Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosikletliye Tekme Tokat Dayak Kameralara Böyle Yansıdı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Tem Otoyolu Samandıra Mevkii’nde bir motosiklet sürücüsü trafikte kendisini tehlikeye soktuğu gerekçesiyle servis sürücüsüne el kol hareketi yaparak bağırdı. Buna sinirlenen servis şoförü de yolda aracını durdurup motosiklet sürücüsüne tekme tokat saldırdı. O anlar motosiklet sürücüsünün kask kamerasına saniye saniye yansıdı.

TEM Otoyolu Samandıra Mevkii’nde bir motosiklet sürücüsü yolda ilerlerken arkadan bir servis şoförünün kendisine çok yaklaştığını iddia edip tepki gösterdi. Bunun üzerine servis şoförü aracını motosikletin önünde durdurdu. İlk önce motosiklet sürücüsüne küfür eden şahıs ardından tekme tokat motosiklet sürücüsüne saldırdı. Motosiklet sürücüsüde karşılık verince otoyol ringe dönüştü. Ardından iki sürücü de birbirlerine hakaret yağdırmaya başladı. Serviste bulunanların araya girmesiyle kavga son bulurken, tüm bu yaşanan kavga anları motosiklet sürücüsünün kask kamerasına yansıdı. Görüntülerde servis şoförü yakın bir şekilde motosikletlinin yanından geçiyor. Ardından motosiklet sürücüsü el kol hareketleriyle servis şoförüne tepki gösteriyor. Bunun üzerine servis şoförü motosiklet sürücüsünün önünde aracını durduruyor.Ardından servis şoförü motosiklet sürücüsüne tekme tokat saldırıyor. Motosiklet sürücüsü de şahsa vurma başlıyor. Ardında da küfürler savuruyor.

Kaynak: cumhuriyet Gazetesi

Motosikletliye otobanda tekme tokat dayak kamerada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Motosiklet kültüründen
    trafik kurallarından
    konumundan
    saygıdan
    bi haber..
    Birazda akıl yoksunluğuyla gelen hatta artıp tavan yapan özgüven ve EGO

Daha çok dayak yer bunlar.
    ccc67 bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Hepinizi sevecem diyip taban yapmak..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Fazla atarlı olmak sağlığa zararlı. Arkadan sıkıştırana yapılması gereken tek şey hafif fren yapıp gaz açmak. Bunu yapınca sıkıştıran sürücü bir anlık panik yapıp ardından kendine geliyor.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Hic uzulmedim.

Bu isin moku cikti artik,cakma racingini alanlarin ilk isi kafasina kamera takip show yapmak,zaten ortadoguda yasiyoruz,herkes fitil durumdayken ne gerek var.

Kafana kamerayi yine tak efendi efendi yoluna bak,sana birisi sorun yaratirsa gidersin karakola kaydini yaparsin,boyle canli bomba gibi dolasmak niye,yutubda 2 izlenecem diye kendini ortaya koyuyor gencler.
    Kanji bunu beğendi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    sakallı gördün mü kaçacan hacı
    osiosborn, birbilent ve Acil112 bunu beğendiler.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    rezalet kardeşim!
    gard yok, müdafaa yok, atak yok, eskiv yok!
    minibüsün önünü kesiyosan tekniğini konuşturman lazım, seminer vermek için mi yol kesiyorsun?
    fiyazko!!! motorcuların acilen kendilerine çeki-düzen verip tekvandoya mekvandoya yazılması lazım.
    tommygun, Bune, velizrsln ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Seni ünlü yapıcam modası geçmişti zannediyordum ben de.
    halilom ve nines bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Maalesef el yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanıyor. İstanbul gibi biryerde ya adamı durdurmayacaksın, durdurursan da adam konuşamadan hastanelik edeceksin. Motosikletli arkadaşın düştüğü pozisyona üzüldüm, gundinin tekine denk gelmiş.
    velizrsln ve polo34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Valla kim haksizsa bide ortada atar varsa otomobilci yada motorcu yesin abi dayağı bana farketmez

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    ne kadar gereksiz tepki ya abartmış elemanda kask var diye
    halilom bunu beğendi.

Haberin başlığını atanın bir hafta boynu tutulsun. Gözyaşı ve kan beklerken çıka çıka itiş kakış çıktı.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tür servis araçları tehlikelidir. Uzak durmak lazım. Haklı olsa da peşine takılmamalıydı. Bütün bu tatsızlıklar olmazdı. Video kayıt ne yazık ki kendi küfürlerini de belgeliyor. Haklı olupta haksız duruma düşmek konusunda bizim gibisi yok. Kazadan beladan uzak kalalım...

Not : Çok daha vahim bir durumla karşılaşmıştım. Sanıyorum doğru davranış göstermeyi başarmıştım.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...hj-3810-a.html

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Mevzunun başlangıcını bilmiyoruz. Servis şöförü hatalı olduğu halde saldırıyorsa ben de bu arkadaş gibi tepki verirdim hatta servisten adamlar çıkana kadar 2-3 tane geçirmiş olurdum.
    Kızıl pars bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevzunun başlangıcını bilmiyoruz. Servis şöförü hatalı olduğu halde saldırıyorsa ben de bu arkadaş gibi tepki verirdim hatta servisten adamlar çıkana kadar 2-3 tane geçirmiş olurdum.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    kocaman servis minibüsüne orta parmak gösteriyorsun tamam rahatla işte yada bas git. Servis minibüsünün arkasında durup motordan inmek nedir. Tamam adam onun bunun çocuğu ama bir minibüs dolusu adam allahtan hepsi birlikte dalmamış. Arabadan yada motordan iniyorsanız herşeye hazırlıklı olmalısınız adam iyiki odunla falan gelmedi.
    yeditepely bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    kural 1
    hareket cekıp o.c dedıgın adama, hocam dıye mevzuya gırılmez :D bence az bıle yapmıs dayı
    he elbette sıkıstırmıstır, bu bızım bu ulkedekı kaderımız. ama kımse kusura bakmasın ,tıpık kameralı 250cc vakası. redlıne ına yandıklarım; nasıl da gazlar, nasıl da ateslıler...
    Kanji, Kızıl pars ve yeditepely bunu beğendiler.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Minibüsçü suçlu ama sana noluyor. Kask kamerası varsa büyük ihtimal youtube video atıyor. Tıklanma yapsın diye orta parmağını kaldır. Daha sonra şoför ona tıklayacaktı. Mal heryerde maldır. Trafikte millete bulaşmamak gerekir. Ülke o kadar rahat ki adam torpidodan silahı çıkarıp vursa ne olacak. Videoyu yolla egm ye ceza yerse belki akıllanır

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle kavga olmaz, sıkıcı.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence minibüs şöförü suçlu.Motorcu showda yapsa motorcuyu tutarım.Dangalak servis şöförlerin meydanmı bırakacağız.Alem biliyor bunların nasıl araç kullandığını birde motorcuyu suçlu buluyorsunuz.Geçen jandarma arkadan bana çarpıyordu.Baktım hemen el frenini çekti araçdan iniyor.Güya bana posta koyacak.Ne atarlanıyon lan dedim önünden dönüş yaptıysak.Yasak tabelası varmı takip mesafesi diye birşey var.Yapışık ikizmiyiz.Herkes toplandı sanki bir bok var.Ağzını açamadı.Birgün birine girecem ALLAH ya ona verir ya bana.
    velizrsln ve mhmtcbn06 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)