Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Motosikletli Gezgine tecavüz !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doğru söylüyorsun ya. Tek çıkyısa tecavüz etmekte haklılar (!) Umarım ailenden birisi veya sevdiğin herhangi bir kişi tek başına uzun yola çıkmaz. Ne diyim ben sana...
    bursalıali ve Metehan07-70 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

O bu değilde forumda ciddi bir sürü psikolojisi var. Ilk yorumun pesinden gelen ayni seyi farkli kelimelerle soyleyen bir suru kisi oluyor. Taki karsi bi görüş gelene kadar.
    ___KORCAN___ bunu beğendi.

___KORCAN___ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R6 / FZ6 Fazer
    bence hepiniz de güzel insanlarsınız bazılarınız realist olup temkinli olmalı diyorsunuz bazılarınız güzel bir ütopyayı savunuyorsunuz. Bence tartışmanıza gerek yok. Keşke hiç olmasa böyle iğrenç insanlar ve evet keşke o genç kız da bu lanet mahluklara karşı bi önlem almış olsaydı. ve yine evet keşke önlem almasına gerek olmayan bir dünyada yaşıyor olsaydık.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Hmm. Şair burada, "baHın, her yerde öliyür" demek istiyor sanırım.

Albertorun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660r+xtz660+honda cy50+monkey z50+mobylet
    Yıllar evvel gelinlik ile dünyayı dolaşan bir aktivist Türkiye’ye girip ilk çektiği otostopta bir kamyoncu tarafından alınmış ve tecavüze uğrayarak öldürülmüştü hatırlıyorum.... sorduklarında verdiği cevap ise bir akım yaratmıştı “güldü verecek sandım” !!!

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    din adamları cıkıp 6 yasındaki cocuk ile evlenilebilir, cariye alınabilir tarzı konuşursa millet iyice sapıtır.

yazık gerçekten , bu ülkeyi ne hale getirdiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Albertorun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllar evvel gelinlik ile dünyayı dolaşan bir aktivist Türkiye’ye girip ilk çektiği otostopta bir kamyoncu tarafından alınmış ve tecavüze uğrayarak öldürülmüştü hatırlıyorum.... sorduklarında verdiği cevap ise bir akım yaratmıştı “güldü verecek sandım” !!!
    Kadın kaç ülke değiştirmiş Türkiye'ye gelmeden önce. Ülkeme girer girmez ipini çekmişler. Nasıl açıklıcaz? Tabii ki kesin o kamyoncu tam Türk değildir. Sülalesinde üçte bir Rumluk, dörtte bir Ermenilik, beşte bir Yahudilik falan vardır.

Yanlış anlaşılmalara karşı zorunlu açıklama: Yukarıdaki mesaj sarkazm içermektedir.

Motosikleti
    Honda CBR600F
    gerçekten şoklardayim. yazik

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Bu tür insanlara aynı muameleyi yapmak lazım hatta 52 yıl yaşatmaya oksijeni tüketmelerine ne gerek zi ke zi ke öldüreceksin böylelerini o bıçağı kı çına sokacaksın

Motosikleti
    Harley Davidson xl883l Superlow
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar yola tek başına çıktıysa bir rahatsızlık var bu kızda

Aynen belki tahrik etmiştir kız. Belkide açık giyinmiştir yada kahkaha atmıştır. İstemediğini de söylemediyse hak etmiş bile olabilir.
    Aman hocam sende dikkat et gezinirken. Söküp takarlarsa bigün seni de adın rahatsıza çıkmasın sonra.
    bursalıali bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Türkiye'de olmadığı için bir an istemsizce sevindiğimi fark ettim.

Umarım kadın bu travmayı kolay atlatır, yaşadıklarını hayal bile edemiyorum.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Artık Yok...
    Öncelikle umarım kızcağaz bu tramvayı çabuk atlatır..

dünyada seyahat riski haritası denilen bir şey vardır.. ve bu harita her sene güncellenir..

Bu risk haritasında renklerle belirlenmiş seviyeler vardır.. yeşil(önemsiz risk), sarı(düşük risk),turuncu (orta seviye),kırmızı (yüksek risk), koyu kırmızı (son derece yüksek risk)..

Bolivya eminim ya kırmızıdır ya koyu kırmızıdır.. kaldıki international sos bolivya ya gidiceklere mecbur kalmadıkça gitmeyin uyarısı var..

Kendi sitesinden

"Opportunistic theft and violent crimes such as armed robbery and assault are increasingly common, particularly in impoverished neighbourhoods of urban centres. Car theft and burglaries of residential and commercial premises occur with increased frequency in cities such as La Paz, Santa Cruz and Cochabamba. Bolivian National Police (BNP) operations are limited to the urban areas, and response times are generally slow. The cocaine trade poses few serious security concerns and does not affect foreign business travellers, unless they venture into coca-producing territory."

uzatmıycam kısaca her tür suç vardır diyor soygun saldırı şiddet hırsızlık v.b polis şehir merkezlerinde sadece var oda elleri çok ağır yani anladığım bir haltada karışmıyorlar önemli bir şey olmadıkça yada oldukdan sonra gidiyorlar mevzuya, kısaca şehrin merkezinden çıkdınmı güvenliğin sıfır gerçi şehir merkezindede güvenliğin yok anladığım kadarıyla polis sadece lafda var... kokain ticareti varmış ve koka üretilen bölgelere yabancılar giriş yapmadığı sürece pek ordakiler bir şey yapmıyormuş.. yani anlıycağınız bayağı bayağı kontrolün olmadığı güvenliğin olmadığı bir yer..

şimdi mantığımın almadığı şu kendi kendime şu soruyu soruyorum böyle bir yere bir kız niye gider ve niye tek başına gider..

hiç okumamışmı interneti yola çıkmadan önce ya şuraları gezicemde bakiyim nasıl yerler diye.. böyle bir yere erkek gitse onuda soyarlar gasp ederler hatta öldürebile bilirler.. dünya gezisine çıkıcak olan herkes önce geziceği ülkelerin risk haritasına bakar ve çok riskli ülkeleri gerekirse atlar üstünden uçakla geçer yada rotasını değiştirir yolu uzatır güvenli bölgelerden gider yada cidden geziye çıkmış adamda belalı arıza psikopattır adama dokunmaya kalkan mevlasını görür..

Bazı eski şimdi 60-70-80 yaşına gelmiş hatta ölmüş gitmiş eski seyyahların hatıratları kitapları vardır misal anlatırlar şu ülkede bize 2 kişi silah çekdi bıçak çekdi bizi öldürmeye kalkdılar bizde onları öldürüp cesetlerini attık falan diye.. hatta bazı bu tür kitaplardan flimleri bile çevrilmişdir.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Adam kız başına diye yazmamış cümleyi dikkatli okuyun ..ikincisi Bolivya gibi ülkelere gideceksen ki tırnak içinde yazıyorum erkekde olsan kadinda başına gelecek şeyleri tahmin etmen zor değil...

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Mantık buysa yazık sana.
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)