Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yamaha 2021 Nisan Güncel Fiyat Listesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS

Yamaha Türkiye motosiklet fiyatlarına 2021 Nisan ayı itibariyle zam yaptı. Güncel fiyat listesini aşağıda görebilirsiniz.

İşte 2021 Nisan ayı Yamaha Motosiklet Fiyatları

* 01 Nisan 2021 - 30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerli Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatlarıdır.
    * Toplam satış fiyatına %18 KDV ve ÖTV (250 cc ve üzeri %37, 250 cc altı %8) dahildir. Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatıdır.
    * Bazı modellerde ÖTV hesaplaması günlük döviz kuru, model ve şasi bazında farklılık göstermekte olup bilgiledirme amaçlı paylaşılmıştır.
    * Avrupa dışı ürünlerin ek gümrük vergisi uygulması 2430 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile 31.12.2020 tarihinden itibaren %30'dan %20'ye düşürülmüştür.
    * 28003 No'lu Resmi Gazete'de yayınlanan kanuna göre üretim yılı, model yılı olarak geçmektedir. 2021 yılında satışa sunulacak Euro 5 modellerin model yılları üretim yılına göre değişiklik göstermektedir.
    * Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka, ruhsat, trafik sigortası, plaka harçları, MTV vb. ücretler dahil değildir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Fiyatlara artık gülerek bakıyorum sadece

Motosikleti
    MT-09 SP
    Bu fiyatlar birde 2020 modeller için geçerli. 2021 Model adam akıllı motor gelmedi. Motoruna göre 5-10 bin lira daha pahalı olacak 2021 modeller.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    ağam yeter biz iptaliz
    mart ayından farklar şöyle mt10 177 imiş 180 olmuş,mt09 117 imiş 125 olmuş anlamsız ?? mt25 47 imiş 51 olmuş,r25 50 imiş 53 olmuş,xmax 250 48 imiş 51 olmuş vs vs
    bu arada 2020 modelleri tabi bunlar.hem motor yok ortada hem her ay 5 er 5er zam geliyor neyin kafası bu ?? tamam satmak istemiyorlar orası artık belli motor da yok ortada neyin inadı bu ??
    tamamm bidaha japon almicamm tamam ısrar etmeyinn,söz almicam vallaha billaha

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Abi her ay başına hatırlatıcı kurdun, 23.50 gibi yamaha ekranını yenilemeye başlıyorsun değil mi?

Ben az önceki Honda listesine R25 bir iki aya 60'ı geçer yazmıştım. Euro kuru böyle devam ederse, ki bu ekonomik strateji ile 2 katına çıkmazsa iyi; R25 65'i de geçer euro5'i gelince.

Elalem 100.000 euroya Rolls Royce'a, Maybach'a biniyor. Biz kıçı kırık MT09'a binemiyoruz.
    frustrated, Nasate ve Ezio41 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Zam miktarına konservatif olup aylık yüzde alti desek, yılda yüzde yüz ediyor...

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elalem 100.000 euroya Rolls Royce'a, Maybach'a biniyor. Biz kıçı kırık MT09'a binemiyoruz.
    Çok fazla... Maybach $60K:

https://www.carfax.com/vehicle/WDBVF78J64A000318

poer.145 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    650F
    Motoru degistireyim diyorum sattığım arada bulamam motorlara da zam gelir hic bir sey alamam diye cesaret edemiyorum

Uqurevc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X max 400
    250 cc motor 53 bin tl
    Evet evet 250 cc .. ÇÖP
    Düşünün hiç bilmeyen bi adam ben bile R25 le motor sürmeye başladım inanın ÇÖP güç yok seri lik yok hız yok ses yok
    Sizin anlıycağınız ÇÖP başla birşey değil hee bide 53 bini veriyosun uyuyumıyosun çünkü ÇALIYOLAR
    İşe gidiyosun kapıya bırakamıyosun ÇÜNKÜ ÇALıYOLAR

Bi yanda hırsız devlet bi yanda hırsız vatandaş .
    tommygun, Kinky Kylie, Thracian ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu forumda (veya memlekette) 28 bin TL'ye 250 NK almak isteyen arkadaşa 50 bin TL'ye MT-25 önerenler ve sürekli olarak uygun fiyatlı motorları kötüleyenler olduğu müddetçe bu böyle devam edecektir. Tamamen imaja, reklama göre alışveriş yapan bir milletiz. Bu da zeka seviyesi ile ilgili bir durumdur aslında. Bu ülkede Hiç kimse 6 ay tek bir motor, araç, cep telefonu almasın bakın o vergiler ne oluyor ? Almasın derken gerçekten almasın diyorum. Firmaların aylık satış adetlerinde "sıfır" yazacak yani...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu zamların otomatiğe bağlanması hazin bir durum. Büyüklerimizden duyduğumuz geçmişteki karaborsacılığın adı konmamış halini de zaten yaşamaktayız. "Ama yol yabdı" diye bu insanlara kalben bağlı arkadaşların var olduğu günümüzde kol gibi zamlı fiyatlar nedeniyle motor,araba alamadıktan sonra s.çmışım senin yaptığın yola.
    Ezio41 bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    50cc 23bin tl :D :D :D :D
    karacaa bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    2 sene içinde xmax 250 neredeyse %100 zam yiyecek evet evet olacak bu 2 senede neyin fiyatı %100 artmış yahu cidden bu konular açıldıkça koşarak kaçmak istiyorum bu ülkeden ama ülkemi sevmediğim için değil yaşanacak dayanılacak bir ortam artık kalmadığı için.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artık fiyatlara bakmıyorum bile.Dikkatimi çeken şey liste sürekli kısalıyor.Eskiden fiyat listeleri sayfalar dolusuydu.Şimdi yavaş yavaş her listede 1-2 modeli çıkartıyorlar.Bu arada 50 cc motor 23.000 TL.Bu alete 23.000 vereceğinize 3000 TL ye kaliteli güzel bir bisiklet alın hem benzin derdinden kurtulun hem sağlıklı yaşayın.
    karacaa bunu beğendi.

selimonurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    R1'de sadece ÖTV için alınan miktara bakın 60bin TL. Bu fiyata beş yıl önce motorsiklet galerisi açardınız. Şimdi ÖTV'yi ödemeye yetmiyor

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Dolar 8.4'ten 8.2'ye indi, bunlar bir de zam yapıyor. Ne diyeceğimi bilemiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alım gücümüz yerlerde Elhamdülillah.

Nmax 125cc 34.000TL

2.825x12=33.900TL

1 yıl kuruş para harcamadan, 125cc motora çalışmak...

Artık yollarda daha fazla görmeye başlayacağız çin, hint motorlarını.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forumda (veya memlekette) 28 bin TL'ye 250 NK almak isteyen arkadaşa 50 bin TL'ye MT-25 önerenler ve sürekli olarak uygun fiyatlı motorları kötüleyenler olduğu müddetçe bu böyle devam edecektir. Tamamen imaja, reklama göre alışveriş yapan bir milletiz. Bu da zeka seviyesi ile ilgili bir durumdur aslında. Bu ülkede Hiç kimse 6 ay tek bir motor, araç, cep telefonu almasın bakın o vergiler ne oluyor ? Almasın derken gerçekten almasın diyorum. Firmaların aylık satış adetlerinde "sıfır" yazacak yani...
    5 katına çıkar o vergiler, sonraki 6 ay 10 katına çıkar. Bu şekilde dizginleyemezsiniz vergiyi. Vergiyi motosiklet firmaları alıyor ya da belirliyormuş gibi bir çıkarım yapmışsınız.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Öyle değil , iktisatta vergiler ile ilgili bir eğri vardır , belli bir sınırdan sonra siz vergiyi arttırdıkça tahsilat düşer. Adını unuttum şimdi o eğrinin.
    Buldum : Laffer eğrisi.
    https://vergidosyasi.com/2020/04/27/...yi-ifade-eder/
    (Bu arada adamın çizdiği kağıt mendil de bildiğin peçete. Karalama için kumaş peçete kullanıyor herifler , hale bak :D )

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O dediğiniz olmaz bizim ülkede; protesto, boykot, birlik olma duygusu falan bizim insanımıza uymaz, 83 milyonluk ülke burası, fırsatçılık sever bizim insanımız; kimse almasın, ne güzel ütopya, azıcık indirim yapar Yamaha, kapış kapış gider motorlar. Ki zaten kapış kapış gidiyor. Fiyatlar euro bazında hala uygun. Nk 250 yi bilmiyorum, ama mt 25 için 50 bin lira uygun, euro bazında 2016 da da aynı fiyattı. Fiyatlarda sıkıntı yok, bizim alım gücümüz düştü. Fakirleştik.
    Seko ve Mustafa ÖZEN bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Milletin birlik olabildiği tek konu cam film yasağı idi. O da uygulanmıyor ama bildiğim kadarıyla mevzuatta değişiklik yok. Uygulanmaması görev ihmali olur bu durumda.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)