Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza yapan motosikletten hortumla benzin çaldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Sürücüsü yaralanan motosikletten hortumla benzin çeken şüpheli gözaltına alındı. Hortumla benzin çeken yüzsüz hırsız "neden yaptın" sorusuna "Yere dökülüyordu telef olsun istemedim" şeklinde cevap verdi.

Manavgat’ta motosiklet ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kaza sonrasında yaşananlar 'pes' dedirtti. Motosiklet sürücüsü can derdindeyken kaza yapan motosikletten hortumla benzin çeken bir kişi kameralara yakalandı. Görüntüleri izleyen jandarma şüpheliyi olay yerinde gözaltına aldı.

Manavgat-Antalya D-400 karayolunda meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Manavgat istikametinden Gültepe istikametine gitmekte olan Üzeyir Kuş’un kullandığı 07 L 816 plakalı motosiklet, Gültepe istikametinden Manavgat istikametine seyir halindeki Ali Osman Kayahan’ın kullandığı 07 JJ 990 plakalı otomobil ile çarpıştı. Kazada yaralanan motosiklet sürücüsü Üzeyir Kuş, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla Manavgat Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralının hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi.

Kazanın ardından olay yerine koşan vatandaşlar yaralıya yardım etmek isterken, motosikletiyle olay yerine gelen bir kişi kaza yapan ve parçalanan motosikletin benzinini yanında getirdiği plastik hortum yardımıyla kendi motorunun deposuna aktarmaya çalıştı. Başaramayınca da çevredeki vatandaşlardan yardım istedi ve onların yardımıyla amacına ulaştı. Vatandaşlar, benzini boşaltan kişiyi kaza yapan kişinin yakını zannederek yardımda bulunurken, benzini boşaltan kişinin yaralının yanına bile yaklaşmadan direk motorun benzinini boşaltmasından şüphelenen gazeteciler şüpheliyi kayıt altına aldı. Basın mensubunun uyarısıyla şahsı sorgulayan jandarma şahsın hırsızlık amacıyla olay yerinde bulunduğunu belirledi. Jandarma tarafından olay yerinde yapılan sorgulamasında benzinin yere döküldüğünü ve telef olmaması için hortumla kendi motosikletine aktarmaya çalıştığını söyleyen şüphelinin sözleri jandarmayı ikna etmeye yetmedi. Jandarma aracına alınan ve adının Doğan B. olduğu belirlenen şahsın ehliyetine de alkollü araç kullanmaktan el konulduğu belirlendi. Şüpheli gözaltına alındı.

Kaynak: İHA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Benzin 5.5 'i aşınca Türk Milleti.. (Temsili değil)
    sey_47, Olcay Avşar ve Jemand bunu beğendiler.

Motosikleti
    cıks
    Adam akıllı bir muhalefet şu olaylara kayıtsız kalmazdı. Son günlerde olan olayların temelinde aşırı vergiler ve fakirlik var.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Vizyoner hırsıza can feda =)

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    herkes görüyor, bu yokluktan dolayı olan bir şey değil! bu gördüğünüz şeyin sebebi tamamen hukuk sistemi ile alakalı.

adalet olsa idi suçlular ve suç potansiyeli olan insanlar bu kadar rahat bir şekilde suç işleyemezlerdi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    milli servet abi ziyan olmasın tabi

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Adamlar çuvalıyla çalıyor ses çıkaran yok, adam 2 3 litre benzin arakladı diyemi suçlu.
    Şu adama sırf enpati kurarak antalyada olsam deposunu doldururum. Helali hoş olsun.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar çuvalıyla çalıyor ses çıkaran yok, adam 2 3 litre benzin arakladı diyemi suçlu.
    Şu adama sırf enpati kurarak antalyada olsam deposunu doldururum. Helali hoş olsun.
    fakirden çalana ben empati kurmam ama. çalana kızman zenginden çaldığı sürece.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Sonra da, yaralinin kani dokulmesin diye, yaninda getirdigi aparatlarla yaralinin damarindan cekmeye baslar..

Abiii , yaraliydi olecekti... hem kan yerleri kirletiyorduuu... der
    Akhunturk, Olcay Avşar ve fatih.met bunu beğendiler.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu nasıl bi yorumdur... haram olması için binler milyonlarmı gerekir... başkasının milyon lirası da haramdır 5 kuruşu da haramdır... allah bizi böyle düşünen zihniyetlere muhtaç etmesin...

hiçbir zaman evine haram lokma sokmayacaksın çocuğunun boğazından haram lokma geçirmeyeceksin...

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fakirden çalana ben empati kurmam ama. çalana kızman zenginden çaldığı sürece.
    Demin adalet hukuk diyordun, şimdi zenginden çalana kızmam diyorsun Zenginlerin hakkı yok mu? Öldürelim gitsinler gari? =)

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demin adalet hukuk diyordun, şimdi zenginden çalana kızmam diyorsun Zenginlerin hakkı yok mu? Öldürelim gitsinler gari? =)
    şimdi sana cevap vermemi bekliyor musun gerçekten koskoca adamsın yani ne demek istediğimi anlamıyor musun sahiden? zenginler paylaşmasını biliyor da benim mi haberim yok?

ben ihtiyacım olamayan şeyleri paylaşırım, lcd monitörden tut ses sistemine, motosiklet parçasına kadar paylaştım ben. hatta forumdan bir arkadaşa motorumun bir parçasını kullanmadığım için kargo ile gönderdim hediye olarak.

yani ben aylık 2 bin lira bile kazanamayan biri olarak paylaşımcı isem zenginlerde en az benim kadar paylaşımcı olmalılar. kendi boğazıma bile düzgün bakamazken yeri geliyor sokak hayvanlarına mama alıyorum.

şimdi bencil olan bir dünya zengin var ve bunlar mallarını hep saklıyorlar ihtiyaçları olmadığı halde. peki ne kadar doğru bu durum?

insanız biz insan, bir toplumda yaşıyoruz ve herkes bir birine yardımcı olmalı.

Motosikleti
    cıks
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes görüyor, bu yokluktan dolayı olan bir şey değil! bu gördüğünüz şeyin sebebi tamamen hukuk sistemi ile alakalı.

adalet olsa idi suçlular ve suç potansiyeli olan insanlar bu kadar rahat bir şekilde suç işleyemezlerdi.
    adalet nedir diye bakarsan iyi olur
    halimiz itten beter, keyfimiz paşada yok

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adalet nedir diye bakarsan iyi olur
    bakayım ama birde bakış açısı diye bir şey var. ben bakarım bazı şeyler görürüm ve bir başkası bakar ve benim gördüklerimden farklı şeyler görür.

mesela birisi yolda yürür iken yere düştü ve yaralandı; ona yardım etmediğini varsayarak senin suçlu olduğunu öne sürüyorum. sence doğru bir tespit yaptım mı?

"onu ben düşürmedim, niye ben suçluyum" diyorsun ama ben yinede senin suçlu olduğunu söylüyorum.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ziyan olmasın, dökülmesin niyetiyle çekiyorsa iyi. Tabi çekilen benzini kendi kullanmayacaksa.

Zeronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125(1.),Yamaha Wr125X(2.),Yamaha YZF R25
    yorumları görünce şoke oldum arkdaş sen nasıl bir zihnıyetsın kı hırsıza destek olabiliyorsun aklım almıyor ben gidip benzıne para verıcem kaza yapıcam ölüm kalım savaşı yaşıyacağım adam bundan istifade benım malıma tarumar edicek sen buna destek vercen zihnıyetınızı sikiyim ahlak yoksunları
    natila bunu beğendi.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Alıntı Zeronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumları görünce şoke oldum arkdaş sen nasıl bir zihnıyetsın kı hırsıza destek olabiliyorsun aklım almıyor ben gidip benzıne para verıcem kaza yapıcam ölüm kalım savaşı yaşıyacağım adam bundan istifade benım malıma tarumar edicek sen buna destek vercen zihnıyetınızı sikiyim ahlak yoksunları
    hocam bu zihniyetli insanlar başkalarının makinaları iyi, pahalı diye ya onları çalarlar ya da zarar verirler... akıllarınca adalet sağlarlar...

Depremde enkaz altında hayatını kaybedenlerin üzerindeki altınları çalanların çocukları bunlar.

Olası bir felaket senaryosunda kendimizi ve ailemizi bunlardan da korumak zorunda kalacağız. İlaçları ise hızlı giden metal parçacıklar.

Yorumları okudumda içmizde ne kadar hırsız tıynetli insan varmış!?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)