Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[MT]Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist turu "resimler"i

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    MT İstanbul Darülaceze ziyareti ve hayatını kaybeden motorcu kardeşlerimiz için (ruhları şadolsun)

Organizasyonda emeği geçen maddi manevi katkıda bulunan aramıza katılan gelemeyip destek veren herkese teşekkürler. Elinize ayağınıza sağlık. Bu tarz etkinliklerin devam etmesi yardıma muhtaç insanlarımız için çok önemli.

DARÜLACEZE MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ Tarafından bize verilen teşekkür belgesi

Darülacezeyi dolaşırken karşılaştığım bir yazı sanırım herşeyi çok iyi ifade ediyor.

Darülaceze Ziyareti katılamayan ve yardımda bulunmak isteyen arkadaşlarımız için;
    Nakit Bağışlarınız İçin Darülaceze Banka Hesap Numaraları

-T.İş Bankası Perpa Şubesi : 199000
    -T.C. Ziraat Bankası Şişli Şubesi : 33376764-5002
    -T.Vakıflar Bankası Perpa Şubesi : 2010474
    -T.Vakıflar Bankası Şişli Şubesi : 2000005
    -T.Halk Bankası Perpa Şubesi : 862-16000026

sabah kadıköy iskele hareket

boğaz köprü geçişi

ah amcam ahh ! hem ağladık, yürekler tanıdık hemde güçlendik elimizden geldiğince mutluluk verdik ne mutlu size ne mutlu bize.

görülen resimi yapan işte bu amca !ne resimler varya çıldırırsınız sanat sanat

işte buralarda koptuğumuz anlar

dönüş zamanı vatan cad.taksim e doğru

ve basın açıklaması inşallah ses getirmesi dileğiyimizle herşey harikaydı tabi bazı eksiklerimiz olmuştur ama bundan sonra ki aktivitelere teçrübe yaptık. Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler! sevgili erhan çizgin kişiliğinle bu site hep ayakta olacak tabiki emek verenler samimi gönül dostları motosiklet aşıkları onları unutmamak lazım hani derler ya biz bir takımız hep öyle olalım bir olalım birlik olalım sevelim sevilelim savaş abi harikasın arkadaşlar harikasınız iyiki varsınız hep sağlık mutluluk kazasız sevgi dolu yollar hepimizin olsun ...sevgilerimle..DESPERADOST ogün bülent

@berkforce

arkadaşlar çok çok anlamlı ve degerli birgünü paylaştık hepberaber çok güzel vakit geçirdik işte resimlerimiz

evettt arkdaşlar giriş öncesi resimlendiler

turgut abi tek tek elinden geldiği kadar herkesle ilgilendi çok varol

haluk ta hiç boş durmadı hatta bir ara çok duygulandı gözleri doldu varol

yani ben çok duygulandım arkadaşlar inanın çok anlam ve değer verdik bu güzelim insanlarımıza

daha bitermi aramızdaki herkese çok çok teşekkürler

çıkışta vatan taksim ve dolmabahçede toplu sürüş yapıldı işte dolmabahçeden bizler

************************************************** ***************************

@kelsinus

İşte bendeki resimler de geldi.

Bakırköy ve civarı köylerden kardeşlerimle sabah yola çıkmadan İncirli'deki bir pastahanede çaylarımızı içip kendimizi bu güzel güne hazırladık.

Motosikletlerimizi güzel bayrağımızla süsledik.

Yola çıkış hazırlıklarımız...

Hala hazırlanıyoruz.E hadii!!

Boyner mağazasının önünde son kontroller.

Süpermen'den pelerinini giymeden önce güzel bir poz..

Haydaaa...Bu ne?!Biz ki zamanında kask kafalı avlamış bir sitenin evlatlarıyız.Biz ki kask takmadan trafikte motosiklet kullanan bilincini kaybetmişlere acıyarak ve ayıplayarak bakan bir nesiliz.Güzel kardeşimiz Kader, yıktın bizi....Hem kask takmamışsın, koruma yok.
    URL=http://imageshack.us][/URL]

Ayaklarda sandaletler...

Bir de kardeşleri çalışırken, kaputun üstünde uyuyor...

50-60'lı yıllarda futbolcu olan büyüklerimiz.Kadırga'nın bağrından kopmuş, İstanbulspor'un en eskileri...

Cam üzerine resim yapan İsmail amcamız...

Bunlar da onun birbirinden güzel çalışmalarından iki tanesi...

Brubaker ve Ahmet amca.Ahmet amca "ben buranın babasıyım" diyordu."Mutlaka resmimi yayınlayın, herkes görsün".

Birlikte geçirdiğimiz harika günün ardından tanıdık bildik mekanımız Secert Garden'da yemek yedik veee...

Dinlendik.

İşte bitti.Herşeyden önce sizlerle birlikte böyle bir günü paylaştığım için onur duydum.Ama biraz karışığım galiba.Aynı şeyi bin defa söyleyen üstatlarım kızacaklar bana.Evet.Sadece bir hatırlarını sormamız bile çok şey ifade eder büyüklerimiz için ama bazı bölümlerdeki hastalarımızı görünce kendimi çok yetersiz hissettim.Elimden daha fazla birşey gelemiyor olması beni çok mutsuz etti.
    Ancak hiçbir şey yapmamaktansa, insanların dikkatini çekmek bile iyidir düşüncesiyle kendimi rahatlattım.Sizlerle ve kendimle gurur duydum.Annem bile sizi seviyor artık. (motorculara karşı biraz önyargılıdır da)En azından bir kişinin gözünde "motosikletçi pis bir serseridir" imajını silmişiz
    Bu organizasyonu akıl eden, tertib eden, destek veren, katılan tüm kardeşlerime tek tek teşekkürü borç bilirim.
    Bir gün darülacezede kalmak zorunda olsam bile yalnız olmayacağımı artık biliyorum.
    İki tekeriniz durmasın kardeşlerim.

************************************************** *****************************

@alonso

arkadaşlar çok güzel bir gün geçirdik yaşlılarımızı birazda olsa sevindirdik herkese çok teşekkür ediyorum

************************************************** *****************************

@serkan79

hayır duası almak kadar güzel bişey yok sanırım bugün bol bol hayır duası aldık yeri geldi güldük yeri geldi hüzünlendik ama sonucta çok güzel ve hayırlı işler yaptık huzur doluyum vesile olan ve katılan bütün arkadaşlara teşekkür ederim

************************************************** *******************************

@Bandit

simdi de benden birkac resim olsun. bence bu tip organizasyonlari da yapmaliyiz arasira. sadece ayni yerleri gezmek olmamali motorcularin vazifesi, biraz da normal insanlarin goremediklerini gormeli, gorunmeyen yerlere gitmeliyiz.

çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    vay be neler kaçırmışız... paylaşım için teşekkürler desperadost

Motosikleti
    TİGER 250 S
    nedemek ya senide görmek isterdik ama iş güç heralde olsun canın sağolsun seninde çok emeğin geçmiştir ! kah gerildik kah sevindik ama biz motor kardeşiyiz bir dahaki organizasyonda buluşmak dileğiyle sevgiler....

feritsolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    ya ben bu forumda yeniyim başlığıda bugün saat 1 de okudum 1:15 te darülzacezeye doğru yola çıktım eşimle beraber fakat oraya vardığımızda saat 1:55 ti herkez dağılmış oradan dolmabahçeye gittim arkadaşları yakalarım diye ama malesef darülacezeden nereye gideceklerini tam kestiremediğim için sizlerle tanışamadık ama başka bir buluşmada tanışmak dileğiyle. ayrıca bu ziyarete katılan tüm mt-istanbul takımına yüreklerine sağlık diyorum.

HELAL OLSUN SİZE MOTORCULUK İŞTE BUDUR BİRLİK VE DAYANIŞMA.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    eve geldim ve halen Darülaceze şokundan kurtulamıyorum...ya bu nasıl bir ambiansdır...bu nasıl bir manzaradır...yatalak hastaların oraya gittiğimizde içimizde fırtınalar kopmaya başladı...dinmeyecek fırtınalar...o an dünyayı kurtaran adam olmak istiyor insan...yani çok karışık duygular...kafam karıştı kendimi sorguluyorum...hayatın neresindeyim diye...bambaşka bir dünya ve kaderler...anlatılamayan duygular...yaşamanız lazım...birde elinden bişey gelmeyeceğini biliyorsun o dahada koyuyor...bir boşluk girdabına girdim...şimdi anne ve babamın kıymeti daha bir başka gözümde...

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BAHSETMEK İSTEDİĞİM DETAY ŞU ANA KADAR HİÇ BİR MOTOR SÜRÜŞÜNDE KASKSIZ GEZMEDİM...KUSURA BAKMAYIN...HAZIRLIKSIZ GELDİĞİM İÇİN BİR ARA GİDERKEN KASKSIZDIM...İNSANLARI BİLİNCLENDİRMEYİ AMAÇLADIĞIMIZ BİR GEZİDE BELLİ SÜRELERDE KASK TAKMAMAK PEK HOŞ DEĞİLDİ ŞAHSIM ADINA...ÖZÜR DİLERİM...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    katılan arkadaşları tek tek gözlerinden öperim ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

erkan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    çok güzel görüntülerin içinde olmaktan çok onurluyum herkese teşekkürler,işallah sesimize kulak verirler.

Motosikleti
    TİGER 250 S
    feritsolak başımızın üstünde yerin var tabi yengemizin de inşallah bi daha ki sefere buluşmak ümidiyle sağlıcakla kalın..
    barış cım gönül isterdiki sende olasın ama biliyorum gönlün bizimleydi yollar uzak tabi teşekkür ediyorum sana bende seni öpüyorum ...
    yengemize yeğenimize sevgiler saygılar...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    30 dakikalık Video çekimi yaptım...makina Savaşxxxl abinindi...kendisi artık yükler siteye...gezi esnasında ne coştuk yav...kornalar eşliğinde herkes aşka geldi...hatta bir ara Balmumcudan Zincirlikuyuya giderken tünele girdiğimizde bazı arkadaşlar zevkten çığlıklar atıyordu...

Vahşi Batıda at üstünde "yihuuu".. diye çığlık atanlar gibiydi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    TİGER 250 S
    ya varya deli olduk ya ağladım ya resmen yemin ederim sinerji derlerya bi bütün olduk ya off bi evlerine dönsün herkez ne muhabbetler ne güzellikler çıkacak unutulmayacak bi gündü yeminle ya
    mete_han senmiydin video yu çeken harika ya buradan tanıyoruz çoğu arkadaşları ama hala tam tanışamadık olsun yavaş yavaş tanışacağız kolaymı abi yüzlerce arkadaş ellerine sağlık bi gelsin video onlada bi çoşalım...

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    çok güzel ve anlamlı bir gezi olmuş tüm istanbul mt tebrik ediyorum. gerçekten güzel organizasyon bravoooo orda olmak isterdim

reklamci2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Olayı gerçekleştiren, gerçekleştirmeye yardımcı olan, yardımını esirgemeyen, emeği geçen, katılan, ve bizi dışarıdan olsada destekleyen herkese teşekkür ederim.

Tek kelime ile çok duygusal bir gündü.
    Hayat Düşmezsen güzeldir...

Motosikleti
    HONDA CBF150
    Alıntı desparadost adlı üyeden alıntı
    feritsolak başımızın üstünde yerin var tabi yengemizin de inşallah bi daha ki sefere buluşmak ümidiyle sağlıcakla kalın...
    Teşekkürler desparadost arkadaşım bugün motorumun çin malı olmasından dolayı biraz çekindim aranıza katılmaya çünkü forumda çin malına pek sıcak bakılmıyor ama benim ekonomi buna elveriyor sonra ne olursa olsun gidicem dedim, hatta arkaya bayrağımı bile astım ama anlattığım gibi yakalıyamadık sizi tekrar teşekkürler başka sefere tanışırız inşallah.

erkan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    arkadaşlar bu mt ile ilk olarak bir araya gelişimdi ve çok mutlu oldum oradaki insanların yüzündeki o gülüşleri bizi karşılamaları çok duygu yüklüydü hepsinin ayrı ayrı dertleri var kimi kimsesizlikten,kimi bakımsızlıktan,kimide kendi rızasıyla ordaydı ama iyi olduklarını söylemeleri,oradan memnun olmaları benim içimi çok rahatlattı oradan ayrılırken ton ton süleyman amcanın kapının dışına kadar gelmesi beni çok duygulandırdı,ağlamamak için zor tuttum kendimi ve defalarca erkanım yine beklerim demesi bir kulağımdan girip öbüründen çıkmadı en kısa zamanda yine ziyaret edeceğim işallah,emeği geçen ve gözlerimizdeki perdeleri kaldıran tüm arkadaşlara teşekkürler. yeni birlikte nice etkinliklerde beraber olmak ümidiyle.......

Motosikleti
    TİGER 250 S
    ya nedemek çin olurmu ya bizden hiç kimse öyle şeylere bakmaz bizleri tanıdıkca anlayacağınızı umuyorum benim socooter im var valla hep önlerdeydim siz gelin abicim farketmez kaskınız olsun yeter bi dahaki sefere ok ..
    erken cım haklısın valla yine gideceğiz bizde sevdik amcalarımızı teyzelerimizi bi dua etseler bize yeter gerçekten anlamlı toparlayıcı bi gündü ya daha ne güzellikler çıkacak herkez bi dönsün bu arada sevgili reklamci2003 sizi farkedemedim ama sizin de çok emeğiniz geçti kendinizi fazla göstermediniz zannedersem inşallah tanışmak ümidiyle sevgiler...

Motosikleti
    HONDA CBF150
    Alıntı desparadost adlı üyeden alıntı
    ya nedemek çin olurmu ya bizden hiç kimse öyle şeylere bakmaz bizleri tanıdıkca anlayacağınızı umuyorum benim socooter im var valla hep önlerdeydim siz gelin abicim farketmez kaskınız olsun yeter bi dahaki sefere ok ..

TEKRAR TEŞEKKÜRLER DOSTUM İNŞALLAH İLK ETKİNLİKTE BENDE YANINIZDAYIM SAYGILAR...

tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi var ya mühtiş bir proje.
    çok harika olmuş.. ama ist dışında olmak çok kötü oldu.
    gözünü sevdiğimin istanbulu
    çok çalışmam lazım çoook.:)

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    arkadaşlar çok çok anlamlı ve degerli birgünü paylaştık hepberaber çok güzel vakit geçirdik işte resimlerimiz

evettt arkdaşlar giriş öncesi resimlendiler

turgut abi tek tek elinden geldiği kadar herkesle ilgilendi çok varol

haluk ta hiç boş durmadı hatta bir ara çok duygulandı gözleri doldu varol

yani ben çok duygulandım arkadaşlar inanın çok anlam ve değer verdik bu güzelim insanlarımıza

daha bitermi aramızdaki herkese çok çok teşekkürler

çıkışta vatan taksim ve dolmabahçede toplu sürüş yapıldı işte dolmabahçeden bizler

Rüzgar gibi geçti

arkadaşlar hepinizi tebrik ederim.İnşaallah birlikte devam ederiz bu çalışmalara.sağlık problemi nedeniyle katılamadığım için üzgünüm.Sevgilerimle...

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    ben şimdi flash tv yi açtım kayıt etmeye çalşıcam aksilik olmazsa haberlerdeki görüntüleri buraya atıcam
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler