Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Scotty ile İstanbul'da ışınlan! Scotty uygulaması nedir? Nasıl kullanılır?

Motovento
    REKLAM ALANI

güncel açılış ücreti 4 tl dir gidilen her kilometre için 1,5 tl hesaplanır ücreti telefonlara konum baglantılı scoty söyler toplam tutarın %20 sini scoty alır peryodik haftalık ödeme yapmazsanız scoty sizi müşteri ile buluşturmaz ayrıca kullanacagınız motorun kendi motorunuz olmasını istemiyorlar emenet yada arkadaşınızın üstüne yaptırın polis çevirirse emanet aldım diyorsunuz daha kolay sıyrılmanız olur scoty merkez kartalda gidip görüşürsünüz ama hiç bir resmi mukavemele olmaz plakanızı verirsiniz size yakın iş olursa bilgi alırsınız anında tamam yada red dersiniz işe başlarsınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Arkadaşlar bu Scotty sistemi Bursa'da var mı? Bilgi sahipleri paylaşırlarsa sevinirim. Sanıyorum tam da benim gibi emeklilere uygun gibi görünüyor. Denemekte fayda var diye düşünüyorum. Zaten 1987 ile 1989 yılları arasında taksimetreli araçta çalışmıştım. Kullanılan araç dışında her şey aynı. Saygılar.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Bu uygulama devam ediyor mu ? çok merak ettiğim birşey var uygulamaya nasıl güveniliyor ? Hiç bir çağrı merkezi ve iletişim bilgisi yok. Sayfalarında hi scotty mail adresinden başka hiçbir yetkili, kurum kimlik bilgisi bulunmuyor. Böyle bir firmaya nasıl güveniliyor. Acaba benim bilmediğim uygulama üzerinden iletişim kurma yöntemi varmıdır canlı kanlı ?

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    trafik ubere ve scottye yakaladığı yerde büyük cezalar kesiyor , yolcuyada ayrı ceza kesiyorlar , bu şartlarda hala kullanan var mı merak ettim bende..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)