Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aziz Yıldırım İle Motosikletçi Tartışması A.Y Motosikletçiyi Sıkıştırdı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    C.Q.Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Alıntı Turkzade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim motorcu lan dio diosunda ya motorlu biraz daha hizli olsa ... Sonra sinyal vermeden saga donen arac motorcuya carpti die okur ah cekeriz... Bunlar baska laftan anlamio...Hani bazen bizede oluyo bakiom aracta bayan var veya arac surusunden acemi oldugu anlasilan biri var kirmamaya calisiom. Ama bunun gibilerine dayak yiyecegini bilsen bile vurcan Not:Trabzonluyum azizi coook severim...
    Valla başka laftan anlamıyor diye gidersek nice motosikletli arkadaşlar var onlar da bu tarz laflardan anlıyor. O zaman herkes yesin birbirini. Motorlu arkadaş kendi de sinyal vermeden peşinden gitmiş. ( Bazı okuduğum yorumlar da araç sahibi sinyal de vermiş diyorlar ben göremedim )Bana kalırsa sabah sabah adrenalin yaşayacak şeyler aramış. Kafasında ki kameraya senaryo bulduğunu sanmış.Burada Aziz Yıldırım yerine normal bir vatandaş olsa tepkiler bu şekilde olmazdı diye düşünüyorum. Tamam sinyalden çok çekiyoruz araç sahipleri çok canımızı yakıyor ama biraz da gerçekçi olmamız lazım.
    retox70 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    aziz i konuşacak bişey yok , adam zaten belli ...
    muhtemelen korumalar işten atılmıştır , kaydı sildirmedikleri için ....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı C.Q.Legend adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes bişeyler demiş bir çoğuda doğru fakat acaba o arkadaşın kafasında o kamera olmasa aynı şekli yapar mıydı ? Oda sorgulanması gereken birşey. Ayrıca en başta kendisi LAN ile başlayan cümleler kurup üslubu kötü daha sonra küfürlü sözler söylendi demiş. Madem atar gider yapacaksın o zaman korumalar gelince de devam edeceksin o atara gidere. Aziz'in ne mal olduğu zaten belli ama kimse de bu motorlu arkadaşı sütten çıkmış ak kaşık ilan etmesin. Not:Aziz Düşmanıyım
    Merak etme kafasında kamera olmasa bu olaydan haberimiz bile olmayacaktı ;)

Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak etme kafasında kamera olmasa bu olaydan haberimiz bile olmayacaktı ;)
    çünkü böyle bişey olmayacakti
    Olcay Avşar bunu beğendi.

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Motorcu hiç te abartmamış, adam sinyal vermeden motorcunun şeridine dalıyo, zaten böyle sessiz kala kala meydanlar bunun gibi tiplere kaldı, üstüne birde gözlüklü koyu bilal tipli elemanlar adama çemkiriyo yol bizim bizden sonra geç diye, teksas a döndü memleket iyice.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    buradan istanbullulara sesleniyorum, o koruma itini bulup bi temiz dövmezseniz adam değilsiniz
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Türkiye'den özellikle de İstanbul'da yaşayan insan yığınından beklentiniz olmasın. Saygı, kurallara riayet... Her an herşey olabilir.

Arabayla çıkınca trafiğe kendi kendime diyorum ki,sinyal mi vermedi,üzerime mi çıktı,tamam,kasko var,arabam yamulur,çizilir.

Motorlu arkadaşın yaşadığı durumu yaşasam,arabamda hasarla olay biter. Karşı tarafla tartismadigimi ve olayları büyütmeyecegimi bilerek söylüyorum. Motorla olsam,kırık,çıkık bir sürü zarar bedenimde.

Maalesef maalesef... Değişmedi,değişmeyecek. Ayrıca trafikteki tartışmalardan bile yılda kaç kişi hayatını kaybediyor ülkemizde.

( trafiğe tankla çıkmak gerek veya tank kadar güçlü,sağlam bir araçla )

Polis çağırsaymış keşke.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Polisin Aziz Yıldırım'a sözü geçer mi ?

Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis çağırsaymış keşke.
    Değişen bişey olmazdı tahminen.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    yani şeride girerken sinyal yok bu zaten günde 500 kez yasıyoruz,
    bende uyarıyorum, sinyal ver diye, çünkü motor ustundeyiz kime bunu anlatabilirsem kardır diye dusunuyorum,
    aziz yıldırımın yaptığı abartı olmuş, korumalar zaten magandalık boyutunda,

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    malum kişinin dayısının çocukları sanırım korumalar

https://www.youtube.com/watch?v=d8v5zHNZgJk

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Baştan söyleyeyim, bana göre, Aziz Yıldırım, Fatih Terim, kaleci Volkan, Emre Belözoğlu bu gibi adamların Türk futbolunda yeri yok, bir an önce def edilmeleri gerekiyor. Konuya dönersek, motorcu arkadaş kameraya güvenip aksiyon aramış, en güzelini yaşatmışlar işte Ömür boyu yeter bu aksiyon ona.

Aziz Yıldırım'ı sev sevme, adam silah tüccarı, tabii ki koruması olacak. Öyle motorcunun tekini yanına yanaştırıp el kol yaptırır mı kendine? Ne belli silah çekip sıkmayacağı? Adam silah tüccarı yahu, Türkiye'de bu işi yasal olarak yapan birkaç kişiden biri, hükümetle de olaylı... Kim bilir ne tehditler alıyor.

Sen de, adam seni hayati bir tehlikeye sokmamasına rağmen gideceksin kuduz köpek gibi bağıracaksın "SİNYAL VER" diye. Aziz önce anlamadı bile, ne diyorsun oğlum diyor Gerizekalı gibi neyi uzatıyorsun? Takip etmeler bir şeyler... Dert belli, para koparayım... Konuşmak istedim diyor bi de Neden sinyal vermediğini öğrenmek istemiş )))

gadd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skuter
    Baydı artık şu ergen motovlogger muhabbetleri..

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı giestik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar polis kornası çalıyor, bunlar o kornayı kullanabiliyor mu ?
    F16'larla bombalasa motorcuyu 200 TL ceza kesip yollarlar en fazla.Adam Türkiye'nin en zenginlerinden o ne yasak olan ne var ki?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Böyle kaskına her kamera takıp ortalıkta saatli bomba gibi dolaşan motorcuları artık sahiplenmeyin arkadaş. Bu nedir? hayır haklı bile olsan bu davranıştan sonra haksız durumuna düşmüşsün. Uyarmak istedim diye kıvırmış, besbelli aranmış, kamerasına malzeme arayıp gezen bir tip. Ama çok tırstığı da belli, umarım akıllanmıştır. Dua etsin ki darp edilmemiş, hemen oracıkta kamerasını kırıp bir tarafına sokarlardı.

Aklıma şu video geldi.
    https://www.youtube.com/watch?v=wlSkqjiQZLA

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Trafikte sinyal kullanmayı bilmeyen binlerce cahilden biri işte, zengini de cahil fakiri de bunlara tek tek eğitim veremeyeceğimize göre biz kendi güvenliğimizi düşünelim ona göre sürelim araçlarımızı.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Motorcu resmen gelin beni dövün diye uğraşmış.Altında motor var çevir gazı uza.

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    şu action cam olayının şeyini çıkardık artık. motorcuyu tehlikeye atan bi hareket görmüyorum ben ortada. kimse bir başkasına trafik dersi vermeye kalkmasın bence. istanbulda emniyet şeridini kullanmayan motorcu var mı? ya da araçların sağından solundan geçerken her zaman sinyal veren?

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafiğe tankla çıkmak gerek veya tank kadar güçlü,sağlam bir araçla
    Onun da kıçına atlet sokuyorlar.
    drtayfun bunu beğendi.
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)