Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet sürücüsüne bıçakla saldırdı. (video)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosiklet sürücüsüne bıçakla saldırdı-A+Şişli’de seyir ettiği esnada sinyal vermeden sağ şeride giren otomobile, motosiklet sürücüsü çarptı. Kaza sonrası çıkan kavgada öfkeli otomobil sürücüsü, motosikletliye küfürler yağdırarak bıçakla saldırıp darp etti.

Korku dolu o anlar kameralara yansıdı.

Olay, geçtiğimiz hafta Perşembe günü akşam saatlerinde Şişli Akar Caddesi Bomonti-Dolmabahçe Tüneli girişinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evine gitmek üzere cadde üzerinde seyir eden motosikletli, tünele gireceği esnada önünde seyreden ve sinyal vermeden sağ şeride geçen otomobile çarptı.

Çarpma sonucu ölümden dönen motosikletli kazadan yara almadan kurtuldu. Kaza sonrası olayın şokuyla motosikletinden inen sürücü kendine gelmeye çalıştı. O esnada otomobil sürücüsünün aracına baktığını ve kendisiyle ilgilenmediğini gören motosikletli duruma tepki gösterdi. Otomobil sürücüsünün elleri cebinde yanında gelmesi üzerine sinirlenen motosikletli, küfürle karşılık verdi.

BIÇAKLA SALDIRIP DARP ETTİ

Bunun üzerine aracına giden sürücü, bıçak alıp motosikletlinin yanına geldi. Motosikletliye küfürler yağdırarak elindeki bıçağı savuran sürücü, dehşet dolu anlar yaşattı. Sürücünün elinde bıçak olması nedeniyle hiçbir şey yapamayan motosikletli, onu konuşarak sakinleştirmeye çalıştı. Çılgına dönen otomobil sürücüsü ise küfür etmeye devam ederek bir süre sonra motosikletliye vurmaya başladı. Kasktan aldığı darbelerler kamerası kırılan motosikletli, sürücülerin araya girmesiyle kurtuldu. Öfkeli sürücü ise diğer vatandaşların tarafından uzaklaştırıldı. Tüm bu yaşananlar ise kask kamerasına saniye saniye yansıdı.

İSTANBUL/İHA

https://www.youtube.com/watch?v=baLOrr6cS1g

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Heee işte, bir gün böylesine denk gelirsin. Bugün de ölmedik yazarsın.
    Adam inip geliyor.

"he git amk arabana bak diyor.
    Sonra canımı sıkma gebertirim seni diyor."

Adam sinirlenince de

"Abi sakin ol, abiğğğ"

Alttan almak iyidir. İyi olmuş alttan aldığın, hayatınla ödeyebilirdi.

Video'yu editleyip algı yönetiyor.
    Baştada yazmış ya. "Dünyanın en korkak adamı eline bıçak alınca nasıl polat alemdar oluyor."
    hahaha
    "Seni gebertirim kimse kurtaramaz" diyen motorcu da bıçağı görünce dünyanın en korkak adamı oluyor.
    Sakin olun beyler. Kimin ne olduğu beli olmaz.
    Durup dururken küfür etmeyin.

Video'yu 4.50 den itibaren izlemeye başlayın. Bitince başa sarın ve 4.50 ye kadar izleyin. Veya
    http://www.mynet.com/haber/guncel/mo...-ani-4161636-1

Edit: Bu arada kaza da ikiside suçlu bence. Niye sinyal vermiyon diye çemkiriyor. Kendisi sol şeritten tee arabayı sağlıyor haberi yok. He birader niye sinyal vermedin.
    Ekrem_06, sdt, mombohunter ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Arkadaşın bir kaç videosunu izlemiştim. gözü kara bir genç. hatta sırtında kılıçla motor kullanıyordu bir iki videoda ama yaptığı o kadar atardan sonra ani geri vites yakışmadı. oysa soğukkanlı davransaydı böyle sıkıntıya düşmezdi.

evet motorcu da sağlamaya çıktığı için hatalı gibi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu adamı hiç sevmiyorum

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Trafikte sanılanın aksine en zararsız kişiler genellikle ticari araç sürücüleridir. Yine sanılanın aksine en tehlikeli araçlar sivil senin-benim araçlarımızdır. Ticarilerde genelde sopa-levye-haydar-zincir olur. Sivil plakalılarda tabanca çok büyük bir sıklıkla var. Şanslıysan biber gazı, adamın iyi günündeysen bıçaklıya denk gelirsin.

Unutma. Sıradan arabalarla takışmıyoruz hiçbir zaman. Biriyle kavga etme aptallığı-saygısızlığı-yanlışlığı yapılacaksa normal arabalara bulaşmıyoruz. İnsanlar minibüsçü-taksici den korkar. Bu yanlıştır. Benden kork. Neyim kimim biliyor musun. Bu yazacağımı yazıcıdan çıkart her gün oku.

Kendi gücünün farkında olup, karşıdakinin de gücünün farkında olanlar, savaşı kazanır. (Akıllı adam)
    Kendi gücünün farkında olup karşıdakinin gücünü bilmeyenler %50 kazanır %50 kaybeder. (Sık sık kavga eden apaçi tipler)
    Ne kendi gücünü bilen ne de karşıdakinin gücünden haberi olanlar %100 kaybeder. (Trafikte çoğu kavga)

Moderatör arkadaşlar bu mesajımı sabitleyebilirler.

Ve olmazsa olmaz imza;
    Kızıl pars bunu beğendi.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Kazada da kaza sonrasında da her iki tarafta hatalı. Herkes kendi masrafını öder kanımca.

En baştan tahrik durumu olduğu için bu adalet sisteminde aman aman bir ceza almaz ama bu kertenkele.

Gerçi tahrik durumu olmasa da, vatandaş bıçağı taksa da sıkıntı yok bizim memlekette orası ayrı.
    Kızıl pars bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Üzerine geldiği anda elleri geride. o eldivenle sağ yumruk çeneye adam yerde. biri bana bu kadar küfür edecek ben de sakin ol diyeceğim haa işi bu noktaya ya hiç getirmeyeceksin ya da getirdiysen devam edeceksin gerivites sadece sevimli bir kullanıcı adı olur
    Seko, Kızıl pars, yokon ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Bu işin haklı sonu ikisininde birbirini yemesi idi adil şartlarda, her iki tarafta kusurlu sonrasında yapılan muhabbetler de tamamen boş atar da boş geri viteste... gülerek izledik.

Her şeyden önce sakin ve soğuk kanlı olmak lazım.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne olursa olsun bıçak çekmek nedir?

Haklı haksız tartışması bile olamaz böyle bir durumda.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Pompalı çekmeliydi bıçak ne ya

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzerine geldiği anda elleri geride. o eldivenle sağ yumruk çeneye adam yerde. biri bana bu kadar küfür edecek ben de sakin ol diyeceğim haa işi bu noktaya ya hiç getirmeyeceksin ya da getirdiysen devam edeceksin gerivites sadece sevimli bir kullanıcı adı olur
    Aynen. Birisi size kafasını bu kadar yaklaştırarak saldırıyorsa, vurmasını biliyorsanız vurun. Yalnız vurduğunuzda yıkacaksınız. Normalde kolayca iner.

İşte o vurup vurmama karasızlığı kötü bir şey. bıçaklı eleman poz vermiş resmen. tek yumrukla uykuya yatırılabilirdi.
    motorcu bıçağı görünce korkmuş haklı olarak. savunma psikolojisine girmiş. o durumdan sonra arabacı ufaktan bıçaklamaya başlasa karşılık veremeyip sonunu kabul edecek bir halde.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eeee niye küfür edip herifin arabaya gitmesine müsaade etti ? Neden geri vites yaptı ?

Tamam alttan almak falan eyvallah ama bana bu kadar küfür etse, eve gittiğinde tanınmayacak hale getiririm onu . Ana avrat sövmek nedir lan ?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Adamın içinden ejderha çıktı ya la....

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    https://www.youtube.com/watch?v=lMphb6cNScM#t=1m25s

İnsanlar nerede, biz neredeyiz. Yayanın gülümsemesi, otobüs şöförünün insanlığı.

Heyyy, hey...
    wing41, sdt ve compaq bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arabayı kullanan yaratık tarih öncesi devirlerden kalma ilkel bir canlı.O yüzden kavga gayet normal.Benim aklıma takılan kaza.Hayatımda gördüğüm en saçma kazalardan biri.Motosiklet son gaz arabanın arkasına doğru yaklaşıyor,yaklaşma açısı sağdan geçecek gibi de değil,belki çok yakın mesafeden silme geçer.Araba hangi maksatla aniden sağ kırıyor onu da anlamış değilim.Kasti olarak motorcuyu düşürmek için mi?Yoksa sağda başka yola sapmak için falan mı?

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek yumrukla adam bayıltan var mı aranızda?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Hiç adetim değildi bunu taşımak, taa ki İstanbul'da yabancı uyruklu 3-4 kişi tarafından eşine laf atılan merhumun kavgada bıçaklanıp ölmesi haberini görene kadar.

O küfürlerden sonra sakin kalabilmeni tebrik ediyorum ve Allah benden böylelerini uzak tutsun diyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Alıntı araltı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek yumrukla adam bayıltan var mı aranızda?
    defalarca 😊

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Videoyu şimdi izledim, sen a.. koyarsan oda başka başka yerlere koymakta haklı bence.

@boldpilot
    Tek elle de açılabilen daha pratik bir bıçak taşımanı tavsiye ederim.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @boldpilot
    Tek elle de açılabilen daha pratik bir bıçak taşımanı tavsiye ederim.
    trafikte oluşabilecek saldırıları savunma için ise bıçak yersiz bir alet olur. Eldiveni çıkar montun onunu aç bıçağı belinden çıkar bıçağı aç falan :D
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)