Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Xciting 250R
    Çok şaşırdım , biraz haberlere bakındım ancak internette kurtulamadığı , kalbinin durduğu yazıyor. Asparagas olmasını umut ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı bfrossa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haber kesinse ne zaman kaldıracaklar cenazeyi otobüs bileti alıp gidicem izmirden kalkıp bugün mü yarın mı biri bilgi aldı mı söylesin bu adam hakkıyla uğurlanmalı
    Cenaze işlemleri netleşince burdan bildiririm, muhtemelen yarın olur diye tahmin ediyorum...
    Üzerimizde emeği var, son görevimizi yerine getirmek boynumuzun borcu..
    bfrossa bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Konuyu okurken sayfalari mesajlari tek tek gectim biri cikip yalan haber oldugunu soylemis olsun diye.İnanamiyorum,cok kotu oldum.Yuzyuze tanima firsatini buldugum bu camia da her gencin kahramani olmus kisi...Allah rahmet eylesin,yakinlarina sabir versin.Cok ama cok kotu oldum

"Biz onlardan daha akıllıyız.Hayatta kalın, bir ömür boyu motosiklet sürün. GÖRÜŞMEK ÜZERE..."
    https://youtu.be/a9iT5opkshA.
    Görüşmek üzere babuş görüşmek üzere...

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Adını söylemek istemediğim primci etkinlik gruplarıda, forumumuzdan kopyala yapıştır yapıp ustune birde "İzinsiz kopyalanamaz" yazmış tebrik ederim.
    Hatta utanmadan fotorafı alıp kendi çekmiş gibi lanse etmiş.

Bizim derdimiz ne adamların derdi ne...
    Vicdanınıza sizin ben...
    Adam vefat etti diye elini ovusturanlar piyasaya çıkmaya başladı yazık..

Motoetkinlik sitesinde acilden yazanlar olmuş vefat etmiş arkadaşlar, bu adam benim motora başlamadan önce izlediğim aldıktan sonra izlediğim, her akşam bir video izlediğim hayatımın parçasıydı. Allah rahmet eylesin

bu adam vefat etti diye çalgı çengi tutacak çok ağzı sulanan çakal çok maalesef

Motosikleti
    Xciting 250R
    Allah rahmet eylesin. Evet arkadaşlar buradan son görev için bilgi verirmisiniz , katılmak istiyorum

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
    Ondan çok şey öğrendik

Basimiz sagolsun.

Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Böyle bitmemeliydi erken ayrıldı aramızdan.

Motosikleti
    mondial rx3i
    Allah rahmet eylesin

Mekanı cennet olsun.. Ağlıyorum ya içimizden biriydi be motorcuyu motoru en içten savunan adamdı be daha dün 250cc süpersport karşılaştırma videosunda ki Serap ablayla sohbetini etmiştik..

O'kadar kişi göçtü yakınım vesair , harbiden gidişi canımı sıktı be , ilk saifede bilinç kaybı filan kısıtlı bilgi vardı , diğer kazaları gibi ayağa kalkar programında anlatır diye düşünüyordum ...

Hepimizin başı sağolsun.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Allah rahmet eylesin. Inanmadim yine soylentidir dedim ama doğruymuş satirlari okumaya devam ettikce bogazimdan burnuma dogru bir acı hissettim.
    Kendisini birebir tanimadim. Bi defa riva yolunda denk gelmistik selam vermisti. Bircoklariniz gibi videolarini hep izlerdim, izlerdik. Çok üzgünüm.

Motosikleti
    Honda NC700S
    İnanmak o kadar zor ki, her gün videolarini izlediğim, hem eğlenip hem yeni bilgiler edindiğim biriydi. Maalesef dünyanın en eski olgusu olmasına rağmen ölüme hep yeni bir şey gibi tepki verilir. Çok yakın bir akrabami kaybetmiş kadar yıktı beni. Mekanı cennet olsun. Fıtı fıtı da sürsek , gazlasak da bizim tutkumuzun doğası bu. Allah rahmet eylesin

Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin. Inanmadim yine soylentidir dedim ama doğruymuş satirlari okumaya devam ettikce bogazimdan burnuma dogru bir acı hissettim.
    Kendisini birebir tanimadim. Bi defa riva yolunda denk gelmistik selam vermisti. Bircoklariniz gibi videolarini hep izlerdim, izlerdik. Çok üzgünüm.
    Ben birebir tanıştım sohbet ettim, videolarda olduğu kadar içten, samimi, güler yüzlü birisiydi...

Motosikleti
    honda cbf 150
    Bende inanamadım ilk ama bunca mesajdan sonra sanırım doğru Allah rahmet eylesin çok üzgünüm.Üzerimde emeği vardır. Mekanı cennet olsun. :(

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    motosikleti ülkemizde sevdiren kişilerin başındaydı... seviyordu ne yapsın seviyordu... biliyordu motosikleti hem de çok iyi biliyordu... ah be barkın hocam yalnız bıraktın bizi... mekanın cennet olsun... allah rahmet eylesin...

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler