Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI
    YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Barkın abiyle tanışma fırsatım olmadı malesef.fuara gelemedk iş vesilesiyle ki amacım sadece Barkın abinin elini sıkıp foto çektirmekti.İnsan tanımadığı birisi için ağlar mı? hemde videolarını izleye,izleye...

Boş vakitlerimde sürekli videolarını izliyorum.Hüzünlenmek onu anmak istiyorum.bugün maketçilik isimli videousunu izledm.Halen inanmak istemiyorum gittiğine.FB'dan bi kaç kez mesajlaşmıştık kendisi ile.Keşke diyorum ölmeseydin.kabileyi reissiz bırakmasaydın be dayı.Adam öyle bir sempati kazandırdı ki bende videolarındaki sufleleeri bile biliyorum."AEA nın bir günü" videosunda camelbakını temizlerken "camelbaksız çıkmam dayı"sözü beni o gün hem ağlattı hemde tebessüm ettirdi mesela.Ustanın biyografi kitabı olmasını istiyorum.Hayatını öğrenmek,unutmamk istiyorum O'nu.Sanki öz abim vefat etti.

Olmadı be usta.gidişin çok koydu hepimize.Yerin asla dolmayacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın abiyle tanışma fırsatım olmadı malesef.fuara gelemedk iş vesilesiyle ki amacım sadece Barkın abinin elini sıkıp foto çektirmekti.İnsan tanımadığı birisi için ağlar mı? hemde videolarını izleye,izleye...

Boş vakitlerimde sürekli videolarını izliyorum.Hüzünlenmek onu anmak istiyorum.bugün maketçilik isimli videousunu izledm.Halen inanmak istemiyorum gittiğine.FB'dan bi kaç kez mesajlaşmıştık kendisi ile.Keşke diyorum ölmeseydin.kabileyi reissiz bırakmasaydın be dayı.Adam öyle bir sempati kazandırdı ki bende videolarındaki sufleleeri bile biliyorum."AEA nın bir günü" videosunda camelbakını temizlerken "camelbaksız çıkmam dayı"sözü beni o gün hem ağlattı hemde tebessüm ettirdi mesela.Ustanın biyografi kitabı olmasını istiyorum.Hayatını öğrenmek,unutmamk istiyorum O'nu.Sanki öz abim vefat etti.

Olmadı be usta.gidişin çok koydu hepimize.Yerin asla dolmayacak.
    Güzel yazmışsın kardeşim
    Gidişi çok koydu hepimize. Çok üzgünüz
    YBRMANİA bunu beğendi.

Motosikleti
    Cebefe
    Ankara ekibi? Bi kortej mi yapsak? Var mı gönüllü?

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Rahmetli Barkın Abi'nin kaza sonrası ayağa kalkıp insanlarla konuştuğu, bir şeyinin olmadığı, ambulansla hastaneye giderken astım krizine girip kalp krizi geçirdiğine dair bir duyum aldım.Doğru mudur?

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    Net bir bilgi henüz açıklanmadı bilen biri söyler umarım. Geçen gün youtube hesabında bmw nin tek silindirli yeni motorunun videosu yayınlandı vefat öncesi çekilmiş yayınlanmamış sanırım çok hüzünle sanki böyle bir olay olmamış yeni videolar gelecekmiş gibi hüzünle izledim:( yorumlar da devre dışı bırakılmıştı

Motosikleti
    250 X-Treme Enduro
    Kennedy suikastı gibi oldu. kaza detayını öğrenemedik. Tabiki öğrenmek bişeyi değiştirmiyor ama insan şu soruya cevap arıyor aslında.
    AEA gibi tecrübeli biri nasıl bi durumda kaldı ki bu derece bir kaza yaptı.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kendi şeridinde düz gitsen bile sorumsuz birisinin gece yarısı aracını durdurup bölünmüş yolda karşı şeride yürüyerek geçmek gibi akıl almaz hatası hayatına mal oluyor ...

Ne motosiklete binesim geldi doğru dürüst bu yaz, ne foruma yazı yazasım o zamandan beri...

Bugün güneşli havadan istifade edip kış öncesi motosikletle Isparta çevresini turladım 100 km, duraksız; virajlı Ağlasun yollarından girip Burdur üstünden çıkıp ...

Harika bir rahatlama ... Doğa, sen, motorun ...

Bindik, biniyoruz, bincez ... Ama aklımızda hep güvenli sürüşe dair önemli sözlerinle...

Yunus Emre'nin bir şiirinden 2 kıtasını alıntılayarak bitireyim: Biri hüznümüzü anlatıyor, diğeri geleceğimizi.

Geldi Geçti Ömrüm Benim
    ...
    Bu dünyada bir nesneye
    Yanar içim göynür özüm
    Yiğit iken ölenlere
    Gök ekini biçmiş gibi

...

Yunus Emre bu dünyada
    İki kişi kalır derler
    Meger Hızır, İlyas ola
    Ãb-i hayat içmiş gibi

Yunus Emre

Allah rahmet eylesin ...

Öğrettiklerin hep kulaklarımızda kalacak.

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi şeridinde düz gitsen bile sorumsuz birisinin gece yarısı aracını durdurup bölünmüş yolda karşı şeride yürüyerek geçmek gibi akıl almaz hatası hayatına mal oluyor ...

Ne motosiklete binesim geldi doğru dürüst bu yaz, ne foruma yazı yazasım o zamandan beri...

Bugün güneşli havadan istifade edip kış öncesi motosikletle Isparta çevresini turladım 100 km, duraksız; virajlı Ağlasun yollarından girip Burdur üstünden çıkıp ...

Harika bir rahatlama ... Doğa, sen, motorun ...

Bindik, biniyoruz, bincez ... Ama aklımızda hep güvenli sürüşe dair önemli sözlerinle...

Yunus Emre'nin bir şiirinden 2 kıtasını alıntılayarak bitireyim: Biri hüznümüzü anlatıyor, diğeri geleceğimizi.

Geldi Geçti Ömrüm Benim
    ...
    Bu dünyada bir nesneye
    Yanar içim göynür özüm
    Yiğit iken ölenlere
    Gök ekini biçmiş gibi

...

Yunus Emre bu dünyada
    İki kişi kalır derler
    Meger Hızır, İlyas ola
    Ãb-i hayat içmiş gibi

Yunus Emre

Allah rahmet eylesin ...

Öğrettiklerin hep kulaklarımızda kalacak.
    Eyvallah....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RKS RK125R
    bi arkadaşıyla görüştüm rahmetlinin söylediğine göre 178 km hızla çarpmış

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ErdoKoparan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rc200 ile mi?
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    rx3
    Yok artık......

haluk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250 Rally - Wave 110i - Crypton S - CB125F ...
    Merhaba, kazayı Rc390 ile yapmış rahmetli. Hatta ailesi kendisine ait motorları satışa çıkarttığında bir adet kazalı RC390 da vardı. Yani benim o günlerde okuduğum birkaç mesajda da yine RC390 dan bahsedilmişti. Tekrardan Allah rahmet eylesin. Allah günahlarını affetsin. Yeri dolmayacak...

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    baya baya birileri gps ile ölçmüş diyosun yani çarparken ? küsüratını dahi verdiğine göre.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:34 ----------

adam bu gün üye olmuş attığı ilk mesaj AeA'ın kaç yaptığı. Bende ciddiye alıp cevap veriyorum mal gibi.
    yürekçe ve Oğuz06 bunu beğendiler.

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Kel eğitmenin öğrencilerinden misin? Amacın Barkın abiyi karalamak mı? Tutarsız cümleler kurup arkasından 'hızlı gidiyormuş' denilmesine mi sebep olmaya çalışıyorsun? Burada fazla takılma, sana ekmek düşmez.

Lavuğa bak ya daha bugün üye olmuş, ilk mesajında yazdığı cümleye bak. Kalkıp da savunma yazma bile, karşımda olsan 178 km hızla duvara çarpmıştan beter yapardım seni.
    yürekçe, Oğuz06 ve İnwe Elensar bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    bu konuda bıle troll yaptınız ya, allah belanızı versın.
    dovahhkin ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CG 125/Honda Titan Es
    Neredeyse yarım yıl oldu...

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Işığı kapatmış kulaklığımı takmış şarkı dinliyorum bir anda altın elbiseli adam geldi aklıma yine hüzünlendim videolarını izlemeye başladım gözlerim dolar gibi oldu adamın senesi gelecek :(
    CCMOT ve tommygun bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Işığı kapatmış kulaklığımı takmış şarkı dinliyorum bir anda altın elbiseli adam geldi aklıma yine hüzünlendim videolarını izlemeye başladım gözlerim dolar gibi oldu adamın senesi gelecek :(
    Koluma dövme yaptıracağım da motif bakma aşamasındayım, geçen çok içtim dedim acaba Aea'nın dövmesini mi yaptırsam? Sonra biraz değiştirerek Panigale'li fotosunu dövme olarak yaptırmaya karar verdim.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Çok özledik şef

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koluma dövme yaptıracağım da motif bakma aşamasındayım, geçen çok içtim dedim acaba Aea'nın dövmesini mi yaptırsam? Sonra biraz değiştirerek Panigale'li fotosunu dövme olarak yaptırmaya karar verdim.

https://i.hizliresim.com/DDBObo.jpg
    Motosiklete dair 2 büyük dövmem var ama Panigale işine girmedim. Kağıt üzerinde güzel gözüken her resim, kolda dövme olarak iyi durmayabiliyor. Rahmetlinin de toprağı bol, mekanı cennet olsun.
    tecrube0 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler