Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

[MT]Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist turu "resimler"i

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    arkadaŞlar Bu Organİzasyonda En Ufacik Bİle EmeĞİ GeÇen Herke Cani GÖnÜlden TeŞekkÜrler Hepİnİzİn GÖzlerİnİzden ÖpÜyorum ....ben Bu GÜnkÜ Duygu YoĞunlluĞunu Artik 1 Ay Atamam Herkezden Allah Razi Olsun .

Not:: ArkadaŞlar EĞer Tv De Çiknlari Kaydeden Olursa Mutlaka Buraya Eklesin Veya O GÖrÜntÜlerden İstİyorum...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    ben takipteyim savaş abi kayıt edicem şimdi başlar 5 dk sonra hemen koyucam merak etmeyin

abi ayrıcaaa haberlerde izlerken aklıma bi fikir geldi;,, ya iz bi gece beyaza yada okan bayülgen vari bi programa gitsekte orda birisi bizim adımıza 1 dk konuşsa ... diye bi fikir geldi şimdi aklıma... neyse bunu başka zamanda değerlendiririz
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Arkadaşlar, flash tv dışında darülacezede fotoğraf çekimi yapan gazeteler de vardı.Muhtemelen yarınki baskılarında yayınlayacaklardır.Onlar hangi gazeteler.Bilen var mı?Alalım yarın.

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı snrtrt adlı üyeden alıntı
    ben takipteyim savaş abi kayıt edicem şimdi başlar 5 dk sonra hemen koyucam merak etmeyin

abi ayrıcaaa haberlerde izlerken aklıma bi fikir geldi;,, ya iz bi gece beyaza yada okan bayülgen vari bi programa gitsekte orda birisi bizim adımıza 1 dk konuşsa ... diye bi fikir geldi şimdi aklıma... neyse bunu başka zamanda değerlendiririz
    beyazın programı bitti..YAZ tatlindeler..
    okan bayülgen fikri benımde aklımda var ama anlamlı bir davetli durumunda gidelım d erim...
    manken şarkıcıların olduğu bir programda arada kaynarız...

Alıntı kelsinus adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar, flash tv dışında darülacezede fotoğraf çekimi yapan gazeteler de vardı.Muhtemelen yarınki baskılarında yayınlayacaklardır.Onlar hangi gazeteler.Bilen var mı?Alalım yarın.
    zabah-hürniyet.. ve turkiye gazatası...

Alıntı harfendaz adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar hepinizi tebrik ederim.İnşaallah birlikte devam ederiz bu çalışmalara.sağlık problemi nedeniyle katılamadığım için üzgünüm.Sevgilerimle...
    hasta olduğunu belgelersen 10x100 yok belegelemıyorsan 25x100 sen bilirsün
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok ama çok duygulandım hele erkan "nın dediği amca beni iyice duygulandırdı ...yaşlandıkmı nedir çok sulugöz olduk ..bu toplantıya ilgi gruplaşma olayında arttı ...biz büyük bir aileyiz aramızda tartışıcaz kızacaz birbirimize ama kalp kırmadan ...tabiki isteyen istediği arkadaşlarıile daha sık buluşacak ama böyle bir etkinliği daha sık ve daha kalabalık yapmamak lazım ....takip eetim bazı arkadaşlar çok emek sarfettiler bu gezi için özellikle onları tebrik ederim ...

resim ekleyen arkadaşların mesajları aynen kalmak şartı ile ilk sayfaya ekliyorum aralarda kalmasın
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fotolara bakarken ilk önce hüzünlendim sonrada coştum ve heyecanlandım

organizasyona katılan herkese teşekkürler bu teşekkürü özellikle yaşlılarımızı sevindirdiğiniz ediyorum

Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    arkadaşlar elinde olanlar eklesinler lütfen
    yav bizim çektiğimiz video manyak olmuş haaaa bu kadar güzel bir tur olurmu yaa resmen istanbul inlediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    dv den cd ye aktaracağım bi arkadaşta çoğaltmayı üstlensın valla üşeniyorum o işe...

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    yuhhhhhh flash tv ye vermediler haberiiiii :(
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    İşte bendeki resimler de geldi.

Bakırköy ve civarı köylerden kardeşlerimle sabah yola çıkmadan İncirli'deki bir pastahanede çaylarımızı içip kendimizi bu güzel güne hazırladık.

Motosikletlerimizi güzel bayrağımızla süsledik.

Yola çıkış hazırlıklarımız...

Hala hazırlanıyoruz.E hadii!!

Boyner mağazasının önünde son kontroller.

Süpermen'den pelerinini giymeden önce güzel bir poz..

Haydaaa...Bu ne?!Biz ki zamanında kask kafalı avlamış bir sitenin evlatlarıyız.Biz ki kask takmadan trafikte motosiklet kullanan bilincini kaybetmişlere acıyarak ve ayıplayarak bakan bir nesiliz.Güzel kardeşimiz Kader, yıktın bizi....Hem kask takmamışsın, koruma yok.
    URL=http://imageshack.us][/URL]

Ayaklarda sandaletler...

Bir de kardeşleri çalışırken, kaputun üstünde uyuyor...

50-60'lı yıllarda futbolcu olan büyüklerimiz.Kadırga'nın bağrından kopmuş, İstanbulspor'un en eskileri...

Cam üzerine resim yapan İsmail amcamız...

Bunlar da onun birbirinden güzel çalışmalarından iki tanesi...

Brubaker ve Ahmet amca.Ahmet amca "ben buranın babasıyım" diyordu."Mutlaka resmimi yayınlayın, herkes görsün".

Birlikte geçirdiğimiz harika günün ardından tanıdık bildik mekanımız Secert Garden'da yemek yedik veee...

Dinlendik.

İşte bitti.Herşeyden önce sizlerle birlikte böyle bir günü paylaştığım için onur duydum.Ama biraz karışığım galiba.Aynı şeyi bin defa söyleyen üstatlarım kızacaklar bana.Evet.Sadece bir hatırlarını sormamız bile çok şey ifade eder büyüklerimiz için ama bazı bölümlerdeki hastalarımızı görünce kendimi çok yetersiz hissettim.Elimden daha fazla birşey gelemiyor olması beni çok mutsuz etti.
    Ancak hiçbir şey yapmamaktansa, insanların dikkatini çekmek bile iyidir düşüncesiyle kendimi rahatlattım.Sizlerle ve kendimle gurur duydum.Annem bile sizi seviyor artık. (motorculara karşı biraz önyargılıdır da)En azından bir kişinin gözünde "motosikletçi pis bir serseridir" imajını silmişiz
    Bu organizasyonu akıl eden, tertib eden, destek veren, katılan tüm kardeşlerime tek tek teşekkürü borç bilirim.
    Bir gün darülacezede kalmak zorunda olsam bile yalnız olmayacağımı artık biliyorum.
    İki tekeriniz durmasın kardeşlerim.

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim, bu etkinliğe katılan katılmıyan herkesi kutlarım, biz bu organizasyonu tasarlarken yapmayın bu motorcuların DARÜLACEZEDE işi olmaz demişlerdi, OLMAZMIYMIŞ herkes gördü, tüm gezi programlarını iptal edenler,ailesi ile bir yere gidecekken gelenler,motoru olmadan gelenler, yaralı olmasına rağmen gelen arkadaşlar, son an bile olsa gelip destek verenler herkesin bu etkinlikte payı var.

Darülacezeye ilk defa gelip, oradaki insanları görüp çok duygulanan arkadaşları görünce aklıma bu insanlar duygusuz böyle bir etkinliği yapmayın diyenler geldi, oradaki ayşe anne, fatma bacı, hüseyin amca,durmuş baba ve yatalak durumdaki hastaların mutluluğu gözlerinden okunuyordu, bizim sorduğumuz sorulara buruk cevaplar verip,mahsunlaşıyorlardı, onlar bence şu an çok mutlular, birbirlerine bizi anlatarak bugün sabahı ederler sanıyorum,belkide günlerce anlatırlar birbirlerine, bunları yaşamak ve yaşatmak ne kadar önemli arkadaşlar hepiniz gördünüz ve yaşadınız,

Yanlarında eşya getiren arkadaşlar, bir okadar daha onları mutlu etti, ayrıca para yardımında bulunan arkadaşlarda DARÜLACEZEYE miktarı ne olursa olsun faydalı olmaya çalıştılar.

Göksel in enerjisine hayran kaldım, bu kadar hengameden sonra yinede yılmadan bu işin gerçekleştirilmesini sağladı, Hasan gelemese bile basın işini ve darülacezeye kamera sokulması işini halletti onun bu konudaki çabası taktire değer, Savaş kardeşimin bize verdiği fikirler doğrultusunda yaptığımız değişiklikler etkinliğin daha da iyi olmasını sağladı , ayrıca o ne gösteriydi be savaş taksimi birbirine kattın Taksim olayı senin eserin, Cihan ve Erkin inde pankart tutma konusundaki cesaretlerine şaşırdım, sizde çok iş var arkadaşlar, sizinle her yola çıkılır.

Şu an yorgunluktan ölüyorum, daha sonra devam edeceğim.

ARKADAŞLAR KAN VERMEYE HAZIRLANIN, BUNDAN SONRAKİ ETKİNLİĞİMİZ BU OLACAK, YİNE SALLIYACAĞIZ TÜRKİYEYİ.

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    arkadaşlar çok güzel bir gün geçirdik yaşlılarımızı birazda olsa sevindirdik herkese çok teşekkür ediyorum

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Arkadaşlar az önce kanal a da haberimizi verdiler, darülaceze çekimleri müthiş olmuş, savaşın röportajını , bir yaşlının konuşmasını ,akalteke nin görüntülerini, bakırköy tarafından gelen grubun ilk girişini ve toplu çekimi verdiler.

NTV de de vermişler ama ben görmedim.

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı snrtrt adlı üyeden alıntı

arkadaşlar yorgunluktan uyuya kalmışım şimdi uyandım güzel gelişmeler olmuş harika ya bu okan olayını yapalımmı ne dersiniz sıcağı sıcağına hadi valla..
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    tüm katılanlara ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederim.ayda bir kere tekrarının yapılmasını dilerim.gönül isterki her hafta yapalım ama yüreğim kaldırmaz gibi geliyor .bu günü hiç unutmayacağım...sağolun,varolun

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    hayır duası almak kadar güzel bişey yok sanırım bugün bol bol hayır duası aldık yeri geldi güldük yeri geldi hüzünlendik ama sonucta çok güzel ve hayırlı işler yaptık huzur doluyum vesile olan ve katılan bütün arkadaşlara teşekkür ederim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    ilk sayfadaki ''ölen motorcular'' cümlesinde geçen ''ölen'' kelimesini ''hayatını kaybeden'' olarak değiştirsek daha şık olmaz mı?

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı
    ilk sayfadaki ''ölen motorcular'' cümlesinde geçen ''ölen'' kelimesini ''hayatını kaybeden'' olarak değiştirsek daha şık olmaz mı?
    Yahu sen hala konuşuyonmu Bir saat aradım tam bir saat
    nerdeydin sen bakiim
    dur sana şööle esaslı bir yazı yazayımda bu yazıyı okuyan cümle alem bizi AB ye bile almasın ve sen hayatın boyunca bizim avrupya gidememizin sorululuğunu taşı oooooh olsun
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Ben geziye katılamadım cenazemiz dolayısı ile ama kanalımdan (İHA) arkadaşları oraya yolladım kendileride çektiklerini söylediler sanırım haberlerde yayınlanır, ama bu olay bizlerin gerçek yüzünü gösterdiğine inanıyorum, piyasadaki motorcular serseridir imajına iyi bi cevap oldu, katılım gösteren bütün arkadaşları tebrik ederim, kendim orda olmasamda kalbim sizlerleydi
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı cbrhalil adlı üyeden alıntı
    Ben geziye katılamadım cenazemiz dolayısı ile ama kanalımdan (İHA) arkadaşları oraya yolladım kendileride çektiklerini söylediler sanırım haberlerde yayınlanır, ama bu olay bizlerin gerçek yüzünü gösterdiğine inanıyorum, piyasadaki motorcular serseridir imajına iyi bi cevap oldu, katılım gösteren bütün arkadaşları tebrik ederim, kendim orda olmasamda kalbim sizlerleydi
    hocam varol katkılarından dolayı inşallah bi daha o havayı beraber teneffüs ederiz..
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    Yahu sen hala konuşuyonmu Bir saat aradım tam bir saat
    nerdeydin sen bakiim
    dur sana şööle esaslı bir yazı yazayımda bu yazıyı okuyan cümle alem bizi AB ye bile almasın ve sen hayatın boyunca bizim avrupya gidememizin sorululuğunu taşı oooooh olsun
    abi etme eyleme beni cümle alemlere rezil rüsva eyleme ben zaten

resimlere bakıp bakıp iç çekmekten bir hal oldum üstüme fazla gelmeyin vala

ağlarım bak asıl sen ve savaş abi benim gelemediğime şükredin bütün magazincileri peşime takıp

gelecektim o zaman maraba televole dememek için kaçacak yer arardınız ama yine ucundan

savaş abiyi meşhur ettim kendim orada bulunmasam bile

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler