Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde 2011 yılında faaliyete başlayan Motovento, 22-25 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en büyük motosiklet fuarı Motobike İstanbul’da yerini alacak.

Aksesuar, yedek parça, koruyucu ekipman ürünleri konusunda dünyanın önde gelen markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Motovento; yüksek korumalı sürüş ekipmanları alanında uzmanlığını kanıtlamış, yıldız yarışçıların tercihi Alpinestars ürünleri, üstün aerodinamik özelliklere sahip HJC kaskları; motosiklet tutkusunu günlük hayata yansıtan Andes ürünleri; ünlü egzoz sistemleri üreticisi Akrapovic egzozları; iç giyim markası SixS ürünleri; ve Shad marka motosiklet çantaları gibi dünyaca ünlü daha nice markayı fuarda kullanıcıları ile buluşturacak.

Motosiklete dair aksesuar ve yedek parça ihtiyaçlarınızı yakından inceleyebilme imkanı sunacak olan Motovento, ziyaretçilerini 11 hall A07’de sürpriz hediyeleri ile bekliyor.

Fuar ile ilgili tüm detayları “Motovento İstanbul” facebook, instagram ve twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.Motovento İstanbul:

Facebook: https://www.facebook.com/motoventoistanbul/

Instagram: https://www.instagram.com/motoventoistanbul/

Twitter: https://twitter.com/motoventoist