Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI

Bir ümit iyi bir haber almak ümidiyle yorumları tek tek okudum çok üzücü bir durum daha öğreteceğin çok şey vardı mekanın cennet olsun altın kalpli adam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Eşşek kadar adama motosikleti sevdirip, ehliyet aldırıp iki tekeri sevdirendin be hocam. Okuyunca inanmadım baya bir süre ama doğruymuş. Yüz yüze tanımasamda sevdiğim, bana bir çok öğreten bazen güldüren ADAM dır. Allah rahmet eylesin. Kalanlara sabır versin.

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun... Camianın başı sağolsun...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Haberi saatler önce gördüm hala inanmak istemiyorum birisi bana troll diyebilir mi acaba?

Ah be abi. Sayende motora başladım yeni daha 50km bile olmadı. Daha yeni motorumla kavak yelleri eserken ölüm haberin... Hiç olmadı bu ışıklar içinde uyu koca kalpli adam. Mekanın cennet olsun.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Altın Elbiseli Adam'ın sektöre olan katkısı tartışılmaz.Başarılı ve iletişim gücü ender rastlanır, kitleleri etkiliyebilme kabiliyeti yüksek bir kişiydi.

Bana göre Türkiye'de ki motosiklet sektörüne aydınlanma çağını yaşatan adamdı.

Saçma sapan olasılıkların Barkını bulmuş olması çok talihsizce, ama durum bu ne yazık ki.

Sektörde onun ardından büyük bir boşluk oluşacak, çok yazık oldu, ailesi ve sevenlerine sabır diliyorum..

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Yarın ikindi namazından sonra cenaze namazı Çengelköyde olacakmış arkadaşlar.
    Ben işi gücü bırakıp saat 1600 gibi o tarafta olacağım. Gelmek isteyen varsa buyursun.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Allah rahmet eylesin. Kendisinden çok şey öğrendik. Mekanı cennet olsun.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Ben bugün bir ağabeyimi kaybettim, bana ve binlerce kişiye motoru aşılayan bir ağabeyi kaybettim. Adı gibi altın kalpli adam, Mekanın cennet olsun.

Motosikleti
    xmax 250 abs
    39 yaşında yaşında bana motor aldırdın babuş, sonra da bu dünyada bırakıp gittin bizi...toprağın bol, mekanın cennet olsun...

Motosikleti
    Hornet 650
    Allah rahmet eylesin...

Gözlerim doldu ne kadar çok üzüldüm anlatamam.

Nur içinde yatsın İnşallah.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mekanın cennet olsun Barkın abi seni bu kadar çabuk aramızdan uğurlamak istemezdik benim bütün moralim dibe vurdu yakındaki kazaşundan sonra 2.bir haber sonucu olum haberini açıkçası bu kadar cabuk beklemiyordum ama yazı neyse insan onu yasiyor.Bi an yalan haber zannettim yada daha yakinda videolarını incelemistim ihtimal vermedim ama birkez daha anladım ki ölümü unutmak yada kafamızdan yaşı genç vs gibi düşünmek çok yersiz bu hayatta.Lakabın olsun ,unvanın olsun , ünlü ol yada olma zengin yada fakir farketmez. Genç yaşlı oda farketmiyor.Nefesi ya alıp veremiyor yada verip alamıyor insan.Tek gerçek aslında bu.olum en büyük vaaz bizlere. Ben barkin abiyi gerçekten çok severdim kanallarda çıkmasa bile YouTube den ve sitesinden kendi doğrularını ve cizgisini korudu.En çokta düzene boyun egmeyen yapısı ve doğru için prensiplerinden şaşmayan yapısı bena kendisini en çok sevdiren şeydi.Ben doğrularını ufak çıkar ve baskılara değişmeyen insanlara gerçekten aşırı bir sevgi duyuyorum.Mekanı cennet olsun bu motor sevdası genelde sonu hazin bitiyor kaderdir yazıdır aslında olan asıl gercek.Diyecek bir söz gelmiyor aklıma çok değerli bir insanı kaybettik böyle insanlar kolay kolay gelmiyor dünyaya.Yeride kolay kolay dolmaz.Kalbimizdesin abi

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Allah rahmet eylesin. Motosiklet camiasına çok büyük hizmetleri oldu, motosikleti pek çok insana sevdirdi, genis kitlelere ulaştı.. Mekanı cennet olsun. Hoşçakal babuş..

Buzzard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husky Te 610-Nmax-X-Max 250-Ironmax-X-Max300-125
    Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

Akifman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR-15
    Son programında; "Temmuz ayına hiç gelmek istemiyorum." demişti. Allah rahmet eylesin.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Allah rahmet eylesin koca yürekli insan.
    Motosiklet konusunda o kadar insanı bilinçlendirdin hem eğlendirdin hem öğrettin.Daha uzun yıllar senden motosiklet incelemeleri izleyecektik.Yeri gelicekti eleştirecektin yeri gelecekti övecektin.Şimdi kimin incelemesini izleyelim kim bize motosikleti sevdirsin.
    Çok üzdün sevenlerini.
    Allah taksiratlarını affetsin.
    Çok erken göçtün yalan dünyadan seni hiç unutmayacağız güzel yürekli ağbimiz.

miyazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt25
    basimiz sagolsun, nurlar isiklar icinde yatsin,
    uzerimizde emegin cok babus,
    bugun senin icin biniyoruz,
    veda yok, yakinda hepberaber bineriz.
    mombohunter bunu beğendi.

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Allah rahmt eylesin, hemen hemen herkesin motosiklete başlamasında bir katkısı olmuştur, mekanı cennet olsun..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Allah rahmet eylesin.motoru satmaya karar verdim bu ülkede motosiklet sürülmez.

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nur içinde yatsın sabah 5 gibi duydum haberini sok oldum onun sıkı bi takipçisi olarak hala inanasim gelmiyor. Gerçekten dünya çok garip insanlar olaylar doğumlar ve ölümler kendimi o kadar boşlukta hissettim ki çok sarstı beni. Bi suredir motosiklete ara vermistm. Ailemin baskisi sebebi ile. Olum haberine onlarda cok sasirdilar ve uzulduler. Ve motosikleti artik tamamen hayatimdan cikardim. Sadece yolda gordugumde sesini duydugumda ic gecirmek var belki bundan sonra. Nur içinde yatsın. Cenazeye katilacagim ve bi başlık açılsın mt olarak altın elbiseli adamin ebedi yolculuğuna kendi gibi motosiklet tutkunlarinca ugurlandigini görmeyi çok isterim.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler