Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

#dayanmotosiklet #direnmotosiklet Motosiklet Kulüpleri ve Tüm Kullanıcılara Çağrı!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    250cc 20bin tl oluyorsa o ülkede güneş batıyordur abi. Protesto işi sürüş olacak bir ekip sürekli sabah haber programlarına mesaj atıcak. 1 hafta bulunabilen her platformda söz hakkı alınacak ve ülkede bundan şikayet ettiğimizi duymayan kalmayacak anca öyle başarılır. Ülkenin gergin ortamında fiziksel eylemlerin kontrollü yapılması gerekir bir anda olay çok yanlış noktalara gidebilir çünkü ciddi bir kordineli hareket gerekiyor sınırları çizicek olayı kavgaya götürmeyecek. Egzozlarımız bağırıyor. Mesela pazar günü 20.20 de herkes toplanıp 10 sn kesici yapabilir :C

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Öğrenciyim her gün kipaya gidiyorum. Son kullanma tarihi yaklaşan ürünlerin olduğu bir köşe var. Oradan alışveriş yapıyorum bugün gittiğimde kaldırmışlar o reyonu içim acıdı. Sizle de paylaşayım dedim. 1 lt Kola alıyorum 3 tl. tavuk alıyorum yarım kilo 8 9 tl yanına bi çikolata alıyım diyorum 80 gr kare çikolata 3 tl. Ne yazık ki bir paket sigara 10 tl. sadece akşam için en kötü 25-30 tl oluyor. Çok mu lüks bir şey yapıyorum bir ay boyunca her akşam kola tavuk yesem ve sigara içsem. Gündüzü saymıyorum bile aylık 800 tl diyelim. Ben gerçekten çok lüks yaşamak mı istiyorum acaba bunu düşünüyorum. Yemekhane yok bu arada. Otobüse biniyorum insanlar geçim sıkıntısından dert yanıyor. Yolda karton toplayan amcayı görüyorum o da aynı sıkıntıda. Kimi görsem geçim sıkıntısı var. Neden kimse bir tepki göstermiyor anlamıyorum neden abi bu son zamda çok oldu. 9 tl ye muz mu olur demiyor. İçimi döktüm ama bir mühendis adayı olarak ülkemi çok sevmeme rağmen yurtdışına gideceğim bu koşullarda aile kurmak istemiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=fhB_PhGz5q0 vakti olan bunu izlerse ülkedeki kurumların durumunu çok iyi anlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha mt-25
    Halkımız seviyor yapılacak bir şey yok;sonuçta demokrasiyle gelindi..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Evet kulüp başkanlarına ne oldu ya

Motosikleti bırakıp triportere mi geçtiler yoksa

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)