Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motobike İstanbul 2018 Başladı / Fuar Hakkında Bilgiler & Fotoğraflar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı denowar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen motorların tipi güzel ama iş yk bende baktim araştırdım iyi söz söyleyen yk...
    benim arkadas trk502 kullaniyor ki galiba fuarda da sergileniyormus, cok memnun. ben bu yaz yakindan gordum ve cok guzel duruyor. cok da dengeli oldugundan bahsetti ve kolay surulebildigini soyledi. fuara giderseniz belki kendisi ile gorusme sansiniz da olur, adi Ugur. hatta youtube'da bir inceleme videosu da vardi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 1-2 yabancı incelemesine baktım motorlarının hiç güzel şeyler demiyorlar.
    Valla bende benelli almayı düşünüyordum iyi oldu yazdıklarınız..

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı Enes ŞENTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende benelli almayı düşünüyordum iyi oldu yazdıklarınız..
    Gidin, test sürüşü yapın, inceleyin.

1 yıl Benelli TNT25 kullandım. İstanbul'dan Antalya'ya, Yunanistan'a daha bir çok yere seyahat etme şansım oldu. Sorunsuz ve keyifli idi. Malzeme kalitesi anlamında sınıfındaki motosikletlerden açık ara önde. Bajaj'ın yakıt kapağının çevresinin paslanması sorunundan tut, plastiğinin kolay kırılmasına kadar envai çeşit sorunu var iken genel görüş "iyidir, bajaj alınır" şeklinde olur. Çünkü hep bir akraba, bir arkadaş, bir eniştede vardır. Bir tanıdıkta varsa ve iyi diyorsa o mükemmeldir, eh işte ders rezalettir ülkemizin ortalama insanının gözünde.

Kararı sen ver dostum. İnsanların yorumlarını dinle, kararlarına katılma. Ben öneriyorum.
    Enes ŞENTÜRK bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1 yıl Benelli TNT25 kullandım. İstanbul'dan Antalya'ya, Yunanistan'a daha bir çok yere seyahat etme şansım oldu. Sorunsuz ve keyifli idi. Malzeme kalitesi anlamında sınıfındaki motosikletlerden açık ara önde. Bajaj'ın yakıt kapağının çevresinin paslanması sorunundan tut, plastiğinin kolay kırılmasına kadar envai çeşit sorunu var iken genel görüş "iyidir, bajaj alınır" şeklinde olur. Çünkü hep bir akraba, bir arkadaş, bir eniştede vardır. Bir tanıdıkta varsa ve iyi diyorsa o mükemmeldir, eh işte ders rezalettir ülkemizin ortalama insanının gözünde.

Kararı sen ver dostum. İnsanların yorumlarını dinle, kararlarına katılma. Ben öneriyorum.
    Abi öncelikle müthiş anlatmışsın eyvallah sağolasın. Ben uzun yol yapmak istiyorum yazın o yüzden bakıyorum bu motorlara da tnt 250 çift silindir tnt 25 tek. Sence çift silindir daha iyi olmaz mı ?

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Neden bilmeyeyim ki devlet sırrı değil ya. Bu yönde çok fazla yorum var ayrıca bu sektörde çeşitli markalarda satış, servis, yedek parça gibi departmanlarda çalışan bazı insanları tanıyor olman da onlardan yorum almanda ve bazı taşların yerine oturmasında işe yarıyor. Ayrıca kötü demedim, vasat dedim ikisi arasında fark var. Ön ve arkada kampana fren kullanmışlar sene olmuş 2018 el insaf..

Bana itafen yazdınız galiba. Şu an mevcut olan model 110 cc, karbüratörlü ön arka kapmana fren.
    Yeni modellerde 110 cc enjeksiyonlu ve 125 cc enjeksiyonlu model gelecekmiş. Ön fren disk olacakmış.
    Vasat diye mevcut olan 110 cc, karbüratörlü,ön arka kapmana fren olan modeline dediniz galiba. Buna katılıyorum.

Motosikleti
    Chooper
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim arkadas trk502 kullaniyor ki galiba fuarda da sergileniyormus, cok memnun. ben bu yaz yakindan gordum ve cok guzel duruyor. cok da dengeli oldugundan bahsetti ve kolay surulebildigini soyledi. fuara giderseniz belki kendisi ile gorusme sansiniz da olur, adi Ugur. hatta youtube'da bir inceleme videosu da vardi.
    Ben benelli'yi nette araştırdım bazi sahibinden de satanlarla konuştum 10 kişiden 1 kişi beğeniyor. Trk yapili gösterişli çok hoş motor hatta yrk 251 çıkartıyor. Ben almaya niyetlendim ama doğrusu yorumlardan dolayı geri durdum...
    YArın görücez fuara gidicem detayli çekimler yapamayi düşünüyorum paylaşımda bulunucam...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Abi öncelikle müthiş anlatmışsın eyvallah sağolasın. Ben uzun yol yapmak istiyorum yazın o yüzden bakıyorum bu motorlara da tnt 250 çift silindir tnt 25 tek. Sence çift silindir daha iyi olmaz mı ?
    Ben RKS Titanic 150-S ile İstanbul-Bodrum , İstanbul-Bursa, İstanbul-Tekirdağ yaptıktan sonra sen Tnt 25 ya da 250 ile hayli hayli yaparsın. Millet Ybr ile kıtaları aşıyor, dünyayı dolaşıyor.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yakıt kapağı paslanması ve plastiğin kolay kırılması. 2 Senedir aktif Pulsar kullanıyorum ve sosyal medyada da birçok kullanıcı sayfasını takip ediyorum bu enteresan şeyleri sizden duyuyorum ilk defa. Stop etme sorunundan bahset tamam eyvallah diyelim. Ama yani bu kadarda saçmalamayın. Bajaj Benelli kadar iyi değildir belki doğrudur ama ben 2 senedir de kullanıyorum kronik stop etme sorunundan başka hiçbirşeyle karşılaşmadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    motorları nabayım manken resimleri yokmu
    Shrieker ve aquarist4 bunu beğendiler.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Leoncino fiyatı ni görüşen kimse yokmu
    27.500 resmi olmayan rakam

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Sym standını çeken varmı..

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

aquarist4 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Olur olur çok iyi olur , bağırdığı kadar gitmez 6lt yakar uzun uzun gezersin.
    Enes ŞENTÜRK ve ergunerbaş bunu beğendiler.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çanta ihtiyacı olanlar değerlendirebilir. 11 salonda Eyupto standaı yerli üretim kaliteli çantalar 100 - 150 - 200 tl fiyatları

aquarist4 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    fuar süresince bu başlığın son mesajlara sabitlenmesini öneriyorum. Başka konu başlığı açmaya gerek yok bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

merak ettiğim bir soru var. 10 yaşında çocuğa bilet soruyorlar mı? boat showda ücret istememişlerdi.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    dün gittim fuara.aklımda bir kaç markanın modelleri vardı.özellikle o markaları görmeye gittim yani.ve tüm fuarı 3 defa dolaştım.söyleşilere katıldım.gezdim gezdim gezdim ve şunu söyleyeyim arkadaşlar.fuarın bundan önceki tadı yok.gittiğime gideceğime pişman oldum.emin olun Barkın Bayoğlu'nun eksikliği hissediliyor arkadaşlar.yada ben öyle düşünüyorum.her an bi yerden çıkmasını bekliyorsun falan.kendisiyle alakalı söyleşi vardı efes salonunda anma babında.sıkıldım dinlerken.koca fuarın genel müdürü geldi o bile anlattı bişiler ama sıkıldım yani.altın elbiseli adam dinlemiş biri için onları dinlemek işkence oldu.gelelim motorlara.kızmasın kimse ama insanları salak yerine koymak ne demek bu fuarda gördüm ben.geçen sene gelen modellerin aynısı tüm modeller.bir iki firma yeni model getirmiş o kadar.tek fark aynı modellerden bir iki tanesi için ''yüro dört var bunda efenim.abs var bunda efenim'' diyerek milleti kazıklama kavgası.fiyatlar almış başını gitmiş.davetiyem olmasa gitmeyecektim zaten.buda kulağıma küpe olsun.bundan sonra davetiyem olsada gitmeyeceğim.saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:39 ----------

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar süresince bu başlığın son mesajlara sabitlenmesini öneriyorum. Başka konu başlığı açmaya gerek yok bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:07 ----------

merak ettiğim bir soru var. 10 yaşında çocuğa bilet soruyorlar mı? boat showda ücret istememişlerdi.
    8 yaşında kızımla gittim sorun olmadı.biletsiz girdi.
    Herşeyin hayırlısı...

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    bunu da alamıcam bu fiyatı beklemiyordum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...31683811/detay

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Suzuki standından bir kare.

Shrieker ve snappy x bunu beğendiler.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm biraz yüksek olmuş sanki Yapcak bişi yok devir bu devir ne kadar yüksek yazarsak diye düşünüyorlar inmez yani..
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)