Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

[MT]Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist turu "resimler"i

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    duygu ve sevgi dolu yüreğinizle bu katılımda olamamak sizi üzmesin gönlünüz ferah olsun !bu ilk katılımdı bizde acemiydik bundan sonraki katılımımız da beraber olacağız tanıştıklarımız amcalar, abiler ,teyzelere yeniden kavuşacak yeniden onların hayır dualarını alacağız inşallah !birlik'te orada gideceğiz belki gelemeyen ler yinede olacak ama kalbimiz le hep orada olacak hep o güzel insanlar hatırlanacak sizler bizler farketmez o canlar tüm motosikletcilere dualarını eksik etmeyeceklerini söylediler ne mutlu bizlere ..sevgiyle kalın
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    calimero1988 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yüreklerinize sağlık hepinizin.insanlık için bi şeyler yapmak buna denir işte.bi dahaki organizasyonlarda beraber olmak dileğiyle...

Motosikleti
    TİGER 250 S
    sevgili arkadaşlar 2 sene evvel yaptığımız bu anlamlı ziyaretin tekrarını ilerideki günlerde tekrarlanması umudundayım .
    amcalarımızı teyzelerimizi unutmadığımızı birkez daha gösterelim yeniden bu mutluluğu bu paylaşımı yaşayalım inşallah.....

super helal size saygılarımı sunuyorum tebrik ediyorum

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlar 2 sene evvel yaptığımız bu anlamlı ziyaretin tekrarını ilerideki günlerde tekrarlanması umudundayım .
    amcalarımızı teyzelerimizi unutmadığımızı birkez daha gösterelim yeniden bu mutluluğu bu paylaşımı yaşayalım inşallah.....
    [MT]Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist turu "resimler"i - 23-07-2006, 13:04 PM

dostum 8 ay oldu yav....sana bayağı bir uzun geldi galiba...

teyzeninde başını bayağı bi ağrıtmıştım ya.....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [MT]Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist turu "resimler"i - 23-07-2006, 13:04 PM

dostum 8 ay oldu yav....sana bayağı bir uzun geldi galiba...

teyzeninde başını bayağı bi ağrıtmıştım ya.....
    aa gerçekten ya metehan bak 125cc 250cc yarış meselesini söyletme bana
    şaka bi yana önümüzdeki günlerde gidelim inşallah........

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abicim inanki çok uzun oldu ara...hangimiz etkilenmediki o günden....motor gezisi yaptık ama herkes uzun vadeli bir şaşkınlık yaşadı gibi geldi bana...silkeleniyor insan...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    TİGER 250 S
    ya birde biliyorsun metehan'cım sözümüz var amcalara beklerler bizi! demesinler motosiklet'ciler bi geldi esti gittiler vefamızı gösterelim mayısın sonlarına doğru bi patlatalım darülaceze ziyaretini

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    çok anlamlı bir gün
    bizlere de bu günü fotoğraflarla yaşattığınız için

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    desperadost bak o AMCALARA TEYZELER VERİLEN SÖZ konusunda haklısın , gene geleceğiz dedik ama bir türlü organize olup gidemedik keşke şunu sitede bizlere göre daha bir çevresi olan arkadaş organize etse de tekrarını yapsak.... Katılımın yüksek olması gerek çünkü orada 60 küsur kişiydik o bile yetmedi bence ilk ziyarette...
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    desperadost bak o AMCALARA TEYZELER VERİLEN SÖZ konusunda haklısın , gene geleceğiz dedik ama bir türlü organize olup gidemedik keşke şunu sitede bizlere göre daha bir çevresi olan arkadaş organize etse de tekrarını yapsak.... Katılımın yüksek olması gerek çünkü orada 60 küsur kişiydik o bile yetmedi bence ilk ziyarette...
    yeniden yaşamamız yaşatmamız lazım bu anlamlı günü o kadar feyz almıştımki kendi adıma mana motosiklet'ci kadeşliği adına büyük katkıları olmuştu (eyüp çocuk yuvası 'hasan tan yuvasıda tabi)dediğin gibi büyük katılım yapalım topik canlandı nasıl olsa.
    sezon geldi sadece takvimde biaz sıkıntı var 6 mayıs çocuk yuvasında'yız sonraki hafta belki benim clip çekimine site olarak gideriz! ama mayıs sonuna doğru darülaceze baskını yapalım o manevi huzuru yaşayalım .
    kimse kendine güvenmesin kimin ne olacağı belli olmaz bu tarz ziyaretler hayata dair güç hayata dair olgunluk ve ders bizler için .
    katılanlar bilir heleki motosiklet'ci gurubuyla çok güzel duygu dolu! ardından bir taksim ve yine bir basın açıklaması yaparız dolmabahcede .
    ben mühendis abiyi özellikle ve o zaman bize destek verenlerin yeniden ilgilerini bekliyorum.

ardından bir taksim ve yine bir basın açıklaması yaparız dolmabahcede .
    ben mühendis abiyi özellikle ve o zaman bize destek verenlerin yeniden ilgilerini bekliyorum.
    DARÜLACEZE ORGANİZASYONUNU gerçekleştiren o gün basın açıklaması yapan GÖKSEL i ve mühendis abiyi iyi tanırım her ne kadar göksel bu sitede olmasada bu organizasyon için HAYIR demez.

Motosikleti
    en dandik motor motorsuzlukdan daha eyidir :))
    çok güzel bi gezi olmuş paylaşım için teşekürler desperadost bu etkinliklerin devamını dilerim
    [B]Bu sene benim olsun :wiinkk::wiinkk: [/B]

unuttunuz!!! 2006-2010

Selamlar,
    23 yıllık motorcu,1987 jawa ceylanla başlayıp,40 yaşında GY200 krosla devam eden abinizim,
    googlede görsellerde resimleri görüp inceledim,
    Darülacezede Rehabilitasyon(Hastaların halı-dokuma,seramik çalışmaları yaptığı bölüm) bölümünde çalışıyorum,
    yazılardan bayağı etkilendiğiniz belli,
    AMA BU ZİYARETLER BİTERSE ETKİ KAYBOLUR,
    ÇOK UZUN ARA VERMİŞSİNİZ ÇOOK
    GELİN KARDEŞİM-NEDEN BU DERECE MEMNUN OLDUĞUNUZ ETKİNLİK HER YIL OLMAZ?
    DARÜLACEZEDEN SEVGİLER... AYDIN BALCIOĞLU

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler