birde far sıkıntılı sadece. Far'da çalışıyorda camı tek satılmıyor. Cam kırık sadece. Bide sağ koruma demiri eğildi. Grenajlar bile sağlam. Egzoz büyük olduğu için egzozda sürtme izleri oldu.

Çizik bile yoktu motorda bundan önce Şaşi sağlam. Tüm darbeyi amortisörler yemiş.
    bursalıali bunu beğendi.

iyi olmuş trafik kurallarına uyar artık

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Ben bu trafiğe İHA hatta SİHA bekliyorum, terör işlerini bitirdikten sonra devre dışı kalanlara ne güzel iş.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu trafiğe İHA hatta SİHA bekliyorum, terör işlerini bitirdikten sonra devre dışı kalanlara ne güzel iş.
    Abi dur ihtarına uymayanlarada sıksınlar mı?
    emremm bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Makascılara uyuzum, ihtar mihtar yok,
    Arka camdan girmece.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bula bula en düz Konya yolunda kafasına göre biraz hız takılan motorcuyu mu bulmuşlar ceza kesecek, trafiği düzenlemek adına?

Hem de helikopter ile...

Aksiyon filmi sahnesi gibi ...

Ha sonra şehrin ana arterinde canı istediği yerde zınk diye duran ve şeridi teke düşüren sürücülere müdahale edecek birini ara ki bulasın ...

Niyet trafiği düzenlemekse, buralardan başlanmalı...

Her yer düzeldi de bir tek dümdüz çevre yolunda hız yapan mı kaldı ...

Helikopter kaldırarak ?

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    +200 km/h yapan R25 yapmışlar . Yer tabi cezayı

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 görmesine gerek varmı ben 120 ile geçtim diye 235tl ceza yedim bunun yiyceği ceza 450tl filan ayrıyetten de plaka kapatma cezası yer
    Yok benim dikkat çekmek istediğim doğru haber yapmayı beceremeyen medyamız. Yani 200km/h hıza çıkamayan bir motor için bu hızları yaptı yazma gereği neden duydular? Her haberde bir abartma, her haberde ayrı bir yalan. Niye böyle bir şeye gerek duyuyorlar acaba?

Sonuçta motorcu sağlam bir ceza yiyecek, orası kesin. Cezayı da destekliyorum, kurallara uymayana versinler ayarı. Ama haber yaparken yalan dolana bulaşmasalar keşke...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    bu devletin başka işi gücü yok mu dümdüz yolda kendi halinde giden çocuğu takip edip ceza yazmışlar vallahi yazık.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Keşke o helikopter askerlerimizi şehit eden, şerefsiz pkk lı pçleri de görseydi. Yola o kadar bomba döşenirken devlet uyur ama biri hız yapar hemen tepesinde helikopter.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlara ahlaksız demedim yahu daha taze olan başka haberlerdeki elemanları kasıt ettim ben

kurallara uymuyorum, yani hangi kurala uymadığımı merak bile etmediğin için zaten ön yargı ile yaklaştığın belli. türkiye de adalet varda bizmi bozuyoruz? yanlış kişiye sesini çıkarıyorsun arkadaşım...

devlet büyüklerine dert yakın, ben trafiğe açık yolda drift yapmıyorum yada 200km hız yapmıyorum... git onlara laf söyle.
    ne derdiniz var bu devletimizin büyükleriyle anlamadım ki? ne zararını gördünüz? o yazılan cezalar insanların iyiliği için senin benim iyiliğim için.. biraz hükümetinize güveniniz saygınız olsun..

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Türk medyasına saygım 0, r 25 zaman zaman 200 kmh geçiyormuş, yemin ederim ben yalan haber olduğu için dava açardım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    amma kıskandınız lan adam r25 ile 200 km hız sınırını geçmiş yetmemiş helikopterle kameraya çekmişler 480 tl ye böyle bir itibar alamazsın.alsan bile siz bugün helikopterden bir çekim kendinize yaptırsanız nereden bakarsanız bakın 10 bin tlden az para istemezler.ilerde çoluğuna çocuğuna karı kıza karısına hava atıcak görüntüleri var adamın heeey yavrum heey
    TimFx bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Pazartesi bir tane transit connect gördüm 34 JM 7710 idi galiba. J'yi ve ilk rakam 7'nin siyahlarını silmiş tamamen. 10metre arkadan okunmuyorlardı bile. Beşiktaş'ın göbeğinde 1tane polisin dikkatini çekmedi. Motorda olsa anasından emdiği sütü burnundan getirirlerdi. Doblocular kadar sevilmiyoruz şu Dünya'da.

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    Resim de spd 172 kph yazıyor; 200+ nerden çıktı anlamıyorum. İlla köpeğin bir tarafına sokucaksınız şu motorcuları.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yapmaz öyle polis. İftir atmayınız. Ne alıp veremediğiniz var devletle, polisle, hükümetle. Bizim için çalışıyorlar onlar. Ceza yazmışlarsa doğrudur.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben R25 le 300 basıyodum 200 az olmuş.
    İşte bu ülkenin aslında kısa özeti.
    Herşey baştan sağma. Yapılanlar tahmini şeyler.
    Eldeki verilerle hiçbir şeye bakılmıyor.
    Çünkü ya veri yok yada zamanları çok kıymetli.
    Sadece tahhmin ön yargı ve ihtimaller üzerinden hesap yapılıp cezalar kesiliyor.
    Vurun abalıya.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)