Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yanlarından geçen motosiklet ölümüne sebep oldu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    _chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    geçen yaz her akşam evin önünde 8 tur atıp olmayan egzozunla her yeri inleten, bizim bebeyi uyandıran cgli mal! sırf senin için kürek aldım. hem de uzun saplı bel küreği. seni bulacam olm.
    twisten ve Mustaphalanx bunu beğendiler.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen yaz her akşam evin önünde 8 tur atıp olmayan egzozunla her yeri inleten, bizim bebeyi uyandıran cgli mal! sırf senin için kürek aldım. hem de uzun saplı bel küreği. seni bulacam olm.
    Bulursan 2 kürekde benim için vur, eline beline sağlık...

Hep söylerim, özellikle istanbul'da minibüs,taksi,kamyon vs gibi araçlar değil motosikletler en tehlikelileridir ve ben şahsi olarak en büyük tehlikelerimi motosikletliler yüzünden yaşadım. Önce kendimizi düzeltmeliyiz. Şunu da şuraya bırakayım

https://eksisozluk.com/motosiklet-su...1952?a=popular

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Hala kaldımı egzoz takmalarını savunanlar?

omo trafikte fork edilmiyoruz

asıl küreğe ihtiyacı olan bu tipler. Her gün kafamı mikiyorlar akşam gece sabah fark etmiyor bu densizlere bağırttıra bağırttıra geçiyorlar caddelerde. polis bişey yapmıyor en son yola yağ döküp ilerisine de çiviler dökmeyi planlıyorum. önce kayıp kafasını gözünü yaracak sonra çivileri tüm organlarına yiyecek.

bahçeşehirde oturanlar ne demek istediğimi anlar hiç boşuna vahşi damgası yapıştırmayın her an her şeyi yapabilirim bunlara.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 yaşında oğlum yanımda 2 yaşında kızım kucağımda.
    "duygu sosyalleştirme" !

"çocukları korku, kaygı, endişe, üzüntü gibi olumsuz duygular yaşadıkları anlarda, anne babaların çocuklarının duygularına verdikleri tepkiler ve kurdukları iletişim olarak tanımlanan duygu sosyalleştirme süreci ve söz konusu sürecin çocuğun duygusal davranışsal gelişimine etkileri..."

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Bu sey degilmi ya, 600 cc üstü ss motorum var o kadar hadi şunun dibinden geciyim'de aşağılık kompleksimi belli ediyim.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    hepimiz motorcuyuz ama küçük cc motoru gördümü i...nelik yaparak silme geçen dallama cok.motosikletçinin motosikletçiye saygısı olmayıp sonrada meydanlarda motora saygı dıye dolaşan insanlar yüzünden maalesefki böyle şeyler olabiliyor.hepimiz motorcuyuz lütfen sizin egolarınız başkasının ölümüne sebep olmasın.adam gibi kullanın şu motorları.ölenlere allahtan rahmet kalanlara sabırlar dilerim.umarım o motor sürücüsüde hak ettiği cezayı alır.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    :D şu konuyu yok edin. Uyarı yedik bide :D

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Allah rahmet eylesin. Yıllardan beri SS makine kullanıyorum bu tür kullanıcılar yüzünden adımız hiç iyi anılmıyor. Herkes motorcu olabiliyor ama herkes adam olamıyor....

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Her olayın bir vesilesi vardır.
    Korkudan ölen ilk kişi değil neticede..

Motorcu arkadaşa yazık olacak, muhtemelen aynadan gördü durdu olay üstüne kalacak.. :(

Ottan boktan korkan adamın trafikte ne işi var ?
    Aynasını 5 sn. bir kontrol etmeyip arkasında olan bitenden habersiz giden adamlardan çok var
    O sesi arkandan gelirken duymadın da yanından geçerken mi duydun..?

Neyse doğal selexiyon işini yapıyor karışmayın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motorcu arkadaşa yazık olacak, muhtemelen aynadan gördü durdu olay üstüne kalacak.. :(

Aynasını 5 sn. bir kontrol etmeyip arkasında olan bitenden habersiz giden adamlardan çok var

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200

daha önce temas olduğu, kazanın bu yüzden olduğu yazılmıştı.

ikincisi kalbini kırmak istemem ancak bi araba motorunun dibine girip taciz ettiğinde ya da sana sıfır geçtiğinde yine korkak adamın trafikte ne işi var diye düşüneceksen karşı tarafa ses çıkarmayacaksan eyvallah ama gık dersen iki yüzlünün önde gidenisin.

üçüncüsü tem ve okmeydanı e-5 arasındaki bağlantı yolunda 90la giderken kolumu ve aynayı yalayarak geçen süratli arkadaşı da burdan sevgiyle anıyorum muhtemelen kendisi bu tarz konularda burda bıdı bıdı yapan homo erectuslardan biridir.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Geçenlerde bir de araba yoldan çıkmıştı de mi?
    Performans egsozlar için ayrı bir projeli ruhsat yasası gelmeli.
    Elimiz ayağımız olan topcase için prıje, hava atmak için çevre ve ses kirliliği yaratan egsoza sadece ses kontrol..

Sesim geliyor mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R

Cok gec olmadan yazdiklarinizdan pismanlik duyarsiniz umarim.

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce temas olduğu, kazanın bu yüzden olduğu yazılmıştı.

ikincisi kalbini kırmak istemem ancak bi araba motorunun dibine girip taciz ettiğinde ya da sana sıfır geçtiğinde yine korkak adamın trafikte ne işi var diye düşüneceksen karşı tarafa ses çıkarmayacaksan eyvallah ama gık dersen iki yüzlünün önde gidenisin.

üçüncüsü tem ve okmeydanı e-5 arasındaki bağlantı yolunda 90la giderken kolumu ve aynayı yalayarak geçen süratli arkadaşı da burdan sevgiyle anıyorum muhtemelen kendisi bu tarz konularda burda bıdı bıdı yapan homo erectuslardan biridir.
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok gec olmadan yazdiklarinizdan pismanlik duyarsiniz umarim.
    Duymaz , bilakis haz duyar.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Valla ne yalan söyleyeyim benim motorda baya baya bi sesli çalışıyo benden önceki sahibi katalizörü söktürmüş Alanya'da usta bulamadığımdan taktıramıyorumda kendi motorumun gürültüsünden sırf insanlar rahatsız olacak diye kendim rahatsız oluyorum açıkcası, o yüzden insanlar rahatsız olmasın diye çok mecbur kalmadıkça akşamları asla binmem hatta taksi tutup gitmişliğim bile vardır ama özellikle dikkat ettiğim bişey var ki ne zaman ister motor olsun ister araba ister bisiklet hiç farketmez kendi halinde sağdan sağdan giden birini görsem mutlaka debriyaja basıp kendimi atabildiğim kadar sola atarım sırf o korkup panik yapmasın diye çünkü tamamen yola konsantre olmuşken dibinizde aniden belirecek birşeyin ses çıkarmasınada gerek yok tek silindirli scooter dahi olsa adamı motorun üstünde bi zıplatıp "Allah iyiliğini versin sen nerden geldin lan" dedirtiyo, bu konuda lütfen duyarlı olun herkez sizin gibi usta şoför olmayabilir benim gibi acemileri de var trafikte ya da sizin kadar uyanık olmayabilirler, mazallah bu kazada olduğu gibi sonu çok feci bitecek olaylara sebebiyet verebilirsiniz, ölen kardeşimize Allah rahmet eylesin kalanlarada sabırlar ihsan eylesin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Hani meşhur bi bi hikaye vardırya sonunu yazayım başını sen hatırlarsın, ben bunun neresini düzelteyim Yunanistan değil Arabistan, evliya değil İbrahim peygamber, keçi değil koç, şeytan değil melek getirmiştir diye, ben de senin yazının neresini düzelteceğimi şaşırdım ama gel senle kabaca bir hesap yapalım geçtim 300'ü 250 ile giden bir araç bir saate 250 km yol alır yani dakikada 4,166 km, saniye de de 69,5 metre gider bu da 5 saniye de kabaca tam 350 metre mesafe demektir, sen 90'la giden bir aracın üzerinde aynaya anlık bir bakışınla 350 metre arkandan gelen bir ufacık bir cismi görüp sesini duyabiliyorsan ve bu aracın 5 saniye sonra yanında olacağını kestirebiliyorsan aga hiç durma hemen Nasa'ya iş başvurusunda bulun almazlarsa bende adam değilim çünü dünyada böyle bir ikinci göz ve zeka daha yok, elbetteki her ölüm bir sebebe dayanacaktır ancak böyle bir kazada düşen arkadaşlarımızı tamamen suçlu gibi göstermek insafsızlık olur, selametle kal...

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cok sasirmadim şu duruma. Nezamandir bu sitedeyim. Özellikle sirf racing kullanicilarina hakaret etmek ve elestirmek icin konu basligi acanlari, altinda destekleyen yorumlar atanlari cok gördüm. Bir racing nefreti mevcut bircok kiside...

"Gösterişci, simarik, apaçi, kendini bir halt saniyorlar, geberseler uzulmuyorum, motoru kizlara hava atmak icin aliyor, ezik olduklari icin o motoru kullaniyorlar" gibi bir cok şey okudum. Kimlerdi inanin hatirlamiyorum ama soylenenler boyle seylerdi
    Aynenn öyle ama ""Gösterişci, simarik, apaçi, kendini bir halt saniyorlar,motoru kizlara hava atmak icin aliyor, ezik olduklari icin o motoru kullaniyorlar".Bu ülke de süper sport kullanan 10 kişiden 8'i bu saydığın özelliklere sahip,bu kafa da adamlar.Kalan 2 kişi de pist'e çıkıp gazını atıyor,kalan çoğunluk kocaman bir ego...En büyük başarıları boş otoban da 299 görüp "ne sıktı beee abii,bir gazlamışızzz var yaa off" diye muhabbetler,bu anları video ya alıp paylaşmak.Şu söylediklerimi yapmayan bu ülke de bana 3-5 süper sport süren gösteremezsin.Pist günlerin de seans ücretini 50 tl bile yapsalar,gitmez bunlar.Ahaa kardeşim al sana pist,istediğin gibi gazla,kim kral kim tosbaha çıksın.Ne kadar gazın varsa at ora da,tabii yerseeee...

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

insanların dibinden son sürat geçip, kazaya sebep olup, sonra da 'doğal selskiyon' demek ne tür bir zeka geriliğidir anlamadım.

umarım sen de bir gün bir kavşakta, bir tırın altında doğal seleksiyona maruz kalırsın.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)