Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cebefe
    Abi yarın akşam bi r6 incelemesi patlat, hepimizi göt et be KAPTAN....
    MrMud ve Riptalon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Abi video var bir tane o değildir inşallah barkın abi

Isini severek yapan biriydi. Hepimizin uzerinde cok emegi var. Istedigi gibi vefat etti, soylenecek soz yok ne yazik ki!!!

Motosikleti
    Cebefe
    Alıntı alp010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi video var bir tane o değildir inşallah barkın abi
    Nerde izliyorsunuz ki bunları ??

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Yüzyüze tanışmadığım biri için gözlerinin dolması işte böyle kendini candan sevdirdin bize Barkın abi

Kalbimde hiç ölmedin ölmeyeceksin

Carl Gustav
    Fuatt39 bunu beğendi.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşti,yemekti oyalaniyor insan da her bir saniye boşlukta nasıl da akla geliyor..

Ĺise yıllarında pek beceresem de iki zamanlilarla birkaç tur atmıştım..Motosikleti severdim,öyle önbes sene geçmiş üstüne, hangi videosunda bilmiyorum denk geldi nerdense, 'arabanın içinde ışıkta beklediğinden kızıyorlar motosikletlere kerli ferli adamlar' gibisinden bi muhabbetti yıllar önce.Ulan dedim haklı adam, sen boşver yaşı işi falan o adamlardan oluyorsun..Bi sene sonra aldım,eğitim falan, o video tetikleyici oldu belki de sık takip etmesem de.

Barkın motosiklet konusunda gençlerin kendine güvenini getirmiştir, sıkıştıgında abisinden bilgi alabileceğini biliyorlar hepsi.Barkın koca koca markalara giydiren adamdır,Barkın dürüsttür, samimidir,eğlencelidir.Belki de en sevdiği meşgale ile yaşamını idame ettirdiginden böyleydi bilmiyorum.Bu adam motorcunun dostuydu,imkan olsa reklam almayacağından bile eminim..Hayat, öylesine anlık işte, sandığımdan daha çok seviyormuşum..Allah rahmet eylesin tekrardan..

O değil de kafam odun gibi ne yazdığımdan bi haberim, yarın orda olamasam da yüreğim orda olacak..Ayaklanirsam bi siyah kurdela da ben bağlayacağim uzaklardan..

Motosikleti
    honda cb500f
    Eski motorculardan kim kaldi be abi.gule gule barkin abi. Cok sevdik be abi son moikan gitti. Aglamamak icin yutkunuyoruz olmuyor akiyor yinede gozyaslari. ALLAH rahmet eylesin.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bahsettiği gibi sevdiği işi yaparken vefat etti...

Söylenecek birşey yok.

Başımız sağolsun,Allah rahmetiyle muamele etsin...

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    Alıntı Dark-ghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet doğru sabah bi ara giremez oldum bende sekizden sonra baya yogunluk olmuş Ben o an bile umutlandım kesin yalan haberi o yüzden her şey gitti dedim.Ama yine bir şey değişmedi. Benimde bi arkadaşım olayı duyunca gitmiş hastaneye benim sabah haberim oldu,bir ara bi koşuşturma olmuş içeride hemşirenin dediğine gore uyanmış, sonradan bi komplikasyon sonucu kalp krizi geçirmiş.
    Ben pek alışacağımızı sanmıyorum. Belli ki sende benim gibi baya baya etkilendin.Ölüm hak ama bir insanın, hemde böyle engin tecrübeye,bilgiye sahip bir insanin bu şekilde hayattan kopması çok koyuyor...Ben Barış MAÇO ve Kemal SUNAL öldüğünde bile bu kadar derin bir keder duymamıştım...
    niye hiçbir yerde detay yok.kaç km hızla gidiyormuş çarptığında ölmek bu kadar kolay mı

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her akşam sabaha kadar muhabbet ettiğimiz, gırgır yaptığımız grubumuzda ne neşe var ne keyif...
    Konuşasımız yok.
    Gülesimiz yok.
    Uykumuz yok.
    Abisiz kalmış, rehbersiz kalmış 46 motorcu, senin demenle 46 bilinçli apaçi kardeşin var.
    Arkanda bıraktığın Artçılarını çok yordun babuş..
    https://www.youtube.com/watch?v=NoXUdlKvIus
    Alıntı topgun1111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye hiçbir yerde detay yok.kaç km hızla gidiyormuş çarptığında ölmek bu kadar kolay mı
    Söylendiğine göre o sorumsuz şahıs da olay yerinde hayatini yitirmemiş,ilk etapta ambulansa alınana kadar hayattaymis ondan sonra muchul.Barkın abinin durumda ise bir şey yokmuş. Arkadaşımın dediğine göre o anadolu yakasına geçerken görmüş ve gitmiş. Barkın abi kenarda yerde yatıyordu ama kafasında kaskı yoktu,ilk onun yanina gittim yüzünde kan yoktu sadece ama şokta olduğunu ve isteksizce hareket ettiğini söyledi. Ambulans biraz geç kalmış yada onlara öyle geldi o anın stresi ile.Hız konusunda net bir wry diyemem tabi ama netteki bir video eğer gerçekse karşı tarafın her yeri dağılmış o aşikar. Ama bu gün televizyonlarda haberlerde kameraya yansıyan görüntüde eğer kendisiyse gerçekten, biraz hızlı olduğunu söylemek gerekir.

Benim asil kafama takılan olay şunlar. Birincisi bu adamın kaskı neden başında değildi. Bu adam kask olmadan asla yola çıkmaz. İkincisi de biz olayı ilk haber aldığımızda Barkın abinin artçılı olduğu yönündeydi,ama o kişiden hic haber yok.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Dark-ghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylendiğine göre o sorumsuz şahıs da olay yerinde hayatini yitirmemiş,ilk etapta ambulansa alınana kadar hayattaymis ondan sonra muchul.Barkın abinin durumda ise bir şey yokmuş. Arkadaşımın dediğine göre o anadolu yakasına geçerken görmüş ve gitmiş. Barkın abi kenarda yerde yatıyordu ama kafasında kaskı yoktu,ilk onun yanina gittim yüzünde kan yoktu sadece ama şokta olduğunu ve isteksizce hareket ettiğini söyledi. Ambulans biraz geç kalmış yada onlara öyle geldi o anın stresi ile.Hız konusunda net bir wry diyemem tabi ama netteki bir video eğer gerçekse karşı tarafın her yeri dağılmış o aşikar. Ama bu gün televizyonlarda haberlerde kameraya yansıyan görüntüde eğer kendisiyse gerçekten, biraz hızlı olduğunu söylemek gerekir.

Benim asil kafama takılan olay şunlar. Birincisi bu adamın kaskı neden başında değildi. Bu adam kask olmadan asla yola çıkmaz. İkincisi de biz olayı ilk haber aldığımızda Barkın abinin artçılı olduğu yönündeydi,ama o kişiden hic haber yok.
    Artçılı olduğu bilgisi yanlış bilgi çıktı.
    Ama Barkın abi ile arka arkaya giden 1000rr vardı.
    Mobese görüntüsünde arkasından giden kişi.
    Kazaya karıştımı, karışmadimı, Barkın abi ile berabermiydi, yoksa oyle yolda görüp takip etmeyemi başladı bilinmiyor.
    Yada biliniyorsa bilgi verilmedi...
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Alıntı RevLimiter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyku yok bu gece. Açtığım konulardan anlaşılır bende maddiyatı hemen hemen ayarladım sayılır ve ktm rc serisi bir motor alacaktım. fakat Barkın abininde kaza yaptığı motorun rc olduğunu öğrendiğim andan beri değil ktm hiç motor almayı düşünmüyor oldum. Deyim yerindeyse Sahip olmadan soğudum motordan. Alırsam da Barkın abinin miras bıraktığı o bilinçli motorcu kitlesini yaşatabilmek adına alırım motoru.
    Bende sabah ayni şeyleri düşündüm, hatta motosikletimi satmayı bile düşündüm. Evinin önünde 2011 model bir araba var ve ben daha bir defa direksiyona grcmedim gecmemde.İnan bana dun gece-sabah arası ayni şeyleri düşündüm. Ama biz onu örnek aldık kendinize,onunla daha bi başka sevdik,başka bir aşk ile baglandik motosiklete. Onunda dediği gibi bir ömür motosiklet sürün...
    OnurTr bunu beğendi.

Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu videodaki AEA değil bence.
    O zaten değil belki bir ihtimal çarptığı kişi olabilir diye düşündüm.Olayı gören arkadaşım ben gittiğimde diğer adamı sedyeyle koyuyorlardi demişti. Bende belki odur diye düşündüm nette bazı sitelerde vardı.

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    bir insanın bu hale gelmesi için çok motorun hızlı çarpmış olması lazım.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o geberene acımadım hiç. Haber bültenlerinde uzaktan çekimde yayınlanan, net olmayan videoda Barkın abinin süratli olduğu görülüyor da; trafiği okumayı o kadar iyi bilen adamın yayayı farktmemesini, hamle yapmamasını/yapamamasını aklım almıyor. Bir de 'arkadan gelen 1000rr' söylentisi de kafa karıştırıcı, acaba Barkın abiyi kışkırtıp yarışmaya mı çalıştı da Barkın abi o motorun kapasitesinin üstünde risk alıp öyle hızlı gidiyordu ? '1000rr'lı da düşmüş, sonra kaçmış' yazılmış. Bu olayda açığa çıkması gereken çok detay var. Her şey gerçek olmayacak kadar saçma olduğu için 2 gündür kimse kabullenemiyor bunu. 2 gündür uyuyamıyorum, defalarca ağladım şu yaşımda.

Süper Kahraman'sın sen, Panigale'ni sürsene be abi ya.

Alıntı topgun1111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir insanın bu hale gelmesi için çok motorun hızlı çarpmış olması lazım.
    topspeed 137 falan yanlış hatırlamıyorsam rc200 de ki bence bu yüksek bir sürat ve eğer son hız durumunda ilerliyorsa Barkın abi adamın bu hale gelmesi olağan.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Yahu nası bi ruh hastasısınız arkadaş. Bu video eklenir mi buraya! Adamın onca yakını seveni var. Biraz düşünceli olun

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    bazen isyan ediyorum tanımadan sevdiğim insanların bu hayattan kopmasına ama ölüm diye bir gerçek var .

seni çok seviyorum ALLAH rahmet eylesin mekanın cennet olsun altın kalpli adam .

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu nası bi ruh hastasısınız arkadaş. Bu video eklenir mi buraya! Adamın onca yakını seveni var. Biraz düşünceli olun
    Sana söyleyecek çok şey varda neyse uykususum babuş

Arkadaşlar merakımı mazur görün , fuat abinin instagram hesabında vefat haberinin altına, kimi arkadaşlar aralarının bozuk olduğunu yazıp çizmişler konu hakkında bilgisi olan varmı ? ve devrim abinin de sosyal medya hesaplarında barkının kaybıyla ilgili bir paylaşım göremedim hayırdır !?

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler