Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI

Lanet olsun, sabah tweeter a baktım, haberi görünce inanamadım. Ben böyle ülkenin taa .....yim. Beni böyle küfür ederken göremezsiniz ama şu an bunları yazarken gözüm yaşlı be sinirliyim. Böyle siktiri boktan bir sebep yüzünden böyle bir insan nasıl ölür arkadaş. Tüm turkiye ye güvenli motosiklet kullanmayı öğreten adam bu şekilde ölüyorsa biz ne bok yiyelim.
    Şunu tüm samimiyetimle söylüyorum, daha önce onlarca motosiklet kazası haberi, videosu vs gördüm ama ilk defa motosikletten soğudum korktum.
    İyi insanlar neden erken gitmek zorunda, o kadar şerefsiz o. Cuguna bir halt olmuyor ama iyiler erken gidiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM JOYMAX Z - YAMAHA CRYPTON 115
    Allah rahmet eylesin. Videoları hem bilgilendirici, hem eğlendiriciydi. İnsanın inanası gelmiyor.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Sözün bittiği yerdeyiz.. :(

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Hayatımı teknikleri sayesinde kaç defa kurtardin be abi.Erken gittin.Senin sayende öğrendim motosikleti,sayende geliştirdik.Türkiye'nin sana ihtiyacı vardı ne abi.Tanimadigim bı insan için 2.defa bu kadar üzülüyorum.Allah rahmet eylesin.Mekani cennet olsun

Motosikleti
    2014 KTM Duke 200
    bugün motosiklet süren 40 yaşından küçük hemen herkesin hayatta kalmasında ama az ama çok muhakkak emeği olan büyük bir insandı. kendisiyle motoru seven ve ölümüyle de motosiklet sürmeyi bırakacak olanlara saygı duyarım ama ben ve benim gibiler kaybettiklerimizin adı yaşasın diye sürmeye devam edeceğiz.

mekanın cennet olsun üstad...

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Ben izliyorum diye yanımda oturup, videolarını beraber izlediğim eşim bile çok üzüldüm dedi. Bu saçma ülkede motosikleti sevdiren adamdı,yazık oldu..
    Mekanı cennet olsun..

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne yaptın be reis? Artık daha çok motosikletçi ölmesin diye uğraşırken, böylesi gereksiz, aptalca bir kaza nedeniyle motosikletle gelen ölüm... Boğazımda sabahtan beri bir düğüm, hala diyorum ki, ulan belki yanlış bilgidir, değildir, olmamalı diyorum. Daha çok öğrenecek şeyimiz var dı ondan, yeri dolmayacak insan. Allah rahmet eylesin, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır versin.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Allah rahmet eylesin. Şok oldum resmen. Hiç beklemediğim bir haberdi. Umarım bıraktığı mirasın altın elbiseli adama yakışacak şekilde hakkını verirler.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Bu forumda sayfalarca Barkını konuştuk, kimi zaman övdük, kimi zaman eleştirdik. Ama keşke bu forumda elim kaza sonucu vefatının haberini almasaydık :( 40 yaşımda yüz yüze görüşüp tanışmadığım birisi için gözlerimden yaş geldi. Yerin asla doldurulamayacak Barkın :( Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun.
    -Black- bunu beğendi.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sempatik adamdı İlk olarak kanuni atv etkinliğinde tanımıştım 2007 yılıydı, eğlenceli bir adamdı , kendisini hep öyle hatırlayacağım. Neşeli, enerji dolu
    Mekanı Cennet olsun..

Büyük trajediler yalnızca insanların karakterini değiştirebilirmiş. Barkın abinin ölümünün bende bu kadar etki edeceğini hiç düşünmezdim, belkide öleceğini hiç düşünmediğim için... Çok ama çok fazla şey öğrendim motorla ilgili ondan. Allah rahmet eylesin. Bu hadiseden sonra motorumu satışa koydum, belki doğru bir şey yapıyorum belki yanlış, açıkçası çok da umurumda değil. İmkansız motor sürmeyi bırakmam diyen karakterim demek ki bu trajedi ile değişti. İşe motorla gelmiştim, şu an bırakıp servis ile mi dönsem diye düşünüyorum, o kadar yani sıkıntım... Benden bu kadar, buraya kadar, sağlıcakla kalın...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Gençlere daha öğreteceğin çok şey vardı be Barkın. Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun.

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu'nun cenazesi yarın kalkacak.
    pea bunu beğendi.

Allah rahmet eylesin abi. Mekanın cennet olsun. Bize motoru sevdirdin ve bilgilerinle bizleri bilgilendirdin.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    maddi ve manevi görüşleri birebir bana uymasada motosikleti sayesinde aldığım bir insandı.sağlık sorunum yüzünden motosikleti satsam mi?derken bu haber baya moral bozucu oldu.ama motosiklete devam edecek olan kimse moralini bozsun istemem.

bir gun ulkede motosiklet surmek güvenli hale gelmeye basladigi zaman aea, herseye ragmen motosiklet kullanmaya devam edenler ve ben ne buyuk is yapmisiz diye dusunecegim.

ölümü bana zamaninda timsah avcısı olarak bilinen belgeselci steve irving i hatirlatti o da sevdigi isi yaparken oldu barkin da..

Allah taksiratini affetsin..

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Erhan Erdil adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu'nun cenazesi yarın kalkacak.
    Yer belli mi?
    Bir de böyle kalabalık motorcu güruhu gitmeye niyetleneceğiz ama, ailesinin durumu nasıl? İnsanları daha da rahatsız mı ederiz?

Çok çok üzüldüm
    Keşke elimizde olsaydı da ömrümüzden ömür verebilseydik

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Allah rahmet etsin yakınlarına sabır versin,sabah haberleri açınca görünce bir garip oldum,Allah merhametiyle muhakeme eylesin inşallah şehit tir
    SUZUKİ BURMAN UH 200

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Şahsen tanımadığım halde bu kadar üzüldüğüm tek insan, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bu gerçek olamaz

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banada eşim haber verdi sabah ,ALLAH var inanmak istemedim.Haberleri karıştırdım bulamadım.Şaka gibiydi zaten sonra forma girmeye çalıştım 3 saat foruma erişemedim,site bir türlü açılmadı.

Bütün incelemelerini,sohbetlerini izlerdim.Bu vesile ile evdekilerde tanıdı.Ben çok üzüldüm.Hani kendi hatası ile kaza yapsa anlar insan,nerden bilebilirsinizki karanlıkda helede köprüde birinin karşınıza çıkabileceğini.Orda tartışma yapan çifte oksijen düşmanı tabiri bence yerinde olmuş.

Üzgünüz sözün bittiği yer.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler