Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklete binmesi için 1 yıl uğraştı, saniyeler sonra kaza yaptı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Eşim "niye önce motoru kaldırdı sonra kıza baktı" dedi. Hadi verin cevabı )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Araba sürücüsü haksız konumda. Fakat bizim motorsiklet sürücüsününde salaklığı üstünde sanırım. Burak motorsikleti nişanlına bak bişeyi varmı. İyimisin bişeyin varmı canım de. Ne bilim iste salak adam

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yazık lan.. boyle adamların elinde neler mahvoluyor..
    kadir kıymet bilenler hep uzaktan yutkunanlar..
    motorsuzum uleyynn..

Motosikleti
    nc750x
    Motosikletin otomobil kurallarının geçmediği bir dünyanın taşıtı olduğunu düşünürsek motor sürücüsü yüzde yüz hatalıdır. Ama motosikletin ne olduğunu unutup normal trafik kurallarıyla normal olmayan şartlarda sürmeye çalışırsak bu ve bunun gibi kazaların son bulması pek olası değildir.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Bu dedigine anca kadir inanir.
    O arkadasina soyle az delikanli olsun. Oyle sok mok degil. O kaski kiz yerine kendine takiyorsa erkegim demesin acik net!
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, eleman yakın arkadaşım olur. Kaza videosunu da ilk bana gönderdi hatta.
    Böyle popüler olacağını tahmin edemediğinden koydu youtube'a oradan da haber siteleri alıp haber yaptılar.
    Sonra ekşi mekşi derken olay ayyuka çıktı.

- Biraz da ben gömeyim -
    Bu sığır motora yeni başladı. O kadar dedim eğitim al diye.
    Aslında eğitim almayı da planlıyordu ama henüz gitmedi.
    Bu videoda gidecekleri mesafe aslında sadece 1 durak.
    Tabi 1 durak da olsa 10 metre de olsa kaskını montunu vermesi lazım kıza. Ama biraz öküz işte kendisi.
    Alıştırma amaçlı bir sürüş olacaktı bu yaptığı. Ama tam tersi soğutma sürüşü oldu

Her neyse, bu arkadaş hödüktür öküzdür falan ama nişanlısını çok sever. Canından çok sever.
    Bu videodaki olay aslında bir şok durumu. O anın şokuyla ne yapacağını bilememiş.
    Telefonda konuştuğumuzda da videoyu izledikten sonra fark ettim ben de her şeyi diyor.

Her ikisine de geçmiş olsun demekten başka bir çare yok artık

kız yerde yatarken senin süreceğin motoru... gibi bakmış.

Motosikleti
    SYM GTS 250 İ EVO 2012
    2 tekerlekli bir araçta ön freni aniden sıkmak!!! bu esnada gidonu çevirmek......

Kaza işte olmuş abartmaya gerek yok bazen insanın başına geliyor eli ayağı dolanıyor keşke ekipman olsaydı ucuz yırtmışlar ve şansları varmış düşük hız ile böyle bir kaza olmuş

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birincisi Motorsiklet sürücüsü bir saat motor suruşunde artcının hareketleri hakkında kızı bilgilendirmesi gerekirdi. Kıza full ekipman vermesi gerekirdi. Ayrıca önüne bakması gerekiyordu. Hızı 40 bile değilken gidip arabaya vurdu. Ona tavsiyem motor sürerken en az 10 dakika önünde ne olacağını görmesi gerekir. Araç olmaması gereken yerde idi. Ama bu bizim hergün karşılaştığımız sorunlar. Bunun önlemini alıyoruz. Gidip bodoslama arabaya çarpmıyoruz. Acemi ilken artçı ile chooper kullanmak çok zordur. Ben olsam yapmazdım. Yapacaksam da önce boş bir alanda nişanlımla biner sağlam ekip olduktan sonra trafiğe çıkardım. Trafiğin açıması yok çünkü. Bu çarptığı otomobil değilde kamyon olsaydı daha ağır yaralanma olurdu.

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    kız haklı ben olsam bende binmem senin kullandığın motora, sana ehliyet vereni ...mek lazım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)