Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CF Moto 2018 İstanbul Motobike Fuarında Seninle

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye motosiklet pazarına girdiği günden beri popülerliği sürekli artan ve NK serisi ile hayran kitlesini genişleten CF MOTO, touring, traktör ve UTV modelleri ile Türkiye’nin en büyük motosiklet fuarı Motobike İstanbul Fuarı’nda.

Yenilikçi ürünleri ve göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlere sahip CF Moto, 22-25 Şubat tarihleri arasında 9 hall 107’de fuardaki yerini alacak.

Kıska imzalı tasarıma sahip NK serisi ile sınıfında fark yaratmayı başaran CF Moto, touring modellerinden; 150 NK ,250 NK, 400 NK, 650 NK ve 650 MT; traktör sınıfından CForce 450, CForce 550 ve CForce 800; UTV’de ise UForce 550, ZForce 550 Ex ve ZForce 800 Ex ürünlerini fuarda ziyaretçileri ile buluşturacak.

Fuar ile ilgili tüm detayları CF Motofacebook, instagram ve twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

CF Moto göz alıcı modelleri ve sürpriz hediyeleri ile 2018 Motobike İstanbul’da seni bekliyor.

Cf Moto:

Facebook: https://www.facebook.com/cfmototurkiye/

Instagram: https://www.instagram.com/cfmototurkiye/

Twitter: https://twitter.com/cfmototurkiye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Firma müşteriyle ilgili olsa güzel motor. Bajaja D400e test için form doldurdum 10dk sonra aradılar. Hondaya test sürüşü için mail attım, 1 saat sonra bayi arayıp bilgi verdi. Cfmotoya test sürüşü için sitesinden 3 tane mesaj gönderdim, geri dönüş yapan olmadı. Bu ilgi alaka ile biraz zor satış yaparlar. İstediği kadar fuara gitsin.
    reberemo ve enescanatar bunu beğendiler.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nk serisi çok güzel .Yalnız arka dişliyi çok büyük koymuşlar . Sanırım rakipleri ile güç olarak baş edebilmek için

Gerivites siz nereye göndermiştiniz mesajı bilemiyorum ama ben Hasanpaşa Motovento mağazasını aradım ve hemen randevumu aldım, test de ettim NK400CF'yi. İstersen yolun düşerse uğra yada sen de telefon aç, bana yardımcı oldular. Hatta ben 650'lik olan için de aramak niyetindeyim, hazır aklıma getirmişken ben de arayayım.

Alıntı 34turn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerivites siz nereye göndermiştiniz mesajı bilemiyorum ama ben Hasanpaşa Motovento mağazasını aradım ve hemen randevumu aldım, test de ettim NK400CF'yi. İstersen yolun düşerse uğra yada sen de telefon aç, bana yardımcı oldular. Hatta ben 650'lik olan için de aramak niyetindeyim, hazır aklıma getirmişken ben de arayayım.
    Turn ben de Deneme Tahtası tarafından düzenlenen Hasanpaşadaki etkinliğe katılmıştım. Motorsikletim arızalı olduğu için hızlı trenle gittim, 400 nkyı test ederim düşüncesiyle. Etkinlik sırasında test uygulanmadığını söylediler yine de randevu aldım. İstanbul'dan Eskişehire erken dönmek zorunda kaldığım için test edemedim. Sonrasında 4 kez aradılar, tarih güncelleyebiliriz, ne zaman burada olursunuz diye. Etkinlik de ayrı bir güzeldi ayrıca Hotdog, free içecekler indirimler ve hediye çekilişi v.s.

Gerivites bence de ara derim. Genç arkadaşlar var yardımcı olacaklardır düşüncesindeyim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)