Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Motosiklet Fiyatlarına Zam Geldi. 05.09.2017

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Arkadaşlar Cbr 500 alayım mı 32 milyara???????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu %20 eklenmiş hali yanlışınız olmayasın ? Kaç gündür tartışıyoruz bu konuları neden yanlış başlık atıyosunuz ?

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    zam değil güncelleme,
    zam dediğin emekli maaşında yapılan %3.5 luk artışdır.
    benzine, motosiklete, yedek parçaya, aksesuara, motosiklet giyimine zam gelmez.
    maaşa zam gelir.
    GB79 ve fazil bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emekli, dul, yetim motora binmediği için sorun yok.

motor artık lüks bir kalem.

jook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650XT
    arkadaş bu memlekette motor alıcaksan hiç düşünmicen gidicen direk yapıştırıcan

Fiyatlar doğru bugün crf 250L aldım sağolsunlar bayramdan önce konuştuğumuz için eski fiyattan verdiler

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Yahu arkadaşlar yemin ediyorum siz var oldukça bu zamlar artacak teşekkür ediyorum hepinize neden biliyormusunuz imalattan belki üç bin belki beş bin tl ye yapılmış bir cuval demiri 52.300 den 53.300 tl (fiyat temsili) yapılmasına mutluluk çoşku heycan ile kutluyorsunuz almayın artık sıfır motor binmeyin 10 tlik şeye 100 tl vermeyin keriz olmayın olmayalım böyle giderse yakında oturduğunuz eve bir motosiklet alırsınız takasta
    fireblade e ve fazil bunu beğendiler.

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Honda %20 lik ötv zammını 3 e bölmüş arkadaşlar.Kademeli olarak yansıtacakmış bu birinci kısım daha iki kademe var.Sevinsekmi üzülsekmi bilemedim,gerçi markanın suçu yok bu zammı büyük ve ulu devletimiz yapıyor,boynumuz kıldan ince.ZEVK ALMAYA BAKACAZ çırpınmanın faydası yok.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    bu zamlardan sonra motosiklet alma hayalleriyle kurmayı bırakıyorum ybr me uzun yıllar bineceğim..
    bana kalırsa sizde almayın arkadaşlar illa ki alan olur ama eminimki almayı düşünen 10 kişiden 7 si artık almayacaktır.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Honda kademeli olarak gecirecekken, Yamaha bir defada gecirmis. Japonlarin bir sucu yok, hala Honda - Yamaha kiyaslamasi yapmanin ne manasi var, %20'nin nedenini sorgulasaniz, biraz da protesto kulturunuzu gelistirseniz (bu zor bir sey degil, sadece boykot edeceksiniz ve almayacaksiniz, ama bu herhalde cok zor sizin icin, tuketim cilginligindan payinizi almak istiyorsunuzdur) daha faydali olmaz mi acaba?
    erenedip bunu beğendi.

escape0813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125, Yamaha Cripton, Honda CBR 250 R
    Bence bu iş, ikinci el piyasasınıda bitirecektir. Ben kendimden biliyorum. Bi ara motorumu satmayı düşünmüştüm. İstediğim fiyatın tabiki altında fiyat önerdiler hep. Bende sıfırı şu kadar oldu diye mesajlaşıp durdum. İnsanlar o kadar parayı verip sıfırını almak istemiyorlar. İkinci eldede fiyat yüksek olunca, onuda almak istemiyorlar. Bizde motoru o fiyata satmak istemiyoruz. En iyisi satmayayım dedim, motorumu seve seve kullanayım. Bence böyle daha iyi oldu. Yaz'dan önce CBR 250R, 500 tane ilan vardı, bugün baktım 735 olmuş. Herkesin motoru duruyor.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı fireblade e adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda %20 lik ötv zammını 3 e bölmüş arkadaşlar.Kademeli olarak yansıtacakmış bu birinci kısım daha iki kademe var.Sevinsekmi üzülsekmi bilemedim,gerçi markanın suçu yok bu zammı büyük ve ulu devletimiz yapıyor,boynumuz kıldan ince.ZEVK ALMAYA BAKACAZ çırpınmanın faydası yok.
    bu haberle ilgili kaynak var mı?
    https://bit.ly/30jiOxE

Alıntı murlek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar doğru bugün crf 250L aldım sağolsunlar bayramdan önce konuştuğumuz için eski fiyattan verdiler
    Yok konuşmanızla alakası yok, yani size özel bir şey değil, fiyatlar Eylül'de de Ağustos fiyatları, ben de sordum aynı fiyat geçerli hala dediler.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Hala yok Honda zamlandı, Yamaha zamlandı diyenler var, la ülke batıyor bunu göremeyecek kadar kör mu oldunuz?
    fazil bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı gorefest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala yok Honda zamlandı, Yamaha zamlandı diyenler var, la ülke batıyor bunu göremeyecek kadar kör mu oldunuz?
    Battığı zaman haber verir misin?
    Bizim haberimiz olmayabilir.
    Bi batamadı gitti.

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Battığı zaman haber verir misin?
    Bizim haberimiz olmayabilir.
    Bi batamadı gitti.
    halinden memnunsan, yaşam kalitesi ve standart senin için birşey ifade etmiyorsa, hak, hukuk adalet bişey ifade etmiyor, sadece firmalar zam yapınca ağlamaya başlıyorsan, batsa da göremez ve anlayamazsın.
    Tinto ve pea bunu beğendiler.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Tamam işte kardeşim. Bi haber verir misin dedik.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ülke batmıyor arkadaşlar. Senelerdir batmadı raad olun. Panik yapmanıza gerek yok biraz zorluk çekeriz sıkıntı çekeriz biter....

jook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650XT
    O değilde Africa Twin'leri ne ara aldınızda-kullandınızda-sıkıldınızda sahibinden.com'da 63 tane 2.el ilanı var,ne alaka bilader?
    Cloud bunu beğendi.

Valla bugün bir bayiden benim edindiğim izlenim, buraları fena halde takip ediyorlar ve aynen burada yazılan bazı şeyleri öne sürüp fiyat konuşuyorlar haberiniz ola. Hani bazıları fazla konuşmayın adamlar takip edip geçiriyor diyo ya, bu gerçekten öyleye benziyor benim gözlemim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:33 ----------

Alıntı jook adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değilde Africa Twin'leri ne ara aldınızda-kullandınızda-sıkıldınızda sahibinden.com'da 63 tane 2.el ilanı var,ne alaka bilader?
    Al benden de o kadar, biz bulsak pamuklara saracaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)