Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI
    C.Q.Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Allah rahmet eylesin.Videolarıyla motoru sevip motoru öğrendik. Allah kalanlarına sabır versin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Diyecek hiçbir şey yok, elim ayağım titredi.

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, kalanlarn başı sağolsun. Hepimizin tekeri düz bassın.

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Çok üzüldüm bu habere sabahtan beri değişik duygular içindeyim, tanıdığım bir arkadaşımı kaybetmiş gibi oldum, ALLAH rahmet eylesin yakınlarına sabır ihsan etsin ...

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Allah rahmet eylesin.

Çok üzgünüm, sabahtan beri midemde bir taşla oturuyorum.

Sabah yataktan kalkıp eşimden haberi aldım, inanmak istemedim, "motosiklet sürerken mi olmuş?" dedim. Gerçekten tutkuyla bağlı olduğu işi yaparken gitti, ama çok erken, çok erken çok...

Lütfen cenazesi yeri ve saati hakkında bilgiyi detaylıca verirseniz gitmek isterim, hatta motosikletimle gitmek isterim. Hatta binlerce motosiklet olmalı cenazesinde, başka türlüsü düşünülemez.

Motosikleti bırakmamızı istemezdi, adam gibi sürelim diye katkılar yaptı. Ara sıra apaçiliğine ben de eleştiri getirirdim ama tuhaf bir şekilde çok da seviyordum, sözünü esirgemeyen, harbi adamdı, motosiklet hakkında pek çok detayı ben de ondan öğrendim. Özellikle Altınlı Gecelere başlamak için çektiği ilk bir kaç "Deniyoruz" videolarını izlediğimde onun gerçekten düzgün bir adam olduğuna kanaat getirmiştim. sadece motosiklet de değil genel kültür olarak da dolu bir adam olduğunu güzel sergiliyor o videolar. Memlekete katkı sunan değerli bir evladı daha gitti benim için. Gerçekten çok üzgünüm.

Daha çok söz söyleyebilirim ama hepsi anlamsız kalıyor şu an.

Ailesine sabırlar ve tüm sevenlerine, hepimize başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun!

Motosiklet sürmek epeydir benim için bir ulaşım yöntemine dönüşmüş, eski tadı vermez olmuştu, bir yumruk daha yedim bu haberle...

Barkın motosikleti üstünde sonsuza kadar inmeyeceği bir yola çıktı, gönlümüzde o uçarı kaçarı haliyle, gülümseyip göz kırparak sürmeye devam edecek...
    mombohunter, Darkin, Ertug07 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Hepimizin başı sağolsun. Yıllarımı onu ve videolarını kovalayarak geçirdim. Özgürlük tutkusu ruhunada işledi. O özgür biz üzgünüz.
    DKN, mombohunter ve erenedip bunu beğendiler.

Motosikleti
    r25
    7 sene önce izlemeye başladığım da tulumunda ki a'yı altın elbiseli adamın a'sı sanmıştım.marka olduğundan bile haberim yoktu.15 yaşında tanıdım seni be abi.bir çok bilgiyi, tekniği senden öğrendim.teşekkürler babuş, çok üzdün.
    halilom bunu beğendi.

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    ALLAH (c.c.) rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Rabbim kalanlarına sabır ihsan eylesin. Gerçekten çok üzüldüm. Motosiklete ise binmek içimden gelmiyor nedense. ne denebilirki ...

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Çok üzüldüm çok..motorun kontağını kapattım oturuyorum bankta,ter bastı haberi görünce.
    Hergün girer bakardım YouTube kanalına yeni video eklemişmi diye..

İlk motosikletini lisedeyken alan Bayoğlu “altın elbiseli adam” lakabının nasıl aklına geldiğini şu şekilde anlatıyor: Kazakistan’da çalışırken Altın Elbiseli Adamı müzede görmüştüm, bir prens. M.Ö. 5.yy’da erken yaşında ölmüş biri.

Sende bu prens gibi erken yaşta gittin.
    Altın Elbiseli Adam ismi sana şans getirmedi,isimler insanın hayatını etkiler derlerdi inanmazdım.

Motosiklet camiasına bu kadar fayda ve etki eden bir adamda bir daha kolay kolay gelmez.

Mekanı cennet olsun.

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    Mekanın cennet olsun emeğiyle büyük bir kitleye motosikleti sevdiren ve öğreten adam...

Motosikleti
    Rks 150
    Allah rahmet etsin ikisinede

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Biz motosiklet sürücülerini , O'nun deyimiyle "Apaçi Gençliği" ne olursa olsun gören, varlığını her zaman belli eden, medyadaki sesimizdi.
    Şartlar ne olursa olsun O'nun için arabacılar bizden asla üstün olmamıştı.
    Sosyal statüsüne aldırış etmeden yolda kavga ettiğini gördüğü herhangi bir motorcu kardeşi için medyatik bir yüz olmasına rağmen durup müdahale ettiğine çokça şahit olduk..

Camiamizin Altın Abisiydi, Abisiz kaldık.
    Abisiz kalan bir kardeş ne durumdaysa, o durumdayız...
    Ne anlattıkların unutulacak, nede anlatmaya çalıştıkların...
    60 yaşında borulara bağlı acı içinde ölmektense, gazlarken işimi yaparken motor üstünde ölmeyi tercih ederim derdi.
    Ama biz böyle hayal ermemiştik..
    Hepimizi tekrar başı sağolsun.

Aklımda bir çok cümle.....
    Motosikleti ömrü boyunca sevdirmeye çalışan sevimli, şımarık, açık sözlü çocuk. Hazin gidişinde, senin bile bir kazaya gitmene çok üzüldük ve hepimiz korktuk. Bizler senin kadar profesyonel de davranamıyoruz.
    Ne olacak şimdi? Söylenmedik sözlerin vardı, kim söyleyecek?
    Keşke katılabilsem son görev için.... Seni çok sevdik. Nur içinde yat...

Motosikleti
    Yamaha xmax 250
    Allah rahmet eylesin

Pesimist38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videolarında güldürdüğün gibi en sonunda bizi ağlattın gittin be abi şaka gibi insan inanamıyor o kadar haber gördüm ama yalan olsun diye bir beklentisi oluyor insanın hayallerimizin peşinden koşmamızı sağlayan güzel insan güle güle 😢

hardy1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin çok iyi insandın..

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Piyasadaki herkesin üstünde az ve ya çok emeği olan çok iyi bir insandır. Çok yakın bir dostumu kaybetmiş kadar üzüldüm. Berbat durumdayım sabahtan beri. Toprağı olsun.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Tüm camianın başı sağolsun. Kullanıcılara öğrettiklerinin yanı sıra; motor kullanmayanlar için de farkındalık yaratmada etkili olmuştu.
    İstanbul'da yaşıyor olsaydım, "siz hata yaptıkça, biz can veriyoruz" 'u vurgulamak adına, hem de camiaya katkılarına teşekkür etmek için, kaza yerinden geçerken korna çalmadan geçmezdim.
    Allah yakınlarına, sevenlerine sabır versin.
    cbr1907 bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400
    Yukarıda bir arkadaş değinmiş. Tulumundaki A harfini Altınelbiseliadam'ın baş harfi sanıyordum diye. Ben de o şekilde sanıyordum, hatta baya bir süre... Motosiklet bilgim ve ilgim yok denecek kadar azdı.
    Şimdi ise onun sayesinde virajlardan keyif alıyorum.
    Boğazım düğümleniyor. Olmadı be abi...

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler