Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI
    hoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Uzun zamandır forumda online değildim. Bu sabah aldığım haber beni ziyadesiyle üzdü ve yazma gereği duydum.
    Her ne kadar Hiç tanımasam da Altın Elbiseli Adam sevgili Barkın kardeşimize Allah'tan rahmet dilerim. Tüm camianın başı sağoğlsun. Allah mekanını cennet etsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf 150
    bu gün internette tesadüfen gördüm haberi.inanasım gelmedi bi daha bi daha okudum.kendisini bu güne kadar hiç görmemiştim ama onun videolarını izleye izleye motor tamir bakım gibi tamirat işlerini öğrendim.kendisi bilmeyebilir ama bende olduğu gibi çoğu kişide emeği büyüktür.motorsikleti herkese sevdiren bir insandı.söylenecek çok söz var aslında ama sayfalar yetmez.allah rahmet eylesin.Ailesine ve geride kalanlara sabırlar diliyorum.

Benim tanışmışlığım olmadığı halde sanki bir akrabam gibi hissediyordum onu. Motorla ilgili ilk bilgilerimi onun videolarından almıştım. Çok kötü hissediyorum. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

motörcü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Allah rahmet eylesin. Çok üzüldük. İnanmak istemiyor insan. Skytürkte berrak turşu sponsorluğundaki programlarından bu yana tanıyor seviyordum. " Nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz " hadisi şerifi tecelli etti. Motorla yaşayıp motorla öldü. Ölüm kaçınılmaz. Ama çok erkendi.Ecel nerde ne zaman bizi yakalayacak belli değil. Allah hepimize hayırlı ölümler versin. Mekanı cennet olsun

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Diyecek hiç bir şey yok, yitip gidenin ardından :( Allah rahmet eylesin...Büyük çoğunluğun sevgisini kazanmış biriydi, şüphesiz bir çoğumuza öncü oldu ve bilinçlendirdi. Allah razı olsun ondan...

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Veda konuşması gibi, "Babuşlar ben gidiyorum, dikkatli sürün" diyor resmen.
    RoofRoof ve Starfall bunu beğendiler.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yıllar evvel fuarda tanışmış sohbet etmiştik..Ruhun şad mekanın cennet olsun. Birer Fatiha'yı esirgemeyelim kıymetli dostlarım.
    Bay Balta bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    haberi duyduğumdan beri bir akrabayı-dostu kaybetmiş gibi sıkıntı var üstümde. her ne kadar fanatiği olmasamda, tanışmamış olsakta motosiklet camiası için şüphesiz çok önemli (kendi kulvarında belkide en önemli) kişiydi. rabbim günahlarını affetsin, mekanını cennet etsin. ailesine ve dostlarına sabır versin.

ayrıca bu denli tecrübeli ve usta bir motosiklet sürücüsünün "rahat" diye tahmin ettiğimiz yol şartlarındaki kazası da hepimize ibret olsun. inşallah bir daha böyle acılar yaşamayız.

Başımız sağolsun.... Mekanı cennet olsun. Çok üzgünüm çok

civanlideli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial hs150 vardı
    Allah mekanını cennet etsin güzel adam. 3 senedir izlerim kendisini her motoru sürmüş kadar zevk verirdi. Ciğerimiz yandı vay!

İbrahimfaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr500
    Hiç bi tanışıkligim olmamasına rağmen ilk duyduğumdan beri sanki kanımdan birymis gibi üzgünüm mekanı cennet olsun. Bakı kalan bu kubbede hoş bi sada barkın abide bizde hoş bi sada bıraktı ne mutlu ona.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Vefatı ile alakali sağlam bilgi sahibi lan varmı ? Kazayla alakali değil kaza sonrası girdiği şok sebebiyle oluşan epilepsi ve kalp krizi sebebiyle vefat ettiğini okudum ekşi de.Hatta vücudunda herhangi bir kırık çıkık kanama vs bile olmadığı söyleniyor

Ne hüzün, ne acı..
    Allah kalanlara sabır versin, mekanı cennet olsun..

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    bir süredir siteye pek giremiyordum girsem de çok yorum yazmam bu sabah uyandım erkenden telefonuma güncel haber başlıkları geliyor ve barkın bayoğlu hayatını kaybetti yazısını gördüm başımdan kaynar sular akmış gibi oldu resmen şok geçirdim anneme eşime söyledim onlar da üzüldü kendisini severdim takip ederdim bir tarzı vardı motorcuları düşünürdü bizlere çok şey kazandırdı birçok genç kardeşimizin doğru bilgiler öğrenmesine vesile oldu. çok yakın birini kaybetmiş gibiyim çok üzgünüm. Allah rahmet eylesin mekanını cennet eylesin şimdi ona dua edip oturdum buraya yorum yazıyorum. İnsan hayatı bu kadar değersiz olmamalı kendi ailevi bir sorunumuz olsa bile toplumsal kuralları çiğnememeliyiz bir anlık kızgınlık yapılan hata hem kendimize hem başkasının hayatına mal oluyor.Kendin yaptığının cezasını bir şekilde çekiyorsun ancak seninle bağlantılı olmayan birinin ne günahı var da senin hatanı çekmek zorunda kalıyor..

Motosikleti
    Cebefe
    Bizlere motosikleti sevdiren, Adam gibi Adam...
    Şimdiki ve sonraki motorlarımda "AeA" logosu yer alacak..
    Huzur içinde uyu güzel insan..
    Unutulmayacaksın..

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Mal gibi oraya buraya bakıp duruyorum,bana sana ona yi geçtim tartışmasız Türkiye'ye motosikleti sevdiren adam, bir konuşmasında çok iyi hatırlıyorum hatta bulabilirsem editlerim "birden yola çıkan tedbirsiz yayalar yüzünden onlara çarpmamak için direksiyon kırıp ölen bir sürü insan var" demişti bu sözünü hiç unutmadım şu gün ise olanlara bakın.

Allah rahmet eylesin, başımız sağolsun

Ben de hiç kırığı kanaması olmadığı halde vefat ettiğini duydum. Bu konuda tam doğru bilgisi olan var mı

Sıkıldıkça Youtube'dan videolarını eğlence niyetine izlerdim. Hepimiz bir gün öleceğiz ama bu çok ani ve erken oldu. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Cenaze ne zaman nerede olacak bilen var mı ?

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Allah rahmet etsin amelince.
    Kendisi motosiklet sevmeyenlere bile motosikleti sevdiren
    Motosiklet severlerin sempati duyduğu
    Espirili anlatımları ve inceleme videolarının yanı sıra eğitici videolarla bizlerin gönlünde yer eden güzel insan...
    İlk motosikletimi almadan evvel onun videosunu izledikten sonra almaya ikna olmuştum vay be.. hey gidi günler
    Başımız sağolsun
    Ailesi ve sevenlerine sabırlar diliyorum

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler