Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Motosikletli maganda kamerada... "Adam ol sağa çek!"

Motovento
    REKLAM ALANI
    akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Ulan şıfrıntı hangi ara benden habersiz ailenle gezdin. Haftasonu full beraberdik aşkım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haberlere çıktı her yere çıktı bu arkadaşa ceza uygulanacak mı acaba?

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dun bu oc larından bırı de dumduz bombos yolda hayvan gıbı gectı yanımdan duduk caldım dıye de sınırlendı bekledı, esım kızım var aq olay da cıkarmak ıstemıyorum.. bakıyo bana lan get gıbısınden ısaret yaptı yuzyuze geldık bısey desem duymayacak, uzerıne kırsam dusecek adam sayacaklar bılıyorum alnımda da panıgale owner yazmıyo aq, guldum gıttı yanı genellemekten genellenmekten nefret ederım ama bu mt-r25 tayfası ve kamera olayı cok cıddı sorunlar yaratıyor , yaratacak. eskıya mısınız aq anlamadım kı. ulan bız de motorcuyuz, adaplı gıdın ınsan olun adam olun...
    Ulan şıfrıntı hangi ara benden habersiz ailenle gezdin. Haftasonu full beraberdik aşkım.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aeuauhehuae :D

konuya renk gelsın, magandalar her yerde :D

"Şubede işlemleri tamamlanan B.E.’ye polis ekipleri tarafından “trafiği tehlikeye düşürmek”, “ehliyet bulundurmamak” ve “dönüş kurallarına riayet etmemek” suçlarından toplamda 600 lira ceza kesildi."

http://www.milliyet.com.tr/trafikte-...haber-2447107/

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Ucuz yırtmış. Araba şoförü de umarım hakaret, tehdit ve mala zarar vermekten davasını açmıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Bu arada şöyle bir durum var. "İnternet üzerinden başlatılan sanal takiple paylaşılan videoların izi sürülerek şüphelinin kimliği tespit edildi. Bu sabah saatlerinde yapılan operasyonla sürücü Batulan E., gözaltına alındı."
    wolrath bunu beğendi.

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Şubede işlemleri tamamlanan B.E.’ye polis ekipleri tarafından “trafiği tehlikeye düşürmek”, “ehliyet bulundurmamak” ve “dönüş kurallarına riayet etmemek” suçlarından toplamda 600 lira ceza kesildi."

http://www.milliyet.com.tr/trafikte-...haber-2447107/

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Ucuz yırtmış. Araba şoförü de umarım hakaret, tehdit ve mala zarar vermekten davasını açmıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Bu arada şöyle bir durum var. "İnternet üzerinden başlatılan sanal takiple paylaşılan videoların izi sürülerek şüphelinin kimliği tespit edildi. Bu sabah saatlerinde yapılan operasyonla sürücü Batulan E., gözaltına alındı."
    İyi olmuş bi bakıma kendi kendini ihbar etmiş.
    “Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki, aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok.”

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    tek kelime ile utanç! bu kişiyi tanıyan varsa aramızda, motorcularda dahil insanların nasıl kendisinden tiksindiğini anlatabilir.

İyi takipçi izlenme kasmıştır YouTube de bu kırık çoluk çocuğun istedigi bu zaten video larda buda çoluk çocuk kafalı bişey cahil herif kornaya bastın tamam uyardın tamam da neden saga çek diyorsun ne çıkacağı belli olmaz kamerada görüntü varsa plakayı koyarak youtu.be ye yükle gitsin ama zorbalıga gerek yok

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı H.c.K adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben otomobil kullanıcısıyım. Konuyu görüp geldim ve görüntülerden oldukça aşırı derecede rahatsız oldum. Ben yol olsun trafik olsun motorsiklet sıkıştırmam, trafik olur yada sabit hızda oluruz yol veririm buraya kadar problem yok.

Aşırı trafik olduğu zamanlarda ön taraf, arka taraf, sol dikiz aynası gibi sürekli kontrol edeceğimiz alanlarda bu 3 grubu kontrol etmeden önce sağ tarafta olmayıp, sol ön arkayı kontrol edip ne olur olmaz sağ tarafa tekrar bakayım dediğinizde aniden belirip vuracağım diye korktuğum motorcu tipleri 1, kafasına kask takıp sırf video izlenimi alacağım diye absürt absürt hareketler yapan, makas atıp kural ihlali yapıp önüne araç çıktığında bu yol benim kurallara niye uymuyorsun diye tartışma çıkaran tipler 2. Aşırı derecede rahatsızım ve gerçekten çok aşırı derecede nefret edilmeye başlandı. Benim babam yıllarca motor kullandı bende çok bindim, bu yüzden sinir, nefret gibi duygularımı bastırabiliyorum. Allah yardımcınız olsun. Herkes kurallara uysa hiç bir sıkıntı çıkmayacak. Ülkece eğitim şart diyeceğim bu gördüğünüz vatandaş güya eğitimli kadir has üniversitesi bitirmiş.

Ayrıca bir motor şeritte ilerlerken şeridin sağına yada soluna geçtiğinde ters taraftan burnunu sokan araç kullanıcıları, ne olur yapmayın şöyle şeyler.

Gelelim bu arkadaşa: @crxforever arkadaşın dediği gibi eğitimli biri güya. Şikayet etmek isteyen olursa:
    https://www.facebook.com/batuerturk?ref=br_rs
    https://tr.linkedin.com/in/batu-erturk-1878b960
    https://www.instagram.com/batuerturk/
    https://www.instagram.com/bbcustomgarage/
    Bir kaç özel bilgi daha var ama bunlar yeterli olur sanırım.
    Agam hoşgeldin.
    Hele bi otur soluklan,bi çay iç.
    Son durum nedir zaten mevzu ortada.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Polis tarafından yakalanması, ceza kesilmesi çok iyi oldu. Örnek olsun tüm bu şekilde davrananlara.

Demek ki , tv lerin whatsapp ihbar hatlarına gorutunleri ulaştırmak gerek. Medyada yer aldıktan sonra polis devreye giriyor genellikle.

Esasında , bir nevi sivil polis gibi çalışıp bu tiplerin tüm videolarını buralara göndermek gerek. Umarım ceza almaya devam eder hepsi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı H.c.K adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben otomobil kullanıcısıyım. Konuyu görüp geldim ve görüntülerden oldukça aşırı derecede rahatsız oldum. Ben yol olsun trafik olsun motorsiklet sıkıştırmam, trafik olur yada sabit hızda oluruz yol veririm buraya kadar problem yok.

Aşırı trafik olduğu zamanlarda ön taraf, arka taraf, sol dikiz aynası gibi sürekli kontrol edeceğimiz alanlarda bu 3 grubu kontrol etmeden önce sağ tarafta olmayıp, sol ön arkayı kontrol edip ne olur olmaz sağ tarafa tekrar bakayım dediğinizde aniden belirip vuracağım diye korktuğum motorcu tipleri 1, kafasına kask takıp sırf video izlenimi alacağım diye absürt absürt hareketler yapan, makas atıp kural ihlali yapıp önüne araç çıktığında bu yol benim kurallara niye uymuyorsun diye tartışma çıkaran tipler 2. Aşırı derecede rahatsızım ve gerçekten çok aşırı derecede nefret edilmeye başlandı. Benim babam yıllarca motor kullandı bende çok bindim, bu yüzden sinir, nefret gibi duygularımı bastırabiliyorum. Allah yardımcınız olsun. Herkes kurallara uysa hiç bir sıkıntı çıkmayacak. Ülkece eğitim şart diyeceğim bu gördüğünüz vatandaş güya eğitimli kadir has üniversitesi bitirmiş.

Ayrıca bir motor şeritte ilerlerken şeridin sağına yada soluna geçtiğinde ters taraftan burnunu sokan araç kullanıcıları, ne olur yapmayın şöyle şeyler.

Gelelim bu arkadaşa: @crxforever arkadaşın dediği gibi eğitimli biri güya. Şikayet etmek isteyen olursa:
    https://www.facebook.com/batuerturk?ref=br_rs
    https://tr.linkedin.com/in/batu-erturk-1878b960
    https://www.instagram.com/batuerturk/
    https://www.instagram.com/bbcustomgarage/
    Bir kaç özel bilgi daha var ama bunlar yeterli olur sanırım.
    Gördüğünüz gibi biz de elimizden geleni yapıyoruz bu herifler oluşmasın diye ama durduramıyoruz. Kusura bakmayin geçmiş olsun...
    sey_47 bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Umarım şu eleman da kısa zamanda bulunur. İzledikçe sinirleniyorum:

Böyle böyle gereksiz atarlananlar sona erecek umarım.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım şu eleman da kısa zamanda bulunur. İzledikçe sinirleniyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=EmEcslVXGWU

Böyle böyle gereksiz atarlananlar sona erecek umarım.
    ya bu arkadaş çok komik kardeşi falan olmasın diğer arkadaşın :D bunun youtube linki falan varmı girip toplu küfür falan edelim belki utanır ?

Motorlu magandaların videolarını nerelere ulaştırmak lazım?
    Meşhur bir iki tekerci var onları da ihbar etsek mi

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Adam arabaya niye kızıyor? Yola düzgün çıkmadı diye. İyi de adam daha videonun başında emniyet şeridini kullanmaya başlıyor. Ama bunlara kızmamak lazım. Bakın adam emniyet şeridi ihlali, hız sınırı ihlalinin üstüne bir de mala zarar verme suçu işliyor ve bunu youtube'a yüklüyor. Şimdi bu gerizekalı değil de nedir? E gerizekalıya da kızılmaz, acınır ancak.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Konu ile alakasız... sadece can sıkıntısı...

Motosikleti
    MT-25
    nasıl sinir oldum
    sen napıyosun ? neymiş çizgiden geçiyomuş, kural ihlali yapıyomuş, e sen naaapıyooosun ?

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı cenkyenmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @EmirŞengezer ne güzel söylemiş. Anasını satayım magandayla maganda eşleşmiyor ki. Anca böyle magandalarla normal insanlar eşleşiyor. Şöyle 3-5 tane babayiğide yapabilir miydi acaba aynısını?
    eşleşiyor da onlar youtube ta yayınlanmıyor, akşam eve gidip merhem vazelinle masajlar yapılıyor hassas bölgelere:D

KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    Gece gece sinir oldum.Kafasına kamera alan bir aptal oluyor.Destek veren zaten ayrı bir...

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendisi arkadasim. Olaydan sonra herhangi bir utanma ya da gocunmasi yok bence, aynen devam. Ama en azindan bu tarz videolari cektikten sonra paylasip araba terorunden bahsetmez muhtemelen Cunku kamera takan 2 motorcudan 2si de araba terorunu tamamen yanlis algiliyor, cogu da hayatinda hic otomobil surmemis. Surseydi de ne hiyarlik yapacaksa motorda da aynini yaparken kamera takiyor diye hakli saniyor kendini. En komik kisim bu.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)