Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBf 150
    Çok büyük bir değerdi. Onun sayesinde motosiklete başladım. Mekanı cennet olsun ne diyelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah rahmet eylesin görünce şok oldum çok üzüldüm ve BARKIN abinin ölümünden motoru bırakma kararı aldım Allah rahmet eylesin

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Ah barkın, çok yazık oldu, eminim seven sevmeyen herkesi üzdün bugün, ne kadar anlatsak boş.
    Mekanın cennet olsun reis.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Konu olay sıcaklığından çok dağınıktı , düzelten forum yetkililerine ayrıca teşekkür ederim...

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    mekanı cennet olsun güzel insanın.

ben tarzını hep samimi, sevecen buldum. çok şey öğrendim videolarından. "fıtı fıtı" deyişi kulaklarımda hala.

allah kalanlara sabır versin, başka böyle acı haberler duyurmasın inşallah.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Çok üzüldüm mekanı cennet olsun allah ailesine sabır versin. Motoru bana sevdiren güzel insandı. Ailemden birini yitirmiş gibi üzüldüm.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    son zamanlarda yön değiştirdiğini düşünerek kendisini ciddi eleştirenlerden biriyim. tanışmışlığımız da vardır. ama haberi alınca içimde biryerlerde onu ne kadar sevdiğimi anladım. ciğerim yandı. allah mekanını cennet etsin. hakkımız varsa helal olsun.
    tanjuzafer bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Her can ayrı kıymetli ama böyle kayıplar insanı daha derinden etkiliyor.Benim gibi sakin adamı bile çıldırtacak noktaya getirdiler.Büyük bir eylem yapmak lazım.Tüm İstanbulu kilitleyeceksin gidemesin kimse bir yere.
    Osm@n ve tanjuzafer bunu beğendiler.

enzo1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok üzgünüz :(

Allah rahmet eylesin görünce şok oldum çok üzüldüm ve BARKIN abinin ölümünden motoru bırakma kararı aldım Allah rahmet eylesin

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Konuyu başta ağır bir troll geçiliyor sandım fakat gerçekmiş. Hala şoktayım, Allah rahmet eylesin videolarıyla birçok insanı ben de dahil bilinçlendiriyordu.

Şahsen tanımadığım ama acı haberine bu kadar ağladığım bir insan olmadı. Gece 3'ten beri aklıma geldikçe ağlıyorum iş yerimde insanlar bakıyor...
    Her videosunu incelemesini izledik, özellikle Fuat ve Devrim abiler yayınları, Hayko Cepkin gibi konuklarıyla eğlenceyi de bilgiyi de bize sunan, yeri dolmayacak güzel insandı. Egoistmiş kaprisliymiş vs bunları bırakalım, yaptığı işler sayesinde nice genç arkadaşımınız belki hayatını kurtardı.

Görülmemiş kalabalıkta ve organizasyonda bir kortej olmalı cenazesinde...
    TarıkTekin ve tanjuzafer bunu beğendiler.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Allah Rahmet eylesin :( Ailemizden biriydi. Tüm sevenlerinin başı sağolsun..

bomber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R,Yamaha FZ6 Fazer
    Allah rahmet eylesin. Motosikleti bana sevdiren adam. Mekanın cennet olsun.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns 2017
    Barkın abi senin sayen de bir çok kişi motosiklete başladı.Senin sayen de motosiklet farkındalığı yaratıldı.Senin öğrettiğin hayati bilgiler sayesin de bir çok kişinin hayatı kurtuldu.Hepimizin sesi oldun abi.Hakkını helal et bize.Çok iyi yürekli ve işini çok seven bir abimizi kaybettik.Ailesinin başı sağolsun.Allah rahmet eylesin.Abi seni çok özlicez.Ne olur motosiklet camiasına hakkını helal et.Senin hakkını ödeyemeyiz.

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Allah rahmet eylesin,takip ettiğim birisydi çok üzüldüm.Birkez daha Türkiye şartlarında asvaltta motosiklet sürmenin tehlikesiyle yüzleşmiş olduk.
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Kim ne derse desin. Kimseden lafını esirgemezdi bu da samimiyetine vurmuştu. Bajajla ilgili hep sıkıştırırdım Barkın abiyi incele artık barışın artık diye. Bir motosiklet neslinin abisi oldu. Allah rahmet eylesin abi. Bizi motosiklet konusunda hep cesaretlendirdin arkamızda durdun. İyiyi kötüyü öğrettin artık youtube da bildirimini görüp heyecanlanamıyacağız. Perudaki yayınında arkadaşlarından bahsedip duygulanman son Altınlı gecedeki yorgun halin beni üzüyordu . Umarım bıraktıkların yaşar. İnsanlar sayende bilinçlenmeye devam eder. Allah'a emanet ol.

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Çok Üzdün beni Barkın abi.

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin...
    Burdaki herkes gibi ondan feyz alarak başladık . eğitimlerimize , toplantılarımıza gittik.
    Sürüşlerden Keyif aldık onun sayesinde, fakat arkadaşımın kaza yapması sonucu, aile eş evlat daha ağır bastı.
    Ve motosikleti bıraktım. 1,5 sene oldu , 2006 dan beri takip ettiğim foruma bile girmiyorum .
    Ama renkli bir kişiliğe sahip, camiaya emek veren , eğitim diye dilinde tüy biten barkını takip ediyordum .

Anlıyorsunuzki ne eğitim , ne çok iyi motor , nede korumalar hiçbir faydasız. bizim memleketde bu keyifli aleti sürmek bize haram..
    Passionately in love with Motorcycle

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Köprünün ortasında kavga ettikleri için durup, yola atlayan birine çarptığı söylentisi var.

Hadi Barkın abimizin dalgınlığına geldi, çarptı.
    E bu adam tam ekipman giymeden gezmez. Hız yaptı desek, altında 200'lük motor var. Yapsa yapsa 120 yapar.
    Motorda da çok hasar yok gibi duruyor.

Abi nasıl öldü Babuş? Uçup bariyerlere mi çarptı? Önceki kazasında tam iyileşmeyen bir yeri vardı da, o mu sorun çıkardı? Nasıl gittin be abi?

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler