Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Daha Önce Ayaklarıyla Motosiklet Süren Maganda Yine Terör Estirdi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elemanlar ciddi ciddi kendilerini savunmak için 22 dk konuşmuş. Ne b.k yaptıklarını bilen, izlenme sayısı kasan iki bebe. Yorum yapmaya gerek yok, kendilerinden başkasına zarar vermeden gitmek istedikleri yere varırlar umarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kasved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu eleman çocukları ne kadar etkilemişse; sitede, parkta veya çocukların bisikletle gezdiği herhangi bir yerden geçtiğimde hemen “Abi sen de O.M. gibi tek teker sürsene. Abi sen de onun gibi yanlasana. Abi bize zehri versene” gibi yorumlarla karşılaşıyorum.
    Bende Denizkentte dinlenmek için durduğumda söylediklerinin aynısını yaşadım. Youtube'da bir şeyler ararken sadece adını anımsadığım bu arkadaşın ismini bütün çocukların bilmesi çok sıkıntılı bana kalırsa.
    Yollar artık onların evi oldu, hareket de ifade aracı.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kasved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Denizkentte dinlenmek için durduğumda söylediklerinin aynısını yaşadım. Youtube'da bir şeyler ararken sadece adını anımsadığım bu arkadaşın ismini bütün çocukların bilmesi çok sıkıntılı bana kalırsa.
    Gerçekten üzücü bir durum maalesef. Bende çocuklar bana bunları söylediğinde sadece YouTube’da yayın yapan biri olduğunu biliyordum. Hiç izlememiştim.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)