Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Erdoğan istedi, Kenan Sofuoğlu kariyerini noktaladı !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    zaten hiç sevmediğim biriydi yine haklı çıkarttı beni ama şahsiyetsiz vasıfsız biri olduğunu bilmiyordum.5 kez ne şampiyonu oldu bu arada ? dünyamı mahallemi spor bakanı veya millet vekili adayı geliyor yolda
    gerivites bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Sayın hazretleri ülke kurtarıcısı bismillah +99 güçlü pro master lider saygı değer hazretleri efendim istediği için motosikleti bırakıyorum.

(hadi yine iyiyim vekillik teklifi gelir yada para yardımı falan ducatilere bakayım alırım yakında)

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Kenan'ın malesef Avustralya'da lastik patlaması sonucu yaşadığı talihsiz kazanın sakatlığını nüksettirmesi dolayısıyla, 1 ay kadar önce bırakma kararı aldığı konuşuluyordu. Çok erken ayrılmak zorunda kaldı. Bence rahat 4-5 sene daha yarışabilirdi.

İşin erdoğan kısmı halkla ilişkiler şovu. Kenan'ın federasyon, milletvekilliği ve daha yukarsı için hırsları olduğu bilinen bir şey.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten hiç sevmediğim biriydi yine haklı çıkarttı beni ama şahsiyetsiz vasıfsız biri olduğunu bilmiyordum.5 kez ne şampiyonu oldu bu arada ? dünyamı mahallemi spor bakanı veya millet vekili adayı geliyor yolda
    Hayat görüşünü sevmeyebilirsiniz (ben de sevmiyorum), ama bilginizin olmadığı bir konuda lütfen fikriniz de olmasın. Kenan Sofuoğlu gelmiş geçmiş en iyi 600cc pilotu olarak emekli oluyor. Kazandığı 5 şampiyonluk da Dünya Şampiyonluğudur. Türkiye'de motosiklete meraklı gençlerin %99.9'unun rüyasında göremeyeceği şeyleri başardı Kenan. Yalnız alnının teriyle bir yerlere gelip, alnının teriyle bir yerlere gelmeyenlere yaranmaya çalışması ancak bize özgü bir tezat olabilirdi zaten...

Ayrıca birçok yetenekli gencin Dünya arenasında kendilerini göstermelerine vesile oluyor, yarış okulu vasıtasıyla. Tabii gönül ister ki, sadece yarış öğretsin, kendi hayat görüşünü empoze etmeye, onları tahakküm altına almaya çalışmasın. Ancak malesef bunu yapıyor. Kenan şampanya patlatmazdı podyumda, Toprak da patlatmıyor. E hadi Kenan "abilerimin hatrına patlatmıyorum" dedi, peki Toprak neden ? Çok yazık ve talihsiz, Kenan ve ülkemiz adına. Türkiye, Dünya çapında "yobaz, geri kafalı ve ilkel" bir toplum olarak anılmayı haketmiyor.
    RoofRoof, bursalıali ve birbilent bunu beğendiler.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Hayatında 600 supersport motora binmemiş adamlar ahkam kesiyo sosyal medyada yok bebeler ligiymiş yok dünya şampiyonası değilmiş...
    Her ülkeden insan tebrik ediyor ama biz çok biliyoruz tabi
    Toprak WSBK,Öncü Kardeşler de CEV de yarışıyor.Onlar daha da iyi yerlere gelir umarım
    Shrieker ve bursalıali bunu beğendiler.

bikr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR NS200
    Arkadaşlar bu nasıl yobazlık böyle, sizin gibi düşünmeyenlerle seviyesizce dalga geçip başarısını dünyaya ispatlamış bir sporcuya ön yargıyla yüklenmek. Şampanya patlatmak ne zamandır "yobaz, geri kafalı ve ilkel" olmamanın ölçüsü oldu. Hakiki yobazlık bu bakış açısı değil midir? kendinize gelin lütfen.
    bursalıali, mustick, AHZ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Modern dünyanın asıl yoksulluğu kıymet bilir insanların azlığıdır...

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bence cumhurbaşkanı dedi falan geeçekçi değil.Bana kalkrsa sakatlığı aile hayatı yüzünden bırakıyor.Şu açıklamayı yapması bile saçma.

Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatında 600 supersport motora binmemiş adamlar ahkam kesiyo sosyal medyada yok bebeler ligiymiş yok dünya şampiyonası değilmiş...
    Her ülkeden insan tebrik ediyor ama biz çok biliyoruz tabi
    Toprak WSBK,Öncü Kardeşler de CEV de yarışıyor.Onlar daha da iyi yerlere gelir umarım
    Yarım tur yarış moturuna yolcu alsan altına işeyecek adamların "bebelerle yarışıyo hihohohohaha" diye akıllarınca dalga geçmeleri çok acınası gerçekten. Sıfır bilgiye sahip olduğumuz konularda uzmanmışçasına fikir beyan etmek malesef milli sporumuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

Alıntı bikr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu nasıl yobazlık böyle, sizin gibi düşünmeyenlerle seviyesizce dalga geçip başarısını dünyaya ispatlamış bir sporcuya ön yargıyla yüklenmek. Şampanya patlatmak ne zamandır "yobaz, geri kafalı ve ilkel" olmamanın ölçüsü oldu. Hakiki yobazlık bu bakış açısı değil midir? kendinize gelin lütfen.
    Alkol içmeyebilir inancı gereği, saygı duyarız. Motor sporları dünyasında podyum seromonisi/sevinci için şampanya patlatma geleneğinin neredeyse 100 senelik geçmişi var. Oraya gidiyorsan oranın geleneğine ayak uyduracaksın. "Alkol haram, içmem ben" diyen adama diyeceğimiz bir şey yokta, "aman derime bile değmesin !!!!" zihniyetine sahip, hangi tarikat tarafından kafası bulandırıldığı belli olmayan adama kusura bakma ama yobaz derim. Hatta hafif bile kalır. Hele hele de, nereden geldiği, kaynağı belirsiz bu hastalıklı fikri, yetişdirdiği genç dimağlara empoze etmeye çalışıyorsa !!
    bursalıali ve birbilent bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sakatlığı için bırakıyorsa normal. Ama sakatlığı için bırakıyorsa ve kamuoyuna cumhurbaşkanı istedi diye bırakıyorum diyorsa buna bir isim bulamadım. Cumhurbaşkanı istedi diye birisi başka pozisyona geçmek için görev bırakabilir, anormal bir durum yok. Ama bir, bu görevi, devlet adına bir görev için mi bırakıyor, yoksa bir parti görevi için mi bırakıyor. İkisi için de bırakması normal, ama ben ilkine saygı duyarım, ikincisine kendi bilir derim. Ayrıca, kendi bırakmak istemiyor, cumhurbaşkanı bırak dedi diye bırakıyorsa o da fena, cumhurbaşkanı diktatör değil, bırakmak istemiyorsa bırakmak istemediğini söyleyebilir.
    Ve son olarak, şampanya patlatmamak nasıl yobazlığın göstergesi değilse, şampanya patlatmak da inanca aykırı değil. Sporun geleneğidir bu. Ben de alkol kullanmam, ama işin geleneğinde varsa patlatır, millete sıkar, içene ikram ederim. Ama patlatmamak da suç değil.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta sonu italya'da "JÜBİLE" yapma kararı aldık. Son zamanlarda yaşamış olduğumuz sakatlıklar, ailemin korkuları ve Cumhurbaşkanımın artık bırakmam gerektiği talimatı düşündüğümden erken bir zamanda bu kararı almamıza sebep oldu.
    talimat mı =)önerdi de rica etti de talimat nedir arkadaşım =)Bazen düşünüyorum da sorun adam da değil çıkarları için kulluk kölelik yapmaya razı olanlarda..
    Cloud ve birbilent bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Sayin cumhurbaskanimizin talimati uzerine 3 cocuk yapmak icin gece gunduz calisiyoruz. şaka şaka... Talimat vermese de calisirdik yine de. Maksat yalakalik olsun.
    birbilent ve frankestayn1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    xv250
    adam cumhurbaşkanı istediği için mesleğini bırakmış ne var bunda bana da desin ben de bırakırım mesleğimi. büyük sözü dinlemiş. neler yazmışsınız yav

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    kenan sofuoğlu Türkiye'ye ne kazandırdı? ne kaybettiriyor? hiç sevmem kendisini çünkü;

kar ve zarar analizi yaptım ve bence bu adam bize zarar. Türkiye'yi yere çakan birine yalakalık yapması ve onun politikasını yürütmeye çalışması diğer tüm iyiliklerine bedel değil mi?

bize yapabileceği en büyük kötülüğü yaptıktan sonra 5 sene motoGP şampiyonu olsa da para etmez benim gözümde.
    alp_tunay ve birbilent bunu beğendiler.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafalar yine parıl parıl
    bursalıali bunu beğendi.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Sinisa mihajloviç:"Mourinho ile futbol konuşmam.Futbol oynamamış birinin bazı şeyleri anlamasını beklememek lazım"

Mourinho: "jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Bu dialogdaki gibi ışte. Kenani eleştirmek için onun kadar iyi Motosiklet kullanmamız gerekmiyor.

Ben de küçük golün büyük balığı olduğunu düşünüyorum. Elbette dünya şampiyonluğu önemli bir başarı ama kenanın bulunduğu klasman gençlere yönelik bir klasman. Burada gençken, tecrübesizken şampiyon olmak müthiş bir başarı. Zaten kendini kanıtlayan sonra üst klasmanlara çıkıyorlar. Kenan da denedi ama yapamadı. Sonra tekrar en alt ligde şampiyonluklar kazandı.

Sonra bu şampiyonlukları bir partinin propagandası için kullandı. Aynı arda gibi.

Şimdi de bu partide siyaset yapmak için kariyerinin son sezonunda yarı yolda bırakıyor. Sebebini de gelen talimat olarak açıklıyor.

Söylemişler zaten. Kula kulluk edenler bizden degildir. Bundan sonra benim için en alt klasman sampuyonu bile degildir. Ikinci kattan havuza atlarken sakatlanan akp siyasetcisidir. Otesi degil
    computeus, Gönenç, frosen ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    ya ağzımı bozdurtmayın benim kenan kaç yaşında yarıştığı bebeler kaç yaşında??? neden aynı 4.lig te yarışıyıor ?neden kendi deneyim ve klasına yakışır seviyede kapışmıyor jonathan rea marco melandri tom skyes vs.kime ne kazandırmış da bu adam hala kalkmış savunuyorsunuz ya? çoluk çocukla yarışa yarışa adam sandınız siz bunu heralde ?? gerçek bir değer varsa oda TOPRAK RAZGATLIOĞLUDUR.övünücekseniz bu çocukla övünün de adam sayalım sizi
    computeus ve Gönenç bunu beğendiler.

Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet vekili olacak demek ki. tam halk adamı hakan şükür gibi
    Okuduğum anda aynını düşündüm. Duyarız yakında aday adayı olduğunu.

Motosikleti
    var bi şeyler
    ya ağzımı bozdurtmayın benim kenan kaç yaşında yarıştığı bebeler kaç yaşında??? neden aynı 4.lig te yarışıyıor ?neden kendi deneyim ve klasına yakışır seviyede kapışmıyor jonathan rea marco melandri tom skyes vs.kime ne kazandırmış da bu adam hala kalkmış savunuyorsunuz ya? çoluk çocukla yarışa yarışa adam sandınız siz bunu heralde ?? gerçek bir değer varsa oda TOPRAK RAZGATLIOĞLUDUR.övünücekseniz bu çocukla övünün de adam sayalım sizi
    Eee peki.. Toprak'ı Superbike padoğuna getiren kim ? Hadi Kenan'ı Superbike yerine Supersport'da yarışıyor diye gömüyorsun, Toprak'ın Superbike'da yarışmasına da vesile oldu bir taraftan, onun için de tebrik et ? Azıcık tutarlı olun ya.
    bursalıali bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee peki.. Toprak'ı Superbike padoğuna getiren kim ? Hadi Kenan'ı Superbike yerine Supersport'da yarışıyor diye gömüyorsun, Toprak'ın Superbike'da yarışmasına da vesile oldu bir taraftan, onun için de tebrik et ? Azıcık tutarlı olun ya.
    tabi adını verdi aldılar toprağı supersporta kaydettiler.motor sürmeyi öğrettiyse babası tek teker arif öğretti.hocam allah aşkına konuşmayın artık.merhemi olsa kendine sürerdi.yıllardır aynı ligte ne kısaldı ne uzadı ama nası olduysa halk kahramanı oldu.hayatında 600cc ye ilk defa binmiş fakir fukarayı göm gel burda artislik yap millete.al bunuda buraya koyuyorum 20 yaşındaki bebenin BEBENİN kimlerle yarıştığına bakın
    https://tr.motorsport.com/wsbk/standings/2018/
    ben bununla gurur duyarım bu deneyim ve tecrübedeki adamlarla aynı lige çıkmasından gurur duyarım.cesaret ve yetenek budur.varın siz kenanla gurur duyun
    kenanın hayatını tartışmak ne bana nede başkasına düşer o bambaşka bir durum.ellerimi önüme alır ağzımı kapar başımı eğerim allah kimseye göstermesin
    Gönenç ve birbilent bunu beğendiler.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Konu "Kenan" Olduğu için Her zamanki gibi konuyu kin ve nefret kusmaya gelenler basmış. Bu kadar net.

Ey benim MotoGP pilotu olacakken ayağı kayan kardeşim. Kenan bunu defalarca anlatmadımı? Neyini anlamıyorsun? Topraktan Bahsetmişsin. Toprağı o pozisyona Kenan getirmedimi?

Herşeyden önce saygı göstermesini bilin. Bu adam kendi alanında 5 kupa getirdi bu ülkeye. Senin bunları görmezden gelmen ve Kenan'a olan Nefretin bu gerçekleri değiştirmiyor. Çok da önemli değil zaten....
    bursalıali ve AHZ bunu beğendiler.

Motosikleti
    var bi şeyler
    hayatında 600cc ye ilk defa binmiş fakir fukarayı göm gel burda artislik yap millete.
    Peki.
    .
    .
    .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)