Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Aziz Yıldırım İle Motosikletçi Tartışması A.Y Motosikletçiyi Sıkıştırdı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, aracını tartıştığı motosikletlinin üzerine kırdı. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, aracını trafikte tartıştığı motosiklet sürücüsünün üzerine kırdı. Motosiklet sürücüsüne ağır hakaretlerde bulunan Yıldırım'ın ve korumalarının tartışma anları kask kamerasına yansıdı.

Üsküdar Kuşbakışı Caddesi üzerinde motosikletiyle seyir halinde giden Engin Ergan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın aniden sinyal vermeden önüne kırmasıyla panik yaşadı. Yıldırım'ın kullandığı araca yaklaşan Ergan, Aziz Yıldırım'a sinyal vermesi gerektiğini söyledi. Ergan'ın tepki gösterdiği Yıldırım ilk önce, aracının camını açarak küfür etmeye başladı. Aziz Yıldırım ardından kullandığı otomobilini motosikletlinin üzerine kırarak aracını durdurdu. Yıldırım daha sonra Ergan'a "Sinyalinin a.... Ne sinyali lan. Arabalar önümde görmüyorsun. Arabalar önüme giriyor sen sinyalden bahsediyorsun" dedi. Bu sırada arkadaki bir otomobilden inen Aziz Yıldırım'ın korumaları devreye girdi. Korumalar Ergan'a sert bir şekilde bağırarak, " Biz gideceğiz ondan sonra çıkacaksın buradan" dediler. Ardından Aziz Yıldırım aracıyla yoluna devam etti.

"HAYATIMI RİSKE ATIYORSUN" DEYİNCE SERT BİR TEPKİ GÖRDÜM

Tüm bu yaşanalar sonrası motosiklet sürücüsü Engin Ergan, yaşadıklarını anlattı. Ergan, "İşe giderken bir araç sinyal vermeden yola girdi. 'Neden sinyal vermiyorsun, benim hayatımı riske atıyorsun' dedim. Açıklama bekledim kendisinden, sert bir tepki gördüm. Korumaları tarafından tehdit edildim. Yol hakkının kendilerinde olduğunu onlar gittikten sonra devam edebileceğimi söylediler. Hem hayatımı riske attılar hem de beni tehdit ettiler. Benim korkuyla dolaşmama neden oldular" dedi. Trafikteki araç sürücülerine de seslenen Ergan, "Motorcu arkadaşlara dikkat etsinler. Sinyal çok önemli. Şoförlerinin hangi yola gideceğini bilemem. Sinyal vermeleri gerekiyor. Ben de ona göre tedbirimi alayım. Bizim hayatımızı kimsenin riske atmaya hakkı yok" dedi. Motosiklet sürücüsü Ergan, hukuki yollara başvuracağını da belirtti.

Öte yandan tüm bu yaşananlar Ergan'ın kask kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde Yıldırım sinyal vermeden yola giriyor. Motosiklet sürücüsü sinyal vermediği için tepki gösteriyor. Bunun üzerine Aziz Yıldırım, aracının camını açarak küfür ediyor. Ardından Yıldırım, aracını motosikletlinin üzerine kırarak aracını durduruyor. Aracının kapısını çana Yıldırım, bağırmaya devam ediyor. Bu sırada arkadaki bir otomobilden inen Yıldırım'ın korumaları, şahsa bağırmaya başlıyor. Ardından Yıldırım aracıyla ayrılıyor.

Kaynak: Cumhuriyet

Olay Videosu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Şeref yoksunu.

10 karakter bile fazla.

Not: Fenerbahçe'liyim.
    hayabusaxs ve oialdemir bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ben şu ganyotçu tiplemelerine koptum ..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Türkiye'nin büyük sorunlarından biride bu.

Halk sayesinde milletvekili, bakan, cumhurbaşkanı veya iş adamı olanlar kendini halktan üstün sanıyorlar. Ben şu düşünceyi anlayamıyorum özellikle milletvekillerine tapıyorlar. Güzel kardeşim o senin vekilin. Yani sen diyorsunki benim yerime bu işleri sen yapacaksın. Senin işin bana ve ülkene hizmet etmek, kararların hızlı alınmasını sağlamak. Bırak o senin yanında el pençe dursun.

Aynı şey bu tip adamlar içinde geçerli. Halkın sırtından zengin olup, halka kabadayılık yapıyorlar.
    hachiko, oggomoggo, KawaZ300 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Xciting 250R
    Adamlar polis kornası çalıyor, bunlar o kornayı kullanabiliyor mu ?

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Hachiko şimdi bu konuyu açar dedim
    O koruma denen tasmalı köpeklere birkaç motorcu olsaydı seslerini çıkarabileceklermiydi acaba?

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    azize diyor birileri. doğru diyor. rte neyse bu da o. diktatör kafalılar! not: ben de fb liyim!
    hayabusaxs ve osiosborn bunu beğendiler.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Şu adamın suratına bakarsak ne kadar mutsuz olduğunu bağırıyor,
    Geberdikten sonra bari iyi anılayım diye bir derdi de yok, yazık deyip geçmek lazım.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

neyzen38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen kalk kaç milyonluk şehirde aziz yıldırıma denk gel. Parası olan kanun koyuyor memlekette. Polis kornası takıyor. Gücünün yettiğini eziyor. Kim haklı kim haksız olayına hiç girmiyorum zaten
    2wheels bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Yazık diyorum başka birşey demiyorum. Maalesef ülkemiz etiketiyle, trafik de dahil her şeyi yapabileceğine inananlarla dolu. Oysa sadece küçük bir özür değerine değer katabilirdi.

C.Q.Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Herkes bişeyler demiş bir çoğuda doğru fakat acaba o arkadaşın kafasında o kamera olmasa aynı şekli yapar mıydı ? Oda sorgulanması gereken birşey. Ayrıca en başta kendisi LAN ile başlayan cümleler kurup üslubu kötü daha sonra küfürlü sözler söylendi demiş. Madem atar gider yapacaksın o zaman korumalar gelince de devam edeceksin o atara gidere. Aziz'in ne mal olduğu zaten belli ama kimse de bu motorlu arkadaşı sütten çıkmış ak kaşık ilan etmesin. Not:Aziz Düşmanıyım

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    ya bazen büyütüyoruz gereksiz yere mevzuları o kadar abartılacak bi olay degil sinyal vermemiş eyvallah ta trafikte gün iç,inde ben bunun gibi bir sürü vakayla karşılaşıyorum hepsini tek tek uyarmaya kalkışssam işe gidemem.. büyütmeyin abi herşey..

Not: GS liyim..
    zaferce ve artemis99 bunu beğendiler.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Tonla paran olsa ne yazar insan olamamışsın ki. Paralı köpeklere bak. Adama bağırıyor. Sen bekle biz geçeceğiz diyor. Ulan sen kimsin. Normalde polis siren sesi kullanmak yasak ama paran olunca bu ülkede kralsın abi, istersen kes, as, vur...

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bazen büyütüyoruz gereksiz yere mevzuları o kadar abartılacak bi olay degil sinyal vermemiş eyvallah ta trafikte gün iç,inde ben bunun gibi bir sürü vakayla karşılaşıyorum hepsini tek tek uyarmaya kalkışssam işe gidemem.. büyütmeyin abi herşey..

Not: GS liyim..
    aynen katılıyorum. Ancak buradaki olay o değil zaten. Dediğiniz gibi biz de yaşıyoruz. Bu şahsın ekstra magandalığı, önüne kırması ve korumlarla tehdidi mevzu zaten. Bana kalırsa da abartmış, olay aramış.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Parası olan koruma tutup ona buna dayılanıyor, memlekete bak sorsan hepsi adamdır bu tiplerin ne mal oldukları ortada. Fenerbahçe'liyim ama aziz yıldırımı hiç sevmem.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Motorcu arkadaş biraz olayı büyüterek aksiyon aramış.Fakat bazen bazı şeyler o kadar birikiyor ki patlicak yer arıyorda olabilir.Motosiklet sabır işi, sabırlı olmayı bileceksin.Sahsen bu ülkede o tarz arabalara ben bulaşmam.Arkadaslarin da dediği gibi parası olan her zaman haklı.O yüzden ya bazı şeylere göz yumcan motor sürerken yada motor surmucen maalesef

Motosikleti
    Hero karizma r
    Alıntı C.Q.Legend adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes bişeyler demiş bir çoğuda doğru fakat acaba o arkadaşın kafasında o kamera olmasa aynı şekli yapar mıydı ? Oda sorgulanması gereken birşey. Ayrıca en başta kendisi LAN ile başlayan cümleler kurup üslubu kötü daha sonra küfürlü sözler söylendi demiş. Madem atar gider yapacaksın o zaman korumalar gelince de devam edeceksin o atara gidere. Aziz'in ne mal olduğu zaten belli ama kimse de bu motorlu arkadaşı sütten çıkmış ak kaşık ilan etmesin. Not:Aziz Düşmanıyım
    Kardesim motorcu lan dio diosunda ya motorlu biraz daha hizli olsa ... Sonra sinyal vermeden saga donen arac motorcuya carpti die okur ah cekeriz... Bunlar baska laftan anlamio...Hani bazen bizede oluyo bakiom aracta bayan var veya arac surusunden acemi oldugu anlasilan biri var kirmamaya calisiom. Ama bunun gibilerine dayak yiyecegini bilsen bile vurcan Not:Trabzonluyum azizi coook severim...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Burası Kanada İngiltere değil mantıklı olan oradan uzaklaşması idi o jipteki adamı uyarınca sonraki hayatında sinyal vermesini hatta trafik kurallarına uymasını beklemek saçmalık boşa kürek çekmeyin.
    zaferce ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda pcx
    Önüne kırmamış, üstüne çıkmaya çalışmamış, şeridine tecevüz etmemiş, sıkıştırmamış, sen adama kalkmış salak sacma konuşuyorsun. Dua etsin korumalarına da bişey yaptırmamış. Ortada hayati bir hata yokken motorcunun davranışı hatalı.
    artemis99, infernus ve babaçi bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    ne kadar güzel 5 kişi çevirsin üstüne çıksın adamın ne güzel dünya

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)