Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2018 İstanbul Motosiklet Fuarı 22-25 Şubat Tarihleri Arasında Yapılacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    motosikleti olanların gitmedigi fuar benzeri toplama kampı,2 tane motor gorecez,2 tane 1 tl lık buff alacaz diye bi ton cile cekeceksiniz,kolay gelsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ktm 690 duke
    bu yılda motosiklet fuarı motosiklet ile ilgisi olmayan avm yerine fuara gidecek olan kitleden dolayı gidilmeyecek gibi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    fuarda indirim var mı indirim ? Yoksa yine gidip motosikletleri elleyip gerimi döneceğiz? yeni bir shoei istiyorum duyan giden oldumu var mı indirimli satan ?=

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarda indirim var mı indirim ? Yoksa yine gidip motosikletleri elleyip gerimi döneceğiz? yeni bir shoei istiyorum duyan giden oldumu var mı indirimli satan ?=
    Alt katta epeyce mağaza var, indirimler %20’den başlıyor. Shoei-Arai envai çeşit ürün var, indirim var mı, var. Gelgelelim malın orijinal fiyatı çok yüksek olunca %50 indirim bile olda tl ile yine yüksek görünüyor.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alt katta epeyce mağaza var, indirimler %20’den başlıyor. Shoei-Arai envai çeşit ürün var, indirim var mı, var. Gelgelelim malın orijinal fiyatı çok yüksek olunca %50 indirim bile olda tl ile yine yüksek görünüyor.
    Net bir bilgi varmı shoei ve arai ile ilgili hepsinin vitrininde yazıyor zaten yüzde 20 40 diye özellikle shoei kasklarda merak ediyorum. Net eminseniz mağaza ismi alabilirim. yoksa gitmemin bir anlamı olmayacak çok vaktim yok maalesef.

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Net bir bilgi varmı shoei ve arai ile ilgili hepsinin vitrininde yazıyor zaten yüzde 20 40 diye özellikle shoei kasklarda merak ediyorum. Net eminseniz mağaza ismi alabilirim. yoksa gitmemin bir anlamı olmayacak çok vaktim yok maalesef.
    Bostancı’da mağazası olan Motosiklet Aksesuarlarında epeyce Shoei vardı, almayı düşünmediğim için fiyatlar aklımda kalmadı ama telefonu tel:0216 217 63 50, fuardaki indirimi mağazada da yaparlar herhalde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

Mototaş fuarda mağaza açmış ikinci katta, Dainese be Arailerin oradaki bütün modelleri %20 indirimli idi. Bilgi için mototas.com.tr’den fiyat bakılabilir.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bostancı’da mağazası olan Motosiklet Aksesuarlarında epeyce Shoei vardı, almayı düşünmediğim için fiyatlar aklımda kalmadı ama telefonu tel:0216 217 63 50, fuardaki indirimi mağazada da yaparlar herhalde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

Mototaş fuarda mağaza açmış ikinci katta, Dainese be Arailerin oradaki bütün modelleri %20 indirimli idi. Bilgi için mototas.com.tr’den fiyat bakılabilir.
    motosiklet aksesuarları şu an shoeide %20 yapıyor mu ben görüştüm yapmıyoruz dediler ?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)