Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Helikopter motorlu süper motosiklet yeni versiyonuyla geri dönüyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Yapanda demiştir '' ulan ne kadar da ekonomik, herkesin ulaşabileceği dört dörtlük bir motor yaptık, hadi hemen seri üretime geçirelim de binlerce satalım '' ( ? ) La forum profösyonel denyomu doldu yoksa bu konuda açık vardıda ithal sığır gibi buraya da denyomu ithal ettiler ? '' hımm frenler nasıl durdurcak bunu ? çok da yakar .. türbin motoru vah vah vah... nasılda soğuyacakmış... Tey allam ya adamların hayal dünyaları bile fakir lan. yapmışlar işte otur izle. Eline versem yıldız tornavidayı kulağına sokar gelmiş burda binlerce dolarlık alete bok atıyo. ya gelde çıldırma arkadaş :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Yahu biz yapmasınlar mı dedik? Sadece diyorum ki motosiklette türbin motoru pistonlu motorlara göre dezavantajlıdır. Performans olarak daha kötü olacaktır. Bundan dolayı yapmış olmak için yapılan bir fantezi ürünüdür. Tıpkı ön tekerlekleri yerine arka tekerlekleriyle yön verilen otomobil gibi. Veya hem karada hemde uçarak giden araçlar gibi fantezi ürünü.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Beğenmeyen gitsin YBR alsın kardeşim. Az yakar.. Adamlar uğraşmış yapmış. Show amaçlı bile olsa alanlar mutlaka olacaktır. Ne motosiklet ne de satılacağı rakam herkese göre olmayacaktır. Ben sadece yanında olup sesini duymak isterdim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    400 küsür beygiri geçtim ok de 800 küsür torku nabıcaz.nası gaz aççaz nası kapatcaz hangi yolda denicez?bu kadar fazla güç ama kullanıcak ne adam var nede öyle bir yol var.250km yada 300km hız fark etmez gazı açtınmı azına geçer 800 nm tork

Motosikleti
    Bajaj as 150>Kawa Versys 650>CF MOTO 650 TK
    This is madness

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

Hocam ybr ile bu motor arasında kaldım ybr mi alsak bunun çıkmasını mi beklesek çok kafam karıştı

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Eleştirilerin hiç birini haklı bulmadım.
    Daha eski versiyonu da muhteşemdi, bu da..
    Bakkaldan ekmek almaya gitmek için yapılmamış bu alet, YAPTIM çünkü YAPABİLİYORUM diyor adam..
    Çok yakarsa yaksın, yapıldığı ülkede benzin kaşıkla değil, GALON la satılıyor, bizdeki 1 LT fiyatına..
    Ayrıca benzin istasyonundaki TÜM yakıtlarla çalışabiliyor, benzin, mazot, gazyağı, uçak benzini....
    Daha eski videolarındaki motorun dengesine ayrıca dikkatinizi çekerim. Tekere gelmeden hızlanmasını sağlıyacak kontrol sistemi de var..

Motosikleti
    Türkiyede bunu yapabilecek odtülü yıldız teknikli yiğitlerimiz nerde :/

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)