Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Barkın Bayoğlu'nun hayatını kaybettiği kazanın ayrıntıları ortaya çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı Darkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz daha sağduyulu yorumlar yapmaya davet ediyorum sizi. Olay hepimizi derinden yaraladı ancak hiçbir şey bilmeden spekülatif iddialarda bulunuyorsunuz, iki tane kayıp var, biri yeri doldurulamayacak Barkın. Kadının çenesi vb. gibi bize ve bu matem ortamına yakışmayacak laflardan kaçınmamız gerekli diye düşünüyorum.

. +1

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar insafsizsiniz... ölmüş birine karsi edilen kotu yorumları da kiniyorum... esini kaybetmis bir kadina karsi acimasizsiniz. Bunlari colugu cocugu okuyacak ... babam nasil öldü diye bu konusmalari okuyan siz de olabilirdiniz.

Ölünün arkasindan bu sekilde yorumlar yapmak kimseye yakismiyor. Esini kaybetmis, çocuğu babasiz kalmis insanlarin canini yakmayin.

Biraz INSANLIK... kadere inanmıyor olabilirsiniz SAYGI DUYARIM. Arabadan inip o trafikte yurumesi durumunu sorgulamanin manasi yok arkadaşlar... Gorunen gerceklerin altinda gorunmeyen gerçekler olabilir.

Moderatorleri gorevine davet ediyorum. Kimsenin arkasindan boyle bir durumda yakisiksiz yorumlari okumak hos degil.. is çığrından cikti yeterince... rahmetlinin esinin cenesine kadar düştünüz!!!!

Hani nerede bilincli, saygili motosiklet kullanicilari kimliğiniz arkadaslar ?

Lutfen... insani motosiklet.net ten dahi soguttunuz bu yorumlarla... yakismiyor !!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:38 ----------

Evet uzulduk! Cok uzulduk! Faydali , kendini sevdigi birşeye adamis bir insandan cok sey ogrendik. Kendisi egitmen olmamasina rağmen , cogu egitmenin KENDINE SAKLADIGI bilgi birimini milyonlarla paylasan bir insandi.

evet canımız yandi... bu caninizin yaanginiyla, cani yannan insanlara saldirmayin lutfen... yoksa ettiginiz kotu yorumlardaki tanimlamalardan ne farkiniz kalir...

Acilmis forumda konular , biseyler yapmak istiyosaniz Barkin abiye yakisir davranin...
    . +1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Arkandan küfür ettirecek iş yapmayacaksın arkadaş. Hele hele de ölürken. Kurallar acı tecrübeler sonucu şekillenmiştir. Kurallara uyacaksın.
    YsNLzTrK, nokiaxxx ve İnwe Elensar bunu beğendiler.

olan olmuş, ölen ölmüştür arkadaşlar. burada bunun tartışmasını yapmak gereksiz. bunu yaparak iki acılı ailenin acısını dahada arttıracaktır. sonuçta hiç kimse bu olayın bu şekilde olmasını istemezdi. bana göre bundan sonra yapılacak iş bu tip durumlarda ne tip önlemler alınabileceği.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ya arkadaş..
    Adamın yaptığı hareket, akıl sağlığı yerinde bir duruma benziyor mu allah aşkına?
    Ne olduysa o an conta yanmış, gitmiş adamın olayları tartabilme yetisi, belki de bi araç çarpsın diye atladı, belki de karşıya atlamaya gitmeye karar verdi, on tane belki var, bilmiyoruz ve en önemlisi adam da öldü gitti. O da yatıyor çırılçıplak toprağın altında. Kalkıp karısına hakaret etmenin manası nedir, "karı dırdırından gittiler" falan bu ne biçim laf ya?

Dark-ghost, öncelikle geçmiş olsun yaşadığın olaylardan ötürü. Senin sakinliğini koruman güzel de, koruyamayana hakaret mi edelim? Kaldı ki o adamcağızın seninkinden beter durumlarda olmadığını nereden bilyorsun? Bak yine cevapsız sorular.
    Bilmiyoruz, o yüzden bu kadar ağır konuşmaktan da çekinmemiz lazım.
    Cloud bunu beğendi.

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar insafsizsiniz... ölmüş birine karsi edilen kotu yorumları da kiniyorum... esini kaybetmis bir kadina karsi acimasizsiniz. Bunlari colugu cocugu okuyacak ... babam nasil öldü diye bu konusmalari okuyan siz de olabilirdiniz.

Ölünün arkasindan bu sekilde yorumlar yapmak kimseye yakismiyor. Esini kaybetmis, çocuğu babasiz kalmis insanlarin canini yakmayin.

Biraz INSANLIK... kadere inanmıyor olabilirsiniz SAYGI DUYARIM. Arabadan inip o trafikte yurumesi durumunu sorgulamanin manasi yok arkadaşlar... Gorunen gerceklerin altinda gorunmeyen gerçekler olabilir.

Moderatorleri gorevine davet ediyorum. Kimsenin arkasindan boyle bir durumda yakisiksiz yorumlari okumak hos degil.. is çığrından cikti yeterince... rahmetlinin esinin cenesine kadar düştünüz!!!!

Hani nerede bilincli, saygili motosiklet kullanicilari kimliğiniz arkadaslar ?

Lutfen... insani motosiklet.net ten dahi soguttunuz bu yorumlarla... yakismiyor !!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:38 ----------

Evet uzulduk! Cok uzulduk! Faydali , kendini sevdigi birşeye adamis bir insandan cok sey ogrendik. Kendisi egitmen olmamasina rağmen , cogu egitmenin KENDINE SAKLADIGI bilgi birimini milyonlarla paylasan bir insandi.

evet canımız yandi... bu caninizin yaanginiyla, cani yannan insanlara saldirmayin lutfen... yoksa ettiginiz kotu yorumlardaki tanimlamalardan ne farkiniz kalir...

Acilmis forumda konular , biseyler yapmak istiyosaniz Barkin abiye yakisir davranin...
    Kesinlikle katılıyorum, ölüm var ortada. Kader var, alınyazısı var. Onu da geçtim insanlar bilgisi olmadan fikir sahibi olmayı ne kadar da iyi beceriyorlar. Ne yaşadığını nereden bileceksin? Onlar böyle olsun ister miydi? O kadar insafsızca ve terbiyesizce laflar ediliyor ki, insanlığımdan utanıyorum..

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Bu konu çok su götürür, kimin ruh hali nasıl bilemeyiz, net bişey söylemek zor.
    Sonuçta 2 kaybımız var ve bunu önlemek nasıl mümkün olabilirdi bunu düşünmek lazım, her kaza bir ders niteliğinde olur normalde ama burada mucizevi şekilde gelişti olaylar, bazen ne yapsanız ne düşünseniz boştur, Barkın abi bile atlatamadıysa sanıyorum çoğumuz bu olaydan sağsalim sıyıramazdık.

Bir motorcunun en makul ölümü, kimseye zarar vermeden kendi hatasından oluşan durumlarla olsun isterim.
    Kendimi bazen bu durumlarda hayal edince ne kadar büyük öfkelendiğimi hatta sırf o adama gidip dersini vermek için inatla ölmeyeceğimi düşünüyorum.
    Biraz garip bi düşünce ama birinin sebep olmasıyla hayatını kaybetmek, yediremiyorum.

Evet ölüm siparişle gelen bişey değil dostlar, sadece gönlümüzden geçen bu.
    Gönül ister Barkının dediği gibi torunlarımızla sürelim. Hala inanması zor be şef.
    İnwe Elensar bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Hala AEA sitesi, AEA youtube kanalı ve ekipten resmi bir açıklama yapılmadı kazanın tam olarak nasıl olduğu hakkında. Kaza öncesindeki mobese görüntülerinde Barkın'la birlikte bir motorun daha olduğu görülüyor, yanındaki kim ise kazanın tam anlamıyla nasıl olduğunu en iyi gören odur sanırım. Açıklansa elimize ne geçecek o da ayrı tabii, giden gitti, artık geri gelmeyecek.

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Barkın ın filmi çekilip efsaneleştirilmeli, filmi de efsane olur zaten, hayatı film gibi çünkü, avrupa da ki yaşamı ile başlayıp, motor sevdasına nasıl tutulduğu, youtube da unlenmesi, vb...

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir motosiklet Instagram sayfasının paylaşımı denk geldi keşfet kısmında sabah. Sonradan bulamadım. Orada Barkın abinin şok sonrası epilepsi krizinden öldüğü ve ölümcül yaralanması olmadığı yazılmıştı. Herhangi bir kaynak veya bilgi yoktu. Acaba bu konuda bilgisi olan var mı ?

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben o saatte nereye gittiklerinide çok merak ediyorum.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    "İSTEYEREK ÖLDÜRMEDİ"

Kazada hayatını kaybeden emlak danışmanı Buğra Erdem, İstanbul'da ailesi ve yakınlarının gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı. Cami avlusunda konuşan Buğra'nın acılı annesi Necla Oğuzoğlu oğlunun karıştığı trajik kazada hayatını kaybeden Barkın Bayoğlu için "Barkın'ın da 4 yaşında çocuğu varmış. O da benim oğlum, isteyerek öldürmedi. Barkın'ın ailesinin de başı sağolsun" dedi.

Cami avlusunda taziyeleri kabul eden acılı anne Necla Oğuzoğlu, gözyaşı döktü. Burada basın mensuplarına olayla ilgili konuşan Oğuzoğlu, kazada oğluna çarparak hayatını kaybeden motorsiklet sürücüsü Barkın Bayoğlu'nun ailesine ve yakınlarına hitaben, "Lütfen oğluma kötü bir şey demesinler" ricasında bulundu.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala AEA sitesi, AEA youtube kanalı ve ekipten resmi bir açıklama yapılmadı kazanın tam olarak nasıl olduğu hakkında. Kaza öncesindeki mobese görüntülerinde Barkın'la birlikte bir motorun daha olduğu görülüyor, yanındaki kim ise kazanın tam anlamıyla nasıl olduğunu en iyi gören odur sanırım. Açıklansa elimize ne geçecek o da ayrı tabii, giden gitti, artık geri gelmeyecek.
    Dün bir video çekmişti birisi, kendisi görmüş kaza olduktan "sonra", o da bahsediyordu siyah bir 1000RR varmış, o da düşmüş bu kazada, ancak kendisi kolunu tutarak binmiş motoruna gitmiş. Olayın vehameti ve iki ölüm barındıran bir kaza olduğu için hiç bir yerde bahsedilmedi sanırım.
    Bizler merak ediyoruz, ama ailesi ve yakın çevresi de olayın bir an önce kapanması için susuyor olabilir, çok da deşmek doğru değil.
    İki iddia oldu, birincisi düştü boynunu kırdı şeklinde; diğerinde ise kazanın şokuyla astım krizine girdi, kaza yerinde müdahale edildi tekrar, ancak hastanede bir kriz daha yaşayıp hyatını kaybetti şeklinde. Bir yayaya çarpmak motorda yaşanbilecek en kötü anlardan biri olsa gerek, bir krizi tetiklemiş olabilir. İkinci iddiayı destekler nitelikle video olduğu da söylendi, sedyeyle ambulansa alınırken bilinci açıktı öksürüyordu vs diye, aramadım izlemedim bilmiyorum.

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Belirttiginiz ikinci video bende mevcut.

Pek ic acici degil malesef o nedenle kendisi olduguna dair net bir yargida bulunamiyorum. Videoda uzerinde sadece tsirt var ve ambulans yetkililerinin zarar vermemek amacli yaralinin uzerindeki ekipmanlari cikarmadigini varsayarsak bu biraz ilginc. Veya onemli olan nefes almasi diye dusunup cikarmis olabilirler mi bilemiyorum.
    Ancak altindaki pantolon motosiklet pantolonu gibi gozukuyor.

Kafamda cok soru isareti var, defalarca izledim kesin bir sey soyleyemiyorum.
    Biz barkin abiyi sevenlerin kendi icerisinde icinin rahatlamasi yonunde, benden daha iyi analiz edebilecek bir arkadasimiz varsa videoyu gonderebilirim ancak kesinlikle paylasilmasin, sadece kazanin cozumu adina. Bu hassas bir konu.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Xavosa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Pek ic acici degil malesef o nedenle kendisi olduguna dair net bir yargida bulunamiyorum. Videoda uzerinde sadece tsirt var ve ambulans yetkililerinin zarar vermemek amacli yaralinin uzerindeki ekipmanlari cikarmadigini varsayarsak bu biraz ilginc. Veya onemli olan nefes almasi diye dusunup cikarmis olabilirler mi bilemiyorum.

Biz barkin abiyi sevenlerin kendi icerisinde icinin rahatlamasi yonunde, benden daha iyi analiz edebilecek bir arkadasimiz varsa videoyu gonderebilirim ancak kesinlikle paylasilmasin, sadece kazanin cozumu adina. Bu hassas bir konu.
    bahsettiğin video yutube da mı hocam ?

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    O videoyu bende izledim.Bana göre kesin şekilde Barkın abi.Kol yapısı, ten rengi, kalın beli, ve kafa yapısı tamamen Barkın Bayoğlu gibi duruyor.

Durum hiç iç açıcı değil, yani büyük bir darbe almış ve yüksek kan kaybı var.

Babasının aktardığına göre de Boynu kirilarak ölmüş.Sedye ye alınırken ciğerine dolan kandan dolayı oksürme refleksinde bulunduğu görülüyor.

Sağ eli bileğinden kopacak şekilde kırılmış, sol omzu bariyer tarafından kesilmiş, kafa tarafında ağır hasar ve kan kaybı var.

Benim tahminime göre Barkin abi, yaya ile çarpıştığı anda, yaya kendisini de alıp gitti, ve bu büyük süratte gerçekleşmiş hasar bilgisine göre.Ondan sonra bilinçsiz bir şekilde motordan ayrıldı.

Motordan ayrıldığında herhangi bir koruma refleksi gösterse kafasına darbe çok sert olmazdı..

Bilinci kapalı bir şekilde, bariyerlere rastgele uçtu, ondan sonrasını biliyoruz..

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    videoyu alalım bi.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana da atabilir misiniz videoyu ?

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Xavosa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Lütfen gönderme videoyu kimseye

Paylaşacak değiliz arkadaşlar. Fakat videoyu görmek istedik. Özelden atabilir misin?

Video yu ala bilir miyim acaba?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)