Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Honda CB1000R'ın Fiyatı Belli Oldu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Honda'nın yeni naked modeli CB 1000R'ın satış fiyatı belli oldu.

Neo Sports Cafe serisinin lideri yepyeni Honda CB1000R, sport naked stili sokak motosikleti ve retro cafe racer anlayışının birleşiminden ilham alınarak, modern zamanlar için tekrar tasarlanıp ortaya çıkan Honda modeli olarak karşımıza çıkıyor.

4 farklı sürüş modu ve yeni Elektronik Kontrollü Gaz Kolu Sistemi( TBW) ile sürüş modu ile hem yol koşullarına hem de sürücünün kendi sürüş stiline uyarlanabiliyor.

Üç farklı renk seçeneğine sahip modelin satış fiyatı ise 82,000 Tl.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Honda civic sedan der geçerim bu fiyat nedir böyle max 65 olmalıydı

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    82 lira iyi para yav. bedava sayılır.
    sparrow07 bunu beğendi.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Geçen haftadan bu yana biraz bozukluk atmıştım kenara.

Gidip iki tane paketleteyim. Biri yedekte dursun.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Mt-09 'a rakip olsun diye yapmışlar. Sport naked sakat doğmuş bir tür. 260 km/s hız yapabilecek bir makinada ön cam yok.

gecelerinefendisi100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    bu ne arkadaş, fiyatları gördükçe sudan çıktıktan sonra büzüşen eller gibi hisseder oldum.Devlet sağolsun milleti motora yönlendireceğine bunlar zengin vurun kırbacı fantazide son nokta diyor.
    Artık sıfır motor hayal oldu, bu motorada o kadar para veren maldır demekten alıkoyamıyorum kendimi...
    hyanax100 bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bu fiyat güncel sıfır atılmış tl cinsinden dimi.

82 bin ney lan

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    82 lira iyi para yav. bedava sayılır.
    Bedavadan biraz pahalı
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Simdi herkes dalga gecmis fakat fiyat gayet iyi arkadaslar. 250 lik crf rally 24 bin lira iken bu modele verilcek bu fyt bnce gyt iyi

15.000 € pahalı değil arkadaşlar biz fakiriz 15.000 TL e 15 yaşında bir 4 silindirin 32. sahibi oluruz ancak hey gidi hey.
    sparrow07 bunu beğendi.

Fiyat evet yüksek ama zaten motor hacmide çok yuksek bir cafe bike için. Ben Mt yada Duke ler ile kıyaslayamıyorum nedense. Kendine has bir cafe racer tarzı var.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ara sıra gözlemliyorum, yorumlara bakıp farklı bakış açıları yakalayarak bir kanaate varmaya çalışıyorum. Ancak, yorumlar o kadar yapmacık ve "ben de bir şey söylemiş olayım madem" edasında ki...

Kawasaki Z1000 - 90.000 TL
    Yamaha MT-10 - 83.000 TL (SP versiyonu 97.000 TL)

82.000 TL'ye pahalı deniyor olmasındaki kıstas tam olarak nedir?

260 km hıza çıkabilecek bir motosiklette rüzgar siperi (cam) olmaması, anlamsız bulunmuş. Bir motorun güç kıstası, azami hız becerisi midir sahiden? Sınıflandırma, aerodinamik yapıya bağlı mı sağlanıyor? Azami hızı bir kenara bırakalım, 1000 cc bir motosikletin neden çıplak bir tasarım ile imal edildiğini anlamak için bir gün 100 km hız ile seyreder iken, aniden 130 km hıza çıkmanız gerektiği anda altınızda 250 cc hacme sahip bir motosiklet olduğunu tahayyül edin. Üretilen tork, elde edilen güç ile mukayese etmek gerekiyor.

Henüz motosikleti değil test etmek, canlı görmüş olmaktan noksan yapılan yorumlar sanki ülkedeki ikincisi olmayan bu forumun kalitesini düşürüyor gibi. Her konuda bilgi sahibi olma ihtiyacı olan ortak hastalık, biraz soğutuyor.

Öncelikle bir bayiye gidelim, bir bakalım; malzeme kalitesi nedir, neler eklenmiş, neler çıkarılmış, lastikte hangi marka kullanılmış... Sanki bu tespitlerden sonra fiyatın statüsü ile alakalı yorum getirilmesi, objektif bir bilgi paylaşımı sağlar gibi geliyor bana.

Ama kabul ettiğimiz bir ortak durum var; hiçbir zaman hiçbir Japon, Avrupalı mühendisi yerli motosiklet kullanıcılarımızdan daha iyi ar-ge ve finans yönetimi yapamaz. Hangi lastik kullanılmalı, hangi motor hacminde ne kadar beygir üretmeli, kaç paradan satılmalı... hepsini biliyoruz. Dış mihrakların kurbanı olmayacağız.
    san, computeus, Ros1n2 ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    iyi para ama kolay para değil
    sdirer ve Ros1n2 bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet pahalı değil bizim paramız ucuz.Yurtdışında bir mühendis ortalama 4000-5000 Euro maaş alıyor.3 tane maaşını yan yana koysa bir CB 1000 R alıyor.Ben 3 tane maaşımı yan yana koyayım ne oldu 12.000 TL anca eşeyinkisini alırım yani eşeyin kuyruğunu.
    okanbagiscan, Siyahi, sparrow07 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Aslında kriter motorun fiyatı değil.Bizim o motor için ne kadar çalışacağımız.
    Bir ev alıyoruz 10yıl Evin eşyaları eskidi 3 yıl beyaz eşyalar değişecek 2 yıl arabayı değiştirelim 3 yıl motorumu büyütsek 3 yıl.ne yaptı.
    Eğer şanslıysan evi 30 unda aldıysan 50 yi geçtin zaten.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    cidden biz fakiriz adamlar yurtdışında 2-3 sene para biriktirip alır bu motoru en kötü o kadar bile sürmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    duke790 ın 80 bin olduğu piyasada rakam iyi.
    Maslak bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    diğer markalara göre yine en ucuzu honda oluyor genelde.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Motorun fiyatı gayet uygun fakirler ağlamış...
    zekeriyaimam, xawa ve Maslak bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ara sıra gözlemliyorum, yorumlara bakıp farklı bakış açıları yakalayarak bir kanaate varmaya çalışıyorum. Ancak, yorumlar o kadar yapmacık ve "ben de bir şey söylemiş olayım madem" edasında ki...

Kawasaki Z1000 - 90.000 TL
    Yamaha MT-10 - 83.000 TL (SP versiyonu 97.000 TL)

82.000 TL'ye pahalı deniyor olmasındaki kıstas tam olarak nedir?

260 km hıza çıkabilecek bir motosiklette rüzgar siperi (cam) olmaması, anlamsız bulunmuş. Bir motorun güç kıstası, azami hız becerisi midir sahiden? Sınıflandırma, aerodinamik yapıya bağlı mı sağlanıyor? Azami hızı bir kenara bırakalım, 1000 cc bir motosikletin neden çıplak bir tasarım ile imal edildiğini anlamak için bir gün 100 km hız ile seyreder iken, aniden 130 km hıza çıkmanız gerektiği anda altınızda 250 cc hacme sahip bir motosiklet olduğunu tahayyül edin. Üretilen tork, elde edilen güç ile mukayese etmek gerekiyor.

Henüz motosikleti değil test etmek, canlı görmüş olmaktan noksan yapılan yorumlar sanki ülkedeki ikincisi olmayan bu forumun kalitesini düşürüyor gibi. Her konuda bilgi sahibi olma ihtiyacı olan ortak hastalık, biraz soğutuyor.

Öncelikle bir bayiye gidelim, bir bakalım; malzeme kalitesi nedir, neler eklenmiş, neler çıkarılmış, lastikte hangi marka kullanılmış... Sanki bu tespitlerden sonra fiyatın statüsü ile alakalı yorum getirilmesi, objektif bir bilgi paylaşımı sağlar gibi geliyor bana.

Ama kabul ettiğimiz bir ortak durum var; hiçbir zaman hiçbir Japon, Avrupalı mühendisi yerli motosiklet kullanıcılarımızdan daha iyi ar-ge ve finans yönetimi yapamaz. Hangi lastik kullanılmalı, hangi motor hacminde ne kadar beygir üretmeli, kaç paradan satılmalı... hepsini biliyoruz. Dış mihrakların kurbanı olmayacağız.
    yani sana göre pahalı değil öyle mi?

arkadaşım asgari ücretin 1.600 tl. olduğu bir yerde kim 82.000 lira para verip o motoru alabilecek?

ben sana diyeyim, o motorun normal değeri 35.000 tl. ister gül, ister kız ama durum bu.
    Maslak bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)